صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 179

موضوع: آرشیو شده : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا ( تا سال 2010 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا

سلام دوستان چند تا سوال دارم من لیسانس دارم می خواستم برای فوق لیسانس بورس بگیرم ولی شرایط بورس گرفتن را نمیدونم اگه می شه در مورد این موضوع بهم کمک کنید ؟

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط samuraie نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال دارم من لیسانس دارم می خواستم برای فوق لیسانس بورس بگیرم ولی شرایط بورس گرفتن را نمیدونم اگه می شه در مورد این موضوع بهم کمک کنید ؟
    سلام
    راستش سوالتون خیلی کلیه اما در مورد استرالیا چیزی که همه متفق القولند اینه که خیلی سخت بورس می ده و این مساله در مورد فوق لیسانس شدیدتره. من تنها بورسی که در مورد فوق لیسانس تو استرالیا می شناسم که به فوق لیسانس های اینترنشنال ها می دن endeavour ئه که بحثش شده قبلا. بسیار سخته.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

سلام به همه دوستان عزيز.
    من اين سوال رو در بخش مربوط به پيشنهاد دانشگاه با توجه به شرايط مطرح كردم، ولي چون جواي نگرفتم، و مايل به تحصيل در استراليا هستم، اين سوال رو اينجا مطرح ميكنم، اميدوارم دوستان پاسخ بدند.
    من فارغ التحصيل رشته عمران، آب در گرايش ليسانس از دانشگاه دولتي با معدل 13.52 و در حال تكميل پايان نامه رشته مهندسي عمران، گرايش ژئوتكنيك (خاك و پي) از تهران مركز هستم. معدلم هم حدود 17.2 هست. يك مقاله ISI در دست چاپ هم دارم. آيلتس شركت نكردم، ولي امتحان تافل دادم و نمره IBT ام 112 هست. فكر نميكنم زياد براي IELTS هم مشكلي داشته باشم.
    ميخواستم ببينم براي ادامه تحصيل در مقطع دكترا، آيا شانسي براي پذيرش گرفتن با فاند دارم يا خير؟‌حقيقتش من خيلي وارد نيستم و ممنون ميشم اگر دوستان كمي راهنمايي كنند كه كدوم دانشگاهها شانسي براي پذيرش به من ميدن.
    ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزيز.
    من اين سوال رو در بخش مربوط به پيشنهاد دانشگاه با توجه به شرايط مطرح كردم، ولي چون جواي نگرفتم، و مايل به تحصيل در استراليا هستم، اين سوال رو اينجا مطرح ميكنم، اميدوارم دوستان پاسخ بدند.
    من فارغ التحصيل رشته عمران، آب در گرايش ليسانس از دانشگاه دولتي با معدل 13.52 و در حال تكميل پايان نامه رشته مهندسي عمران، گرايش ژئوتكنيك (خاك و پي) از تهران مركز هستم. معدلم هم حدود 17.2 هست. يك مقاله ISI در دست چاپ هم دارم. آيلتس شركت نكردم، ولي امتحان تافل دادم و نمره IBT ام 112 هست. فكر نميكنم زياد براي IELTS هم مشكلي داشته باشم.
    ميخواستم ببينم براي ادامه تحصيل در مقطع دكترا، آيا شانسي براي پذيرش گرفتن با فاند دارم يا خير؟‌حقيقتش من خيلي وارد نيستم و ممنون ميشم اگر دوستان كمي راهنمايي كنند كه كدوم دانشگاهها شانسي براي پذيرش به من ميدن.
    ممنونم.
    بهترین راه اینه که در دانشگاهها استادهایی که کارش به پروژه و مقالتون مربوطه را پیدا کنید و با آنها مکاتبه کنید. اگه برای فاند شانس داشته باشید خود اساتید بهتون میگن.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadsalimi نمایش پست ها
    بهترین راه اینه که در دانشگاهها استادهایی که کارش به پروژه و مقالتون مربوطه را پیدا کنید و با آنها مکاتبه کنید. اگه برای فاند شانس داشته باشید خود اساتید بهتون میگن.

ممنون از راهنماييتون.
    ولي مايلم يه پيش زمينه اي داشته باشم. يعني اين ديد رو داشته باشم كه آيا شانس مناسبي دارم؟ يا خير.
    اگر در اين مورد كه وضعم چطوره هم نظرتون رو اعلام كنيد ممنون ميشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون.
    ولي مايلم يه پيش زمينه اي داشته باشم. يعني اين ديد رو داشته باشم كه آيا شانس مناسبي دارم؟ يا خير.
    اگر در اين مورد كه وضعم چطوره هم نظرتون رو اعلام كنيد ممنون ميشم.
    اگه مقاله ISI چاپ بشه شانست برای بورس نسبتا خوبه اما برای فول فاند شاید کم باشه.
    اما با توجه به تجربه من نظر استاد و میزان اعتبار و نفوذ استاد در دانشگاه حرف اولو میزنه. استادها هم اغلب نزدیک بودن پیش زمینه کاری شما با کار خودشونو ملاک قرار میدن. سنگ محک این مساله هم مقاله شماست (که کیفیت و مرتبت بودنش بسیار مهمه). البته دانشگاه مقطع قبلی و معدل هم مهم است.
    اما از من میشنوی زودتر IELTS را بده نمره اون هم بسیار مهمه. استاد دوست تداری برای کسی وقت بزاره که مطمئن نباشه بتونه نمره را بیاره یا نه.

Junior Member

همسر من قصد ادامه تحصیل در دانشگاه University of Queensland در دوره master رو داره. لیسانس کشاورزی از دانشگاه جیرفت با معدل 14. اما 2 تا ISI چاپ شده و یک ISI در انتظار داره. به نظر شما میتونه اسکولارشیپ بگیره؟ 4 سال سابقه کار در یک مرکز تحقیقاتی در زمینه کشاورزی هم داره.
    چه جوری باید اقدام کنه؟ ما می خوایم برای پاییز سال دیگه اقدام کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط naesi20 نمایش پست ها
    همسر من قصد ادامه تحصیل در دانشگاه University of Queensland در دوره master رو داره. لیسانس کشاورزی از دانشگاه جیرفت با معدل 14. اما 2 تا ISI چاپ شده و یک ISI در انتظار داره. به نظر شما میتونه اسکولارشیپ بگیره؟ 4 سال سابقه کار در یک مرکز تحقیقاتی در زمینه کشاورزی هم داره.
    چه جوری باید اقدام کنه؟ ما می خوایم برای پاییز سال دیگه اقدام کنیم.
    باید به اساتید مربوط به کارش ایمیل بزنه. بورس برای فوق لیسانس خیلی کم داده میشه. اما اگه از استاده مربوطه بپرسه راهنماییش میکنه.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من فوق لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد قزوین دارم ، 2تا مقاله و سخنرانی داخلی داشتم ودر حال آماده کردن 2 مقاله ISI و IEEE هستم که تا 2-3 ماه دیگه اماده میشه،معدل فوقم 17 است و IELTS هم 7.
    من چون وضع ملیم خیلی خوب نیست میخواستم FULLFUND بگیرم اما نمیدونم دقیقا از کجا شروع کنم و چطوری دانشگاه های خوب و اساتیدی که می تونن این کار رو بکنن رو پیدا کنم ؟ ضمنا میخواستم بدونم بین استرالیا و کانادا و اروپا کدوم از نظر شما ارجح ترند و چرا؟
    من می خوام جایی که برای گرفتن دکترا میرم محل زندگی و کار آیندم هم باشه !
    ممنون میشم اگه نظر و پیشنهادتون رو بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط rukarimi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من فوق لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد قزوین دارم ، 2تا مقاله و سخنرانی داخلی داشتم ودر حال آماده کردن 2 مقاله ISI و IEEE هستم که تا 2-3 ماه دیگه اماده میشه،معدل فوقم 17 است و IELTS هم 7.
    من چون وضع ملیم خیلی خوب نیست میخواستم FULLFUND بگیرم اما نمیدونم دقیقا از کجا شروع کنم و چطوری دانشگاه های خوب و اساتیدی که می تونن این کار رو بکنن رو پیدا کنم ؟ ضمنا میخواستم بدونم بین استرالیا و کانادا و اروپا کدوم از نظر شما ارجح ترند و چرا؟
    من می خوام جایی که برای گرفتن دکترا میرم محل زندگی و کار آیندم هم باشه !
    ممنون میشم اگه نظر و پیشنهادتون رو بدین.
    سلام،

سوالاتت خیلی زیادن تقریبا تمامشو با گشتن در فروم میتونی پیدا کنی.
    برای پیدا کردن اساتید و دانشگاه بهترین راه سرچ در گوگل است.
    یا مقالات مربوط به رشتتون را سرچ کنید (مثلا در sciencedirect).اساتید و دانشگاهها را از این طریق هم میشه پیدا کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)