صفحه 51 از 128 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    جنسیت، تاریخ تولد، محل تولد و وضعیت تاهل حتما باید حذف بشه یا سلیقه ایه؟ آخه به نظرم اطلاعات لازمی هستن
    اطلاعات لازمی نیستند چون اهمیتی در پروسه اپلای کردن شما ندارند و اصلا اهمیت دادن این مسائل رو حتی میشه غیرقانونی دانست چون همه دانشگاه ها بر اساس Equal opportunity کار می کنند. دلیلی نداره اطلاعاتی که کمکی به اپلیکیشن شما نمی کنند و چیز خاصی هم نیستند رو در رزومه قرار بدید. قرار دادنش ضرر خاصی نداره البته، فقط جا می گیره در رزومه ای که باید کاملا مختصر و مفید باشه تا طی 30 ثانیه اطلاعات مهم و اساسی رو به مخاطب منتقل کنه و بهتره این اطلاعات، مطالب مهم و اساسی باشه.

بچه ها اون بالایی رو بیخیال. اشکال داشت. این جدیده رو ببینین :دی
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Salam
    Delete high school from Education section
    Say your interests before your Toefl score
    Reduce your courseworks to a three or four items
    Say your teaching/research works after your Toefl
    Wish you success

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhhsaaa نمایش پست ها
    بچه ها اون بالایی رو بیخیال. اشکال داشت. این جدیده رو ببینین :دی
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام و ممنون از جوابتون.
    ١- با توجه به اینکه دبیرستان تیزهوشان بودم فکر میکنم یک نقطه قوت محسوب میشه که دبیرستان رو بیارم. موافق نیستین؟
    ٢- با توجه به اینکه معدلم متوسط هست و زیاد بالا نیست و نمره تافل و جی ار ای که میدونم خوب دادم رو خواستم بالاتر از research interests باشه که تا حدی معدل رو جبران کنه و توی دید باشه . نظرتون چیه ؟
    ٣- اگه از فقط سه یا چهار مورد از academic experience رو بیارم ممکنه فکر کنن که فقط همین کارا رو تو کل دوره ی تحصیل انجام دادم.
    بهتر نیس اگه تعداد رو کاهش دادم عنوانش رو هم عوض کنم و بنویسم relevant academic experience که یعنی بیشتر از این کار انجام دادم اما اینا مربوط ترینه؟ یا مثلا relevant experience خالی
    ٤- بخش relevant coursework رو لازمه که حتمن بیارم؟ من چون دیدم بقیه بچه ها اوردن منم اوردم. با توجه به اینکه میخوام از مدیریت به صنایع تغییر رشته بدم فکر میکنم واجبه که درسهای مشترک دو رشته رو بیارم. نظر شما چیه ؟
    یه دنیا ممنون از کمک شما

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhhsaaa نمایش پست ها
    سلام و ممنون از جوابتون.
    ١- با توجه به اینکه دبیرستان تیزهوشان بودم فکر میکنم یک نقطه قوت محسوب میشه که دبیرستان رو بیارم. موافق نیستین؟
    ٢- با توجه به اینکه معدلم متوسط هست و زیاد بالا نیست و نمره تافل و جی ار ای که میدونم خوب دادم رو خواستم بالاتر از research interests باشه که تا حدی معدل رو جبران کنه و توی دید باشه . نظرتون چیه ؟
    ٣- اگه از فقط سه یا چهار مورد از academic experience رو بیارم ممکنه فکر کنن که فقط همین کارا رو تو کل دوره ی تحصیل انجام دادم.
    بهتر نیس اگه تعداد رو کاهش دادم عنوانش رو هم عوض کنم و بنویسم relevant academic experience که یعنی بیشتر از این کار انجام دادم اما اینا مربوط ترینه؟ یا مثلا relevant experience خالی
    ٤- بخش relevant coursework رو لازمه که حتمن بیارم؟ من چون دیدم بقیه بچه ها اوردن منم اوردم. با توجه به اینکه میخوام از مدیریت به صنایع تغییر رشته بدم فکر میکنم واجبه که درسهای مشترک دو رشته رو بیارم. نظر شما چیه ؟
    یه دنیا ممنون از کمک شما
    1. تاثیر چندانی نداره.
    2. بهتره همون حالت استاندارد رو حفظ کنید.
    3. بجای relevant بنویسید selected.
    4. بله دقیقا همینکار رو انجام بدید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    خیلی ممنون می شم لطف کنید و cv که نوشتم رو بیزحمت نگاه کنید و نظرتون رو بهم بگین.
    خیلی ممنونم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_r نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    خیلی ممنون می شم لطف کنید و cv که نوشتم رو بیزحمت نگاه کنید و نظرتون رو بهم بگین.
    خیلی ممنونم.
    Languages
    English: Advanced skill in reading, writing, listening and speaking (Tafel exam in April 2014)
    Persian (Farsi): Official language of Iran, Turkish :Mother tongue, Arabic: Moderate

M.SC. COURSES
    این قسمت هم توش درس لیسانس هست هم فوق!

ضمناً کمی بیشتر دست به سر و روی رزومه بکشید تا حرفه ای تر بشه؛ کمی به نظر من بی روح هست.

توی مقالات ژورنالی به نظرم لازم نیست ISC داشته باشید؛ این دیتابیس به نوعی من درآوردی هست و دنیای پیشرفته براش شاید غریب باشه. کلاً یا یکدست کن یا بزن other journal papers
    توی مقالات کنفرانسی هم همینطور. به نظرم یکدست بشه ایرادی نداره.

ضمناً under review درسته!

ضمناً ایرادهای املایی و علامت گذاری هم چندین مورد هست؛ با دقت مجدداً ویرایش کن.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_r نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    خیلی ممنونم.
    درود

1. آدرس و مشخصات شخصیتون رو از رزومه اتون پاک کنید برای اینجا !!!
    2. دپارتمان رو از بخش تحصیلاتتون حذف کنید و کمی شکیل تر بنویسین یعنی فاصله بین عنوان و متن رو زیاد تر کنین.
    3. بخش های انتشاراتتون رو به نظر من به Journal Papers - Conference Papers - Book chapter , ... تقسیم کنین : مقالات کنفرانسیتون رو که Oral or Poster است رو در انتهای متن داخل پرانتز بصورت Italic و اگر خواستین Bold بنویسین و مقالات ژورنالیتون رو ISI or ISC هست رو در انتهای متن داخل پرانتز بصورت Italic و اگر خواستین Bold بنویسین. نامتون رو هم Bold کنین.
    4. National or International بودن کنفرانس ها رو به عنوان کنفرانس در متن اصافه کنین نه تقسیم بندی.
    5. عضویت هاتون رو از فعالیت هاتون مجزا کنین.

بقیه موارد رو دوستان و بزرگواران عرض کردند

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

سلام دوستان لطف می کنید نظرتون رو در مورد CV من بگید. مخصوصا اونجاهایی که قرمز کردم
    توی قسمت اول آیا اونا رو باید با Capital بنویسم. در مورد تدریس، آیا بهتره درسا رو جداگانه، هر کدام را توی یک خط بنویسم؟ و اینکه Research assistant اینجا درسته؟
    مرسی
    • نوع فایل: pdf CV--F.pdf (28.4 کیلوبایت, 200 views)

Junior Member

Lightbulb پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه ها

با سپاس فراوان از دوستان عزیز
    من بخاطر محدودیت زمانی شدیدی که دارم سریع (و شاید کم دقت!!) رزومه رو اصلاح کردم!!
    خیلی ممنون می شم یک بار دیگه دوستان محترم رزومه رو نگاه کنید.
    و یک سوال دیگه! استادی که باهاش در تماس هستم ازم 2 تا چیز دیگه هم خواسته:
    1- motivation letter
    2- curriculum vitae
    اینها داستانشون چیه؟!
    جدا بدمشون؟ این cv رو عوض کنم؟!!

مرسییییییی!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)