صفحه 72 از 128 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه ها

با عرض سلام و خسته نباشید
    آز دوستان عزیز خواهشمند هستم اگر مقدور هست نگاهی به CV من بیندازند و اشکالات و ایرادهایش را بگویند. با تشکر

https://www.dropbox.com/s/po05f5vhdd...ad%29.pdf?dl=0

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط farsa1992 نمایش پست ها
    آز دوستان عزیز خواهشمند هستم اگر مقدور هست نگاهی به CV من بیندازند و اشکالات و ایرادهایش را بگویند. با تشکر

https://www.dropbox.com/s/po05f5vhdd...ad%29.pdf?dl=0
    سلام

1- در بخش سوابق تحصیلی، بجای expected از Expected Graduation Date: July 2015 استفاده کنید.
    2- نوشتن سوابق تحصیلی غیردانشگاهی، موضوعیت ندارد.
    3- در بخش افتخارات، تنها مورد سوم، حائز اهمیت هست و میشه روی اون مانور داد. سایر موارد، موضوعیتی ندارند.
    4- عنوان "DEPARTEMENTAL SERVICE" غلط نگارشی داره! درستش اینه: DEPARTMENTAL SERVICE.
    5- در بخش Languages بهتره زبان انگلیسی در ابتدا بیاد؛ چون استادی که شما با ایشان مکاتبه می کنید، زبان ترکی و فارسی براش اولویت نداره.
    6- ساختار کلی رزومه خوبه؛ فقط کمی از margin های صفحه، کم کنید تا در دو صفحه جمع بندی بشه.

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط monir031 نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم نظرتونو درباره رزومه بنده بگید مرسی
    Education:

• Master of Science, Aerospace Engineering with specialization in Flight Control and Dynamics – Tehran University – 2011 to Present

• Bachelor of Science, Mechanical Engineering – Sharif University of Science and Technology – 2007 to 2011

• High School Diploma, Allameh Helli High School, under supervision of NODET, Tehran, Iran, 2002-2007

Honors and Awards:

• Ranked 80th among 350,000 participants in Nationwide University Entrance Exam,2006

• Ranked 2nd in Flight Dynamics Department with the average of 18/20 among 20 students ,2014

• Ranked 1st & 3stamong 70 competitors in Iran’s high schools CANSAT competitions as master of team ,2013

• Mechanical flight designer of UTSAT team in CANSAT2014/NASA competition with the final score of 90/100,2014

• Ranked 1st among 100 students in Allameh Helli high school with the average of 19,2007

Work Experience:

• “1st international student convention”, Tehran University, Chief executive (2014)

• Tutoring Physics and Mathematics courses, Hamgaman-e-Danesh, Tehran (2009-2011)

• Tutoring Robotics and Physics courses, Allameh Helli High School, Tehran (2009-2011)

• Designing and prototyping electric car, Sharif University of Technology, Tehran (2011-2012)

• Toseyeh-e-Silooha Company (2011-2013)

• Designing and building greenhouse mechanical parts
      Studying and designing greenhouse air conditioning systems
      Designing and prototyping solar greenhouse

• MATFORM conference, member of executive team (2011)
      “Annual Mechanical Industrial Festival” member of executive committee (2012)

Projects & Thesis

• Master of Science: Optimal path planning for a low -altitude flight Pursuit,2014

• Bachelor of Science: Designing Navigating Robots using earth magnetic field ,2012

• Designing and Manufacturing a quadrotor Under the supervision of Professor amir reza kosari,2013

• Designing a custom elevator gearbox,2011

• Designing connections and joints of roof crane,2011

• Designing hub and bearings of a book-carrying cart,2011

• Designing the power transmission system of a crane using chain and belt drive,2011

• Designing the power transmission system of a crane using helical gear drive,2011

Research interests:

• Control Applications
      Applications of system modeling to process control
      Flying Robot Design

• Renewable Energy Systems

1- بخش هایی که قرمز شده، دلیلی نداره که در رزومه درج بشه. نوشتن مواردی که به قبل از تحصیلات آکادمیک مربوط میشه، ارزش ویژه ای نداره؛ مگر در صورت کسب مدال از المپیادهای بین المللی.
    2- بخش هایی که آبی رنگ شده، نیاز به بازنگری داره. عنوان پایان نامه ها بهتره زیر همون قسمت در بخش سوابق تحصیلی درج بشه.
    3- بهتره بخش علاقمندی های تحقیقاتی، بعد از بخش افتخارات بیاد.
    4- به استفاده صحیح capital نویسی، دقت کنید.
    5- بهتره بخشی برای معرفی استادان مرجع هم داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام

1- در بخش سوابق تحصیلی، بجای expected از Expected Graduation Date: July 2015 استفاده کنید.
    2- نوشتن سوابق تحصیلی غیردانشگاهی، موضوعیت ندارد.
    3- در بخش افتخارات، تنها مورد سوم، حائز اهمیت هست و میشه روی اون مانور داد. سایر موارد، موضوعیتی ندارند.
    4- عنوان "DEPARTEMENTAL SERVICE" غلط نگارشی داره! درستش اینه: DEPARTMENTAL SERVICE.
    5- در بخش Languages بهتره زبان انگلیسی در ابتدا بیاد؛ چون استادی که شما با ایشان مکاتبه می کنید، زبان ترکی و فارسی براش اولویت نداره.
    6- ساختار کلی رزومه خوبه؛ فقط کمی از margin های صفحه، کم کنید تا در دو صفحه جمع بندی بشه.

1- من این گونه نوشتار را در sample های خارجی زیادی دیدم، به همین علت این طوری نوشتم، ولی حتما فرمتی که شما فرمودید بهتر است، تغییرش می دهم
    2و3- فکر کردم تحصیل در مراکز استعدادهای درخشان مورد مثبتی باشد، ولی اگر موضعیت ندارد حذفش می کنم
    4و5و6- به نکات خوبی اشاره کردید، حتما اصلاحشان می کنم

با تشکر از وقتی که گذاشتید، بی نهایت سپاسگزارم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط farsa1992 نمایش پست ها
    1- من این گونه نوشتار را در sample های خارجی زیادی دیدم، به همین علت این طوری نوشتم، ولی حتما فرمتی که شما فرمودید بهتر است، تغییرش می دهم
    2و3- فکر کردم تحصیل در مراکز استعدادهای درخشان مورد مثبتی باشد، ولی اگر موضعیت ندارد حذفش می کنم
    4و5و6- به نکات خوبی اشاره کردید، حتما اصلاحشان می کنم

با تشکر از وقتی که گذاشتید، بی نهایت سپاسگزارم.
    توضیح تکمیلی:

1- نوع نوشتار شما غلط نیست؛ ولی رایج تر هست که اینطوری که من عرض کردم، نوشته بشه. البته برای اینکه زیاده از حد طولانی نشه، اینطور بنویسید:
    EGD: July 2015
    من قبلا دیدم که مخفف EGD رایج هست.

2 و 3- مورد مثبتی هست؛ بدون شک. نکتۀ اصلی اما اینه که وقتی شما برای تحصیلات تکمیلی اپلای می کنید، دیگه تحصیلات مقطع لیسانس شما اهمیت داره نه تحصیلات قبل از اون. گواه این عرض من، اینه که وقتی اپلای می کنید، ریز نمرات و دانشنامۀ لیسانس شما خواسته میشه اما از تحصیلات غیردانشگاهی شما، هیچ سند و مدرکی درخواست نمیشه.

موفق باشید.

Junior Member

دوستان سلام
    بی زحمت رزومه منم ببینید. در ضمن راجع به بخش کار نمیدونم اطلاعاتی که نوشتم کافیه یا بیشتر یا کمتر بنویسم
    معدل رو بنویسم یا نه؟
    استادی که کارشناسی ارشد باشه سمتش چی میشه؟
    خیلی تشکر
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmike نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بی زحمت رزومه منم ببینید. در ضمن راجع به بخش کار نمیدونم اطلاعاتی که نوشتم کافیه یا بیشتر یا کمتر بنویسم
    معدل رو بنویسم یا نه؟
    استادی که کارشناسی ارشد باشه سمتش چی میشه؟
    خیلی تشکر
    سلام
    من روزمه شما رو دیدم
    یه سری مورد رو به نظرم اصلاح کنی خوبه!
    در ضمن به استادی که مهندس باشه و تدریس کنه به فارسی مربی میگن و به انگلیسی هم فک کنم بگن: Lecturer
    موفق و موید باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

آز دوستان عزیز خواهشمند هستم CV من رو چک کنید و اشکالات و ایرادهایش را بگید.
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny654 نمایش پست ها
    با تشکر
    سلام
    من سی وی شما را مطالعه کردم و یه سری پیشنهاداتی به نظرم رسید که در داخل خود فایل برایتان ذکر کرده ام.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny654 نمایش پست ها
    با تشکر
    دوست من،

علاوه بر مطالبی که فرد عزیز اشاره کردند:

1- علایق پژوهشی محدودتر و خاص تر شود.
    2- قسمت تالیفات به صورت زمانی بیاید یعنی کار جدیدتر بالاتر قرار گیرد. ضمنا مقالات کنفرانس، زورنال و غیره تفکیک شود.
    3- ترجمه ای که برای نظام مهندسی بکار برده اید گویا نیست.
    4- در قسمت مهارت های کامپیوتری به حروف بزرگ و کوچک و فواصل در نام نرم افزارها دقت کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)