صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 3456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 179

موضوع: آرشیو شده : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا ( تا سال 2010 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا

سلام،
    من تازه عضو اين forum شده‌ام. تا جايي كه من ديده‌ام بيشتر مطالب و اطلاعات در مورد رشته‌هاي فني و مهندسي هست. خيلي گشتم ولي در اين چند روز موفق نشدم مطلب مورد نظرمو پيدا كنم.
    من ليسانس طراحي چاپ پارچه سراسري (معدل ١٨)، ليسانس مترجمي انگليسي آزاد(معدل ٧٥/١٧) و ارشد انيميشن سراسري (معدل ٥/١٨) دارم؛ دنبال ‍PhD سينما، media يا كلا در زمينه هنرهاي نمايشي هستم و به شدت به دنبال fund و scholarship مي‌گردم.
    ١.ميخواستم بدونم چقدر شانس پذيرش و fundدارم؟
    ٢. بين استراليا، US و كانادا شانسم تو كدوم يكي بهتره كه روي اون كشور متمركز بشم؟

ممنون.

سلام.من میخوام برای ارشد صنایع برم استرالیا.میخواستم بدونم هزینه تحصیل دراسترالیا سالیانه چقدر درمیاد و چه دانشگاههایی این رشته را ارائه میکنن؟
    ویرایش توسط amirsaeed : July 9th, 2010 در ساعت 03:22 PM دلیل: غلط چاپی

Junior Member

شهریه دانشگاه ها بین 20 تا 30 هزار دلار استرالیاست برای هر سال........بستگی به رشته و دانشگاه داره

Junior Member

مهندسی نساجی با معدل 12.66از ازاد کاشان و IELTS ACADEMIC 6.0 دارم.ارزونترین دانشگاه واسه MASTER تو یه رشته های ENGINEERING کجاست و ایا به من پذیرش میدن؟

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط sekhavat نمایش پست ها
    مهندسی نساجی با معدل 12.66از ازاد کاشان و IELTS ACADEMIC 6.0 دارم.ارزونترین دانشگاه واسه MASTER تو یه رشته های ENGINEERING کجاست و ایا به من پذیرش میدن؟
    ببینید ، اینکه کجا ارزونتره رو خب باید برین تو وبسایت دانشگاه ها چک کنید ببینید.
    اما در مورد اینکه پذیرش می دن یا نه، تجربه نشون داده که استرالیایی ها بسیار پول دوست هستند و راحت پذیرش می دن چون درآمد خوبی از ما دانشجوهای بین المللی دارند اما اسکالرشیپ گرفتن تو استرالیا واقعا سخته. نکته دیگه اینکه مستر رو یک ساله می دن و شما برای اینکه eligible باشی که برای اقامت دائم اقدام کنی، باید دو سال post grad درس خونده باشی. پس Pros و cons رو بسنجین و بعد جلای وطن کنید.
    شاید بد نباشه بری پیش اینهایی که نماینده دانشگاه ها در ایران هستند و یه مشاوره کنی.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

با سلام به همگی
    به نظر شما با معدل 15.32 از دانشگاه سراسری زنجان و آیلتس 6.5 و 3 مقاله چاپ شده چقدر شانس پذیرش در دانشگاههای گروه 8 با فاند دارم
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه شیراز

سلام. من دانشجوی فوق مکانیک دانشگاه شیرازم. کسی میدونه پروسه اپلای توی دانشگاه سیدنی چه طوره؟

من واسه یکی از phd opportunity ها تقاضای اولیه کردم. حالا به من گفتن research proposal بده! میشه راهنمایی کنید حدودا چه چیزی رو باید توی این پروپوزال ذکر کرد؟ این پروپوزال در حد همون چیزی بایدباشه که مثلا واسه طرح تحقیق تز فوق لیسانس دادیم؟ شامل معادلات و حاکم و این چیزا؟ این طوری که نمیشه! آخه توی سایت فقط 1 موضوع رو گفته جزییات رو ذکر نکرده که من دقیق بتونم پروسه و روش حل رو همین الان ارایه بدم!

ممنون میشم اگه کسی مطلع هست راهنماییم کنه

Junior Member arashfrx آواتار ها

من لیسانس مکانیکم رو از دانشگاه سراسری با معدا حدود 13 گرفتم و الان ارشد مدیریت صنعتی تربیت مدرس میخونم.معدلم بالای 16.5 و تا قبل از فارغ التحصیلی چند تا مقاله میدم.مشغول خوندن برای تافل هستم.چند تا سوال داشتم اگه بتونین کمکم کنین واقعا ممنون میشم.
    -مدیریت (یکی از گرایش های تعمیرات نگهداری یا مدیریت تولید) یا صنایع . کدوم برای اقدام شانش بیشتری برای پذیرش و فاند داره؟
    -من شنیدم گرفتن پذیزش تو مدیریت کار سختیه من هم فقط با فاند میتونم برم کجا شانس بیشتری برام هست؟ استرالیا که به سختی فاند میده نه؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

نقل قول نوشته اصلی توسط sekhavat نمایش پست ها
    Sorry if I write English because there is no Farsi keyboard here now!

Your IELTS score is not adequate to apply considering min requirement for most universities is usually 6.5 then I suggest you to work hardly or even deadly on your English language, believe me, it's not just about the university. if you can speak fluent and have loads of vocabs, you will have much more easier way to go through. I see some guys from Pakistan here who speak English well and know many words to use. so it's one of the main steps from my point of view. Please work 24/7 on this language to be manned to break lots of barriers in your way.

نقل قول نوشته اصلی توسط MeaN5990 نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی فوق مکانیک دانشگاه شیرازم. کسی میدونه پروسه اپلای توی دانشگاه سیدنی چه طوره؟

من واسه یکی از phd opportunity ها تقاضای اولیه کردم. حالا به من گفتن research proposal بده! میشه راهنمایی کنید حدودا چه چیزی رو باید توی این پروپوزال ذکر کرد؟ این پروپوزال در حد همون چیزی بایدباشه که مثلا واسه طرح تحقیق تز فوق لیسانس دادیم؟ شامل معادلات و حاکم و این چیزا؟ این طوری که نمیشه! آخه توی سایت فقط 1 موضوع رو گفته جزییات رو ذکر نکرده که من دقیق بتونم پروسه و روش حل رو همین الان ارایه بدم!

ممنون میشم اگه کسی مطلع هست راهنماییم کنه
    دوست عزیز چارچوبش میتونه مثل همون طرح تحقیق شما برای ارشدتون باشه...جزیئیات خاصی نداره که بخواد سایت دانشگاه ها ذکر کنه ..تقریبا همه جا چارچوبش یکیه..
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)