صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 179

موضوع: آرشیو شده : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا ( تا سال 2010 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا

پيدا كردن دانشگاه ها كه از طريق اينترنت خيلي سادست ؛ اما من سوالم اين بود كه چطور ميتونم اساتيدي كه رشته كاريشون با من يكيه و ميتونن fullfund بدند رو پيدا كنم؟

ممنونم ميشم بيشتر توضيح بدين.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rukarimi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من فوق لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد قزوین دارم ، 2تا مقاله و سخنرانی داخلی داشتم ودر حال آماده کردن 2 مقاله ISI و IEEE هستم که تا 2-3 ماه دیگه اماده میشه،معدل فوقم 17 است و IELTS هم 7.
    من چون وضع ملیم خیلی خوب نیست میخواستم FULLFUND بگیرم اما نمیدونم دقیقا از کجا شروع کنم و چطوری دانشگاه های خوب و اساتیدی که می تونن این کار رو بکنن رو پیدا کنم ؟ ضمنا میخواستم بدونم بین استرالیا و کانادا و اروپا کدوم از نظر شما ارجح ترند و چرا؟
    من می خوام جایی که برای گرفتن دکترا میرم محل زندگی و کار آیندم هم باشه !
    ممنون میشم اگه نظر و پیشنهادتون رو بدین.
    سلام ...

۱- لطفا مجددا همین تاپیک و بخش های مربوطه فروم رو مطالعه کنید. پروسه اپلای کردن کامل توضیح داده شده ...
    ۲- برای اینکه ببینید کدوم اساتید روی زمینه شما کار میکنن باید به وب سایت دانشگاهها مراجعه کنید و به زمینه research اون اساتید دقت کنید ! راه دیگه ای نیست ...
    ۳- در مورد فاند هم فقط پرسش از اساتید و بررسی شرایط کلی مورد نظر دانشگاهها راهگشاست .
    ۴- در مورد مقایسه استرالیا و کانادا یه تاپیک مفصل در بخش استرالیا هست ... اونو بخونید.
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

سلام
    من رامتین هستم. ارشد مکانیک گرفتم از علم و صنعت. معدل 16.03. آیلتس 8.0 دارم و یه مقاله کنفرانس معتبر. میشه در مورد اپلای کمکم کنید. چقدر میتونم رو دکترا و بورس حساب کنم؟ از آقای مهندس علی فتحی ممنون به خاطر اطلاعات جامعشون. علی آقا، این رشته شما پذیرش دکترا هم داره؟

Junior Member

سلام
    دوست من دانشجوی فوق لیسانسه معدن ،رزومه خیلی خوبی هم داره ولی هنوز دفاع نکرده به نظر شما با ریز نمره هاش میتونه پذیرش بگیره و واسه بورس اقدام کنه؟ البته فکر نمیکنم ریز نمره رسمی بهش بدن ، به نظر شما باید چیکارکنه ؟ از طرفی هم اگه صبر کنه تا دفاع کنه و بعد apply کنه تا 6 ماه بیشتر وقت نداره و بعدش باید بره سربازی و فکر نمیکنم تو 6 ماه پذیرش و بورس و ویزا جور بشه.ممنون میشم اگه نظر بدید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط patomatin نمایش پست ها
    سلام
    من رامتین هستم. ارشد مکانیک گرفتم از علم و صنعت. معدل 16.03. آیلتس 8.0 دارم و یه مقاله کنفرانس معتبر. میشه در مورد اپلای کمکم کنید. چقدر میتونم رو دکترا و بورس حساب کنم؟ از آقای مهندس علی فتحی ممنون به خاطر اطلاعات جامعشون. علی آقا، این رشته شما پذیرش دکترا هم داره؟
    معدل شما "خیلی" بالا نیست اما به هر حال بد هم نیست !
    بهتره با اساتید مکاتبه کنید (مخصوصا اونایی در اون زمینه که شما مقاله دادید دارن کار میکنن) و باهاشون صحبت کنید . اگه به جاهای خوبی رسیدید میتونید در مورد فاند و غیره هم باهاشون مذاکره کنید .

موفق باشید ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

با سلام
    بعد از هفته ها گشتن در نت بالا خره سایتی که راهنمای خوبی برای تحصیل در استرالیا است پیدا کردم (thx god )
    دوستان خواهشا کمک کنید !
    من در رشته عمران دانشگاه آزاد سمنان مشغول به تحصیل هستم 1.5 تا 2 ساله دیگه لیسانسو می گیرم
    می خواستم برای فوق به استرالیا برم می خواستم ببینم باید خودم رو برای چه چیز هایی آماده کنم که برای پذیرش کم ترین مشکل رو داشته باشم
    مثل معدل و نمره زبان و...
    و هزینه دو سال در استرالیا به همراه نمام مخارج چقدر در می آد (حدودی)

از دوستاني كه تجربه يا آشنايي دارن، مي شه لطفا درباره Graduate Coursework و Graduate Research توضيح دهيد.

آيا از نظر كار يا ادامه تحصيل فرقي دارن؟ ايا براي وزارت علوم اين دو دوره تفاوتي داره؟ تو خود استراليا توي بازار كار چه تفاوتي دارن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa نمایش پست ها
    با سلام
    بعد از هفته ها گشتن در نت بالا خره سایتی که راهنمای خوبی برای تحصیل در استرالیا است پیدا کردم (thx god )
    دوستان خواهشا کمک کنید !
    من در رشته عمران دانشگاه آزاد سمنان مشغول به تحصیل هستم 1.5 تا 2 ساله دیگه لیسانسو می گیرم
    می خواستم برای فوق به استرالیا برم می خواستم ببینم باید خودم رو برای چه چیز هایی آماده کنم که برای پذیرش کم ترین مشکل رو داشته باشم
    مثل معدل و نمره زبان و...
    و هزینه دو سال در استرالیا به همراه نمام مخارج چقدر در می آد (حدودی)
    جواب تمام سوالات تو فروم قبلا داده شده. اما به طور خلاصه:
    معدل به دانشگاهی که میخوای بری و دانشگاه الانت بستگی داره (در اکثر مواقع بالای 14). آیلتس که حتما باید داشته باشی (نمره 6 به بالا).
    هزینه زندگی و دانشگاه هم در سال چیزی در حدود 35 ملیون تومان که بازم بستگی به دانشگاه و شهر داره.

Junior Member

سلام دوستان
    من چون اول قصد مهاجرت به استرالیا برای ادامه زندگی رو داشتم رفتم ielts general دادم و 7 شدم ولی حالا تصمیم به ادامه تحصیل در مقطع دکترا در اونجا رو دارم می خواستم بدونم حتما باید برم academic هم امتحان بدم یا میشه با استادها صحبت کرد و راضیشون کرد و آیا اصولا براشون فرقی میکنه ؟ چون تقریبا 50% آزمون که مشترکه !
    سوال دیگم اینه که من فقط در صورت گرفتن fullfund برای ادامه تحصیل اقدام خواهم کرد چون امکان پرداخت هزینه بالای تحصیل رو ندارم ، حالا بنظرتون منتظر بمونم تا وقتیکه بتونم fund بگیرم یا اینکه اول برای مهجرات اقدام کنم بعد از همونجا پیگیر ادامه تحصیل بشم؟
    ضمنا استرالیا و کانادا زیاد باسم فرقی نمی کنه فقط مهم گرفتن fullfund هست.(من مشخصام رو کامل در چند post بالاتر گفتم)
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه.
    به امید درست شدن هرچه زودتر کار همه دوستان

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته ریاضیات کاربردی هستم می خوام بدونم وضعیت رشته های علوم پایه مثل من برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کشور استرالیا به چه گونه است؟ قبلا متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)