صفحه 71 از 128 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز وبا عرض شرمندگی که به این سرعت دوباره مزاحم می شم. اولا که مجددا با تغییراتی که فرموده بودید ویرایش شد و مجددا اپلود می کنم لطفا مجددا ملاحظه فرمایید.دلیل عجله من هم این هست که فردا یک قرار با یکی از اساتید زبان دارم که هم رزومه و هم ایمیل اینجانب را از لحاظ ساختار زبانی بررسی کنند.لذا مجبورم که مزاحم بشم.
    http://uplod.ir/912xuhjrl275/Resume_...rsion2.pdf.htm
    چند تا مساله که تغییر نکرده دلیلش این هستش که واقعا برای خودم حداقل ارزشمند بوده. اینکه نمره پایان نامه هام چند بوده و یا عضویتم در بنیاد ملی نخبگان....فکر می کنم اگر اینها رو اینجا نذارم با توجه به اینکه دانشگاه هام زیاد جالب نبوده اند رزومه ام از لحاظ موارد مهم قدری خالی خواهد شد.ضمنا من تمام کارهام ژورنال بوده و کلا کنفرانس نداشته ام.
    چند سوال دارم برای اضافه یا کم کردن
    اولا خیلی از سوابق تدریس من چند کد دانشجو بده.لازمه تعداد دانشجو و یا تعداد کد درس ذکر بشه یا خیر؟
    دوما اینکه رزومه من 3 صفحه شده مشکلی به وجود نخواهد آورد؟(هر کاری کردم کمتر نشد)
    سوما که از همه هم برام مهمتر ژورنال های من هر دو در elsevier و با IF بالا( برای رشته خودم) بوده.این موارد ذکر بشود بهتر است یا خیر و اگر هست چجوری بنویسم؟
    با تشکر
    پی نوشت: شاید قسمت پرسیدن این سوالات اینجا نبوده اما عذر خواهم چون نه میدونستم کجا باید بنویسمش نه وقت کافی تا فردا دارم.
    من تنها پیشنهادات خودمو بیان میکنم و تصمیم گیری نهایی با شما:

1- نوشتن نمرۀ تز ضرورت نداره. اگر برای کسی مهم باشه، به ریز نمرات مراجعه میکنه.
    2- عضویت در بنیاد ملی نخبگان، فاقد ارزش نیست؛ ولی باید توی Membership بیاد نه افتخارات.
    3- در سوابق تدریس، حاشیه پردازی نکنید و اصلاً به تعداد گروه و دانشجو اشاره نکنید. ضمناً این بخش رو خلاصه تر از اینی که هست بنویسید. شما حدود 60 درصد یک صفحه رو اختصاص به این مورد دادید که چشم نواز نیست.
    4- نوشتن ایمپکت فکتور ژورنال ها، چندان حرفه ای نیست. مخاطب رزومۀ شما به قدر کافی استاد هست که بدونه کدام ژورنال چه ارزشی داره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saracivil نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون بابت نظرتون
    اطلاعات تماس و شخصی زیاد نیستن لازمه هرکدوم عنوان جدا داشته باشه؟
    بنظرم معدل مهمه که باشه، بنظرشما لازم نیست؟! و یا عنوان تز که زمینه تحقیقاتی قبلیه منو مشخص می کنه (و در ارتباط با مقاله هام هست)؟!
    در مورد پروانه نظام متاسفانه معادل مناسب تری بذهنم نرسید، اگه اطلاعاتی در مورد ترجمه شون دارید لطفا بفرمایید

- بهتر است به نظر من
    - خیر لازم نیست (ضرری هم ندارد)، چون ریز نمرات را هم ارسال می کنید. زمانی این اطلاعات ضرورت دارد که هدف خاصی داشته باشید مثل معدل تاپ یا استاد راهنمای خیلی شناخته شده. علاقه مندی های پژوهشی شما در بخش مربوطه آمده است و در صورتی که به ثمر نشسته باشد در تالیفاتتان هم بازتاب دارند.
    - من مطمئن نیستم که ساخت نظام در مورد سایر کشور ها هم به همین شکل باشد، اما لغات Design و Construction برای محاسبه و اجرا مناسب تر است و برای مهندس ناظر هم معمولا Building Official بکار می رود. همین که اشاره کنید مهندس ثبت شده هستید و شماره ی نظام را بیاورید کافیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    - بهتر است به نظر من
    - خیر لازم نیست (ضرری هم ندارد)، چون ریز نمرات را هم ارسال می کنید. زمانی این اطلاعات ضرورت دارد که هدف خاصی داشته باشید مثل معدل تاپ یا استاد راهنمای خیلی شناخته شده. علاقه مندی های پژوهشی شما در بخش مربوطه آمده است و در صورتی که به ثمر نشسته باشد در تالیفاتتان هم بازتاب دارند.
    - من مطمئن نیستم که ساخت نظام در مورد سایر کشور ها هم به همین شکل باشد، اما لغات Design و Construction برای محاسبه و اجرا مناسب تر است و برای مهندس ناظر هم معمولا Building Official بکار می رود. همین که اشاره کنید مهندس ثبت شده هستید و شماره ی نظام را بیاورید کافیست.
    در مورد ریز نمرات حق با شماست؛ معدل و عنوان تز رو به این دلیل آوردم که میخوام این رزومه رو برای مکاتبه با استادا استفاده کنم تا قبل از درخواست ریزنمرات اطلاعات کافی به استاد داده باشم
    باز هم ممنون بابت راهنمایی
    شاد باشید

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم اگه نظرتونو در مورد CV بنده بفرمایید.

http://www.4shared.com/file/ARmCgb5fba/cv_online.html?

با تشکر فراوان

Junior Member

سلام، از دوستان ( به خصوص برقی های عزیز) خواهش میکنم نظرشون رو راجع به رزومه من بگن.

https://docs.google.com/viewer?a=v&p...ZTY5Mjc4MzFiZg

با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana93 نمایش پست ها
    سلام، از دوستان ( به خصوص برقی های عزیز) خواهش میکنم نظرشون رو راجع به رزومه من بگن.

https://docs.google.com/viewer?a=v&p...ZTY5Mjc4MzFiZg

با تشکر
    سلام

1- در بخش سوابق تحصیلی، فقط تحصیلات دانشگاهی درج بشه.
    2- در بخش افتخارات، مورد 5 و 6 بهتره در اینجا نیاد؛ چون با سایر افتخارات، همسان نیست و لزومی به درج شدنشون در اینجا نیست.
    3- سوابق تدریسی بهتره در یک بخش مجزا بیاد. تدریس خصوصی هم حذف بشه.
    4- بخش مربوط به منتخب دروس، لازم نیست بیاد.
    5- بهتره بخشی اضافه بشه مربوط به استادان مرجع.
    6- در ابتدای رزومه، اطلاعات آدرس و تماس به طور مقتضی درج بشه.
    7- ساختار فایل، خوب و قابل قبول هست.

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

سلام به دوستان عزیز
    من CV ام رو ضمیمه کردم، لطفا یک نگاهی بیاندازید و ایراداتش رو بهم بگید ممنون میشم.
    همچنین نظری در مورد استایل، رنگ آمیزی و غیره هم دارید ممنون میشم.
    سپاس
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط fered_sch نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من CV ام رو ضمیمه کردم، لطفا یک نگاهی بیاندازید و ایراداتش رو بهم بگید ممنون میشم.
    همچنین نظری در مورد استایل، رنگ آمیزی و غیره هم دارید ممنون میشم.
    سپاس
    سلامی دوباره به دوستان عزیز
    من با توجه به نظر برخی از دوستانم یکمی سی وی را دوباره تغییر دادم، لذا ممنون میشم ورژن جدید رو مطالعه کنید ببینید که خوب هست یا نه؟! و ایراداتش در بیاد
    سپاس
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fered_sch نمایش پست ها
    سلامی دوباره به دوستان عزیز
    من با توجه به نظر برخی از دوستانم یکمی سی وی را دوباره تغییر دادم، لذا ممنون میشم ورژن جدید رو مطالعه کنید ببینید که خوب هست یا نه؟! و ایراداتش در بیاد
    سپاس
    دوست من،
    مدارک قبل از ورود به دانشگاه حذف شود.
    مقالات Under review را بالاتر از چاپ شده ها بیاورید.
    ستاره ی نویسنده ی مسئول را بردارید، عرف نیست.
    مقالات را در دو بخش کنفرانس و ژورنال بیاورید، ISI papers مناسب نیست.

Junior Member

دوستان ممنون میشم نظرتونو درباره رزومه بنده بگید مرسی
    Education:

• Master of Science, Aerospace Engineering with specialization in Flight Control and Dynamics – Tehran University – 2011 to Present

• Bachelor of Science, Mechanical Engineering – Sharif University of Science and Technology – 2007 to 2011

• High School Diploma, Allameh Helli High School, under supervision of NODET, Tehran, Iran, 2002-2007

Honors and Awards:

• Ranked 80th among 350,000 participants in Nationwide University Entrance Exam,2006

• Ranked 2nd in Flight Dynamics Department with the average of 18/20 among 20 students ,2014

• Ranked 1st & 3st among 70 competitors in Iran’s high schools CANSAT competitions as master of team ,2013

• Mechanical flight designer of UTSAT team in CANSAT2014/NASA competition with the final score of 90/100,2014

• Ranked 1st among 100 students in Allameh Helli high school with the average of 19,2007

Work Experience:

• “1st international student convention”, Tehran University, Chief executive (2014)

• Tutoring Physics and Mathematics courses, Hamgaman-e-Danesh, Tehran (2009-2011)

• Tutoring Robotics and Physics courses, Allameh Helli High School, Tehran (2009-2011)

• Designing and prototyping electric car, Sharif University of Technology, Tehran (2011-2012)

• Toseyeh-e-Silooha Company (2011-2013)

• Designing and building greenhouse mechanical parts
      Studying and designing greenhouse air conditioning systems
      Designing and prototyping solar greenhouse

• MATFORM conference, member of executive team (2011)
      “Annual Mechanical Industrial Festival” member of executive committee (2012)

Projects & Thesis

• Master of Science: Optimal path planning for a low -altitude flight Pursuit,2014

• Bachelor of Science: Designing Navigating Robots using earth magnetic field ,2012

• Designing and Manufacturing a quadrotor Under the supervision of Professor amir reza kosari,2013

• Designing a custom elevator gearbox,2011

• Designing connections and joints of roof crane,2011

• Designing hub and bearings of a book-carrying cart,2011

• Designing the power transmission system of a crane using chain and belt drive,2011

• Designing the power transmission system of a crane using helical gear drive,2011

Research interests:

• Control Applications
      Applications of system modeling to process control
      Flying Robot Design

Renewable Energy Systems

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)