صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 49

موضوع: Indiana University Bloomington

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

پیش فرض پاسخ : Indiana University Bloomington

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinreihani نمایش پست ها
    نوشته که "بهتره" به این آدرس (OIS دانشگاه) بفرستید. نگفته حتما باید این کار رو بکنید. الان که دیگه به فرم خودم برای تغییر دسترسی ندارم ولی وقتی PDF ش رو باز می کنم تووش missing نداره. به مسئول دفترش میل کردم در هر صورت.

در مورد احتمال پذیرش این دانشگاه هم اطلاع دارید؟

مرسی
    آره اجباری برای فرستادنش ممکنه نباشه ولی راه ارسالش این بوده (البته دپارتمان ما گفته بود بفرستید و جزء ملزوماتش بود). به خاطر اینکه دیگه بهش دسترسی ندارید عرض کردم ایمیل بزنید. والا سال گذشته پذیرشش خوب بوده امیدوارم امسال هم همینطور باشه.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member arash00 آواتار ها

من اپلیکیشنمو برای این دانشگاه سابمیت کردم. الان یه ایمیل اومده میگه برو iStart اینا رو تکمیل کن. از من FInancial Statement میخواد. بدین صورت:

Please upload any proof of funding that meets or exceeds the Total Expenses listed below. You may upload up to three documents, if necessary, and you can combine documents to submit more than one document in each upload. Please ensure that the financial documentation you submit is legible.

اینا که اصولا برای بعد از ادمیشن بود و برای I20. حداقل بقیه دانشگاهایی که اپلای کردم اینجوریه.
    بعد هم یه سوال پرسیده که الان اصولا جواب دادن بهش غیر ممکنه. میگه:
    Will you receive any financial support from Indiana University? *

کسی چنین موردی داشته؟ الان دقیقا کی به کیه؟ چند چندیم؟ چیکار باید بکنم؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط arash00 نمایش پست ها
    من اپلیکیشنمو برای این دانشگاه سابمیت کردم. الان یه ایمیل اومده میگه برو iStart اینا رو تکمیل کن. از من FInancial Statement میخواد. بدین صورت:

Please upload any proof of funding that meets or exceeds the Total Expenses listed below. You may upload up to three documents, if necessary, and you can combine documents to submit more than one document in each upload. Please ensure that the financial documentation you submit is legible.

اینا که اصولا برای بعد از ادمیشن بود و برای I20. حداقل بقیه دانشگاهایی که اپلای کردم اینجوریه.
    بعد هم یه سوال پرسیده که الان اصولا جواب دادن بهش غیر ممکنه. میگه:
    Will you receive any financial support from Indiana University? *

کسی چنین موردی داشته؟ الان دقیقا کی به کیه؟ چند چندیم؟ چیکار باید بکنم؟

با تشکر
    الان نیازی به پر کردن این اطلاعات نیست نگران نباشید. 1-1 مساوی هستیم
    من قبلا این سوال رو ازشون پرسیده بودم. پاسخ زیر رو بهم دادن:

Financial Documents are not required at the time of application, but will be required for admitted students needing visa documentation. Submitting financial documentation early on will aid in expediting the processing of your I-20, provided you are admitted to your prospective program. If you wish to submit this documentation now, we encourage you to do so but evidence of financial support will not be part of your academic admission decision.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Senior Member

دوستان این د انشگاه روی این تافل 100ش خیلی حساسه؟ من همه شرایطشو دارم ولی تافل 97 شدم...بعد فاند بده هستن به دانشجوی دکترا؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    دوستان این د انشگاه روی این تافل 100ش خیلی حساسه؟ من همه شرایطشو دارم ولی تافل 97 شدم...بعد فاند بده هستن به دانشجوی دکترا؟!
    به نظر من اپلای کنید. بله دانشجوهای دکتری به عنوان Teaching assistant انتخاب میشن و فاند میگیرن. زمانی که استاد پیدا کنید میتونید به Research assistant تغییر بدین.
    -----------------------

من چندین پیام در مورد اینکه آیا فاند دانشگاه کافی هست دریافت کردم. کلا شما از هر دانشگاهی که فول فاند بگیرید این یعنی هزینه های زندگی دانشجویی رو پوشش میده. خوب بعضی ها میپرسن زندگی دانشجویی یعنی چی، خوب اینجا یه کارمند چندین برابر یه دانشجو حقوق میگیره، پس میتونه ماشین بهتری بخره، خونه ی بهتری اجاره کنه، وسایل خونه ی بهتری بخره و .... اما حقوق دانشجویی هم کفاف یک زندگی معمولی رو میده، یعنی شما این پول میتونید یه خونه ی بدون اتاق خواب اجاره کنید (studio) یا یه خونه ی دو خوابه رو با یه نفر همخونه با هم اجاره کنید. و هزینه ی غذا و لباس رو هم پوشش میده. حالا باز بسته به اینکه شما چقدر هزینه صرف وعده هایی غذایی میکنید مبلغی که میتونید صرفه جویی کنید متفاوت هست. مثلا یه وعده غذا توی دانشگاه بین 4 تا 7 دلار میشه ولی توی یه رستوران گرون قیمت 20-30 دلار. اینجا معمولا رستورانها بوفه ی ناهار دارن که حدود 10 دلار میشه. در کل غذاهای اینجا بیشتر فست فود و ناسالم هست و اگه کسی خودش غذا درست کنه هم سالم تره هم به صرفه تر.
    در مورد خرید ماشین هم مثلا با فاندی که میدن توی 6 ماه اول نمیشه ماشین خرید مگر اینه خودتون از ایران پول ببرید ولی میشه کم کم پس انداز کرد و ماشین غیر نو خرید. قیمت ماشین رو میتونید از سایت craigslist چک کنید قیمت لباس و وسایل منزل رو هم میتونید از سایت آمازون چک کنید. در مورد اجاره خونه هم اینجا معمولا خونه ها مبله نیستن، یخچال و گاز و کولرو ماشین ظرفشویی دارن ولی مبل و میز و صندلی ندارن. البته خونه های مبله هم پیدا میشه. خونه های نزدیک دانشگاه معمولا گرون تره. (ولی هزینه اجاره خونه توی بلومینگتون خیلی کمتر از شهرهای بزرگ و بعضی از ایالتهای دیگه هست مثلا ممکنه نصف قیمت اجاره ی خونه توی سن دیگو یا هاوایی باشه)
    برای خونه ی مبله میتونید قیمتهای آپارتمانهای campus corner رو چک کنید. بهترین آپارتمان دانشگاه هم tulip tree هست که مبله نیست و اجاره واحد دو خوابه اش حدود 1100 دلار (شامل هزینه آب و برق و گاز و اینترنت) هست ولی معمولا خیلی زود پر میشه و اگه بخواین اقدام کنید باید به محض گرفتن پذیرش درخواست بدین. اگر پذیرش گرفتین میتونید به من پیام بدین تا در مورد بقیه آپارتمانها هم بهتون اطلاعات لازم رو بدم (چون خودم سال گذشته خیلی وقت گذاشتم و تا حدی با قسمتهای مختلف شهر آشنایی دارم.) علاوه بر اون بعد از گرفتن پذیرش میتونید iu classified رو چک کنید که نیازمندیهای مربوط به دانشجوها و کارمندان هست و میتونید برای خرید وسایل، پیدا کردن خونه و همخونه، خرید ماشین و .... ازش استفاده کنید.

در ضمن فاند دانشگاه برای 10 ماه هست و شامل تابستون نمیشه، تابستون میتونید برید کارآموزی یا اگه استاد دارید میتونید RA باشید. حقوق کارآموزی معمولا بیشتره ولی تقاضا براش زیاده و پیدا کردن کار برای تابستون ساده نیست.

در مورد اینکه با این فاند سفر میشه رفت یا نه، هم باید بگم که هزینه ی سفر توی امریکا زیاده، مثلا در حالت عادی بلیط رفت و برگشت هوایی از ایندیاناپولیس به شیکاگو حدود 300 دلار و از ایندیاناپولیس به کالیفرنیا 600 دلار هست. معمولا افراد (دانشجوها و اساتید) سعی میکنن به کنفرانسها مقاله یا پوستر سابمیت کنن و با یه تیر دو نشون بزنن. برای دانشجوها معمولا اگه مقاله شون توی کنفرانس چاپ بشه استاد یا دانشگاه تمام یا قسمتی از هزینه ها رو تقبل میکنه.

در مورد آب و هوا هم این شهر تابستون گرم و شرجی و زمستون سردی داره. امسال زمستون خیلی سرد نبود و معمولا منفی دو درجه سانتیگراد بود ولی تا منفی هفده درجه هم رفت. سالهای قبل خیلی سرد تر بوده ولی در کل زمستون سردی داره. معمولا با پوشیدن لباسهای Thermal، Thermo، base layer و ... و داشتن بوت و کاپشن های مقاوم در برابر سرما مشکل سرما حل میشه.

یه سری از خونه ها اجاره شون شامل هزینه برق نمیشه، هزینه استفاده از برق اینجا زیاده و بیشترین مصرف برای گرم و سرد کردن خونه هست. بعضی از خونه ها اصلا لوله کشی گاز نداره و اجاق گاز و هیتر و .... همه برقی هست. افراد معمولا در زمستون برای صرفه جویی در مصرف برق دمای خونه رو در حدود 20 درجه سانتیگراد نگه میدارن و معمولا دمای محل کار و ... هم در همین حدود هست یعنی هیتر ها روی 68 درجه فارنهایت ست میشه و وقتی مثلا به 67 درجه برسه هیتر روشن میشه و دما رو به 69 میرسونه و خاموش میشه.
    ویرایش توسط ILU : January 27th, 2016 در ساعت 08:15 PM

Bloomington Housing Guide
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Another housing guide
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام
    برای بیزینس اسکول ایندیانا کسی اپلای کرده؟
    نتیجه ای اومده؟

دوستان،
    دانشکده انفورماتیک دانشگاه ایندیانا یه سری virtual chat برای افرادی که میخوان سوالاتشون رو بپرسن قراره داشته باشه (اولین جلسه اش 10 می هست و تقریبا هر ده روز یکبار برگزار میشه) اگر مایل بودین که ثبت نام کنید به Informatics graduate office:infograd ایمیل بزنید و ثبت نام کنید:

https://www.soic.indiana.edu/about/contact/

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین