صفحه 95 از 128 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

خوشحال می شم نظر دوستان رو در مورد رزومم بدونم. مرسی.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf 111.pdf (145.0 کیلوبایت, 575 views)

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط arian62 نمایش پست ها
    سلام به نظرم این مطالب رو رعایت کنین بهتر میشه رزومه شما
    1- در قست Teaching experiences در صورت امکان دقیقا عنوان درس ها همراه با موسسه و همچنین تاریخ شروع و پایان تدریس قید بشه
    2- تو متن غلط املایی دیدم بهتره یه چک دوباره بکین هم از لحاظ املایی و گرامری
    3- کورس هایی که گذرانده اید دقیقا اشاره بشه که دوره ارشد بوده یا کارشناسی
    4-نمره پایان نامه تون رو هم تو قسمت سوابق تحصیلی بیارین چون نمره خیلی خوبی هست.
    5-معدل های کاردانی و کارشناسی رو هم در ضورتی که نمرات خوبی هستن حتما اشاره بشن.
    6-در قسمت انتشارات به نظرم نیازی نیست که به کلمه Conferences اشاره بشه چون از عنوان مفالات مشخصه

موفق و پیروز باشید

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

چند نکته خیلی شاخص:
    1. رنگی نزارین، واسه برجسته کردن تاپیک ها از capital letter واسه تمام حروف تاپیک هاتون استفاده کنید.
    2. Inconsistency دارین، مثلا تنها تاپیک teaching experience همشcapital letter هست، باقی تاپیک هاتون تنها حروف اول کاپیتال هست.
    3. Hobbies رو حذف کنید، شما دانشجوی دکترا میخواین بشین، اینا واسه کارشناسیا خوبه.
    4. در تاریخ امتحان ielts چرا 9th اومدین حرفT رو capital نوشتین؟
    5. قسمت سوابق کاری تاریخ رو جلو اسم شرکت بنویسین، و توضیحات کاری رو بیاین جلوی خود نوشته main interest چرا خط زیرش نوشتین. اینطوری خیلی فضاتون الکی هدر میشه.
    6. خیلی space های اضافه بی مورد گذاشتین
    7. Skills and languages رو زیر یک تاپیک بیارین مرتب تر میشه
    8. قسمت teaching experience بعدکلمهteachingچرا کاما گذاشتین، بر دارین. در همین قسمت کلمه the رو از قبل students حذف کنید.
    9. در نهایت چند تا بی دقتی دیگه دارین مثلا بعد یک کلمه شما اگه بخواین نقطه یا کاما بزارین باید اون نقطه و کاما بدون فاصله باشه ولی بعد نقطه و کاما باید یک space بزنید و بعد کلمه بعدی رو بنویسین.
    موفق باشین.

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

علاوه بر نکات ارزشمندی که دوستان اشاره کردند:

- Islamic Azad University of Tabriz ترکیب کاملا اشتباهیست، از فرمت استاندارد برای دانشگاه آزاد استفاده شود.
    - یا عنوان تز حذف شود، یا نام استاد راهنما و نمره همانجا اضافه شود.
    - احتمالا عنوان رشته ی ارشد شما ژئوتکنیک نیوده است؟
    - در استفاده ی بجا از حروف بزرگ و کوچک بسیار پر اشتباه هستید.
    - علایق پژوهشی گسترده و عمومی هستند، ضمنا Geotechnical مشکل گرامری دارد.
    - من فکر می کنم یکبار قبلا این رزومه را بررسی کردم و خیلی از ایراداتی که داشت کماکان باقیست، شما را به همان پست ارجاع می دهم.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

یه چندتا رزومه ی آخری ها رو دیدم و خواستم چندتا comment کلی بذارم

- توی رزمتون سعی کنین خیلی خلاصه در حد دو خط راجع به پایان نامتون بگین که چی میگه
    - در بخش research experiences حتما بیان کنین وظایف شما چی بوده
    - بخش research interests رو هم خوب بهش بپردازین و مناسب با حیطه ی کاری استاد مورد نظر درست کنین
    - آوردن نمرات دروس تخصصی هیچ لزومی نداره، صرفا صفحه ی رزومه رو پر میکنه
    - در بخش publications سعی کنین از فرمت استاندارد references نویسی استفاده کنین و در صورت امکان hyperlinks داشته باشن
    - از آوردن واژه هایی نظیر best researcher، top class و ... توی honors and awards بدون داشتن مدرک مستدل پرهیز کنین
    - از attach کردن عکس در رزومه هاتون (مخصوصا برای آمریکا و کانادا ) پرهیز کنین
    - ایمیل references هاتون رو بصورتی بنویسین که این بندگان خدا توی ایمیلهاشون spam دریافت نکنن. مثلا بجای xxx@mit.edu از xxx(at)mit.edu استفاده کنین
    - قبل از نوشتن اسم references ها حتما باهاشون هماهنگ کرده باشین. بعضی وقتها طرف مقابل مستقیم بدون اطلاع شما ازشون recommendation letter درخواست میکنه
    - یه تاریخ update هم به رزومتون اضافه کنین
    - از رنگین کردن رزومه بپرهیزید و در صورت امکان از فونتهای Arial یا Times استفاده کنین (البته اگر با Office کار میکنین)

موفق باشین

Junior Member

سلام دوست عزیز
    این مورد هم به نظر من رسید، گفتم بگم: ما Tabriz University نداریم فکر کنم. درستش University of Tabriz هست.

با سلام و خسته نباشید.دوستان ی رزومه دارم.میتونید کمکم کنید تا به بهترین نحو به زبان انگلیسی بنویسم.
    با تشکر
    http://s1.upload7.ir/uploads/EoDFBC5k.pdf/Resume.pdf

Junior Member

سلام. دوستان تپلیت موفق و استاندارد رزومه می تونید آپلود کنید؟ ممنون میشم

Junior Member

سلام. دوستان رزوممو آپلود کنم کسی هست لطف کنه روش نظر بده؟ خیلی ساکته این فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaput نمایش پست ها
    سلام. دوستان رزوممو آپلود کنم کسی هست لطف کنه روش نظر بده؟ خیلی ساکته این فروم
    بفرست به پیام شخصیم.

اگه برا امریکاست البته. جاهای دیگه من اطلاعات ندارم
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)