صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 179

موضوع: آرشیو شده : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا ( تا سال 2010 )

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sogol80
    باسلام . من عضو جدید این FORUM هستم می خواستم با شرایطی که دارم برای فوق لیسانس اقدام کنم . لطفا در مورد کشور و دانشگاه مناسب راهنمایی کنین با توجه به اینکه عمو و تعداد زیادی از آشنایان در تورنتو هستن و اقوامی در آدلاید استرالیا و نیو جرسی آمریکا دارم .
    مدرک مهندسی کامپیوتر –نرم افزار از دانشگاه آزاد اراک با معدل 15.61 و مقاله ندارم. :-[ح
    4 سال سابقه بیمه در مشاغل مختلف که 1 سال اخیر مربوط به رشته ام بوده که کار در واحد IT دانشگاه اراک هستش .
    دوره MCSE رو در مجتمع فنی تهران گذروندم
    Microsoft MCP از Sep 2006
    زبانم خوبه اما مدرک TOFEL OR IELTS ندارم.

گرچه با دیدین شرایطی که دوستان ارائه کردن و کسانی که پذیرش گرفتن من نا امید شدم .
    پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنونم.
    سلام. اولا بگم که پذیرش رو حتما می گیرید اونم از دانشگاه های گروه 8. من با معدل 13.62 از ملبورن پذیرش گرفتم! اما برای بورس اولا از تاریخ ارسال مدارک برای بورس 2 ماه گذشته ثانیا برای فوق بورس گرفتن باید شرایطتون خیلی خوب باشه از مقاله و معدل و دانشگاه محل تحصیل گرفته الی آخر(نمی گم شرایط شما خوب نیست به صورت کلی گفتم)
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

سلام
    من کارشناس ارشد مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم. در حال حاضر با شرایط زیر برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در یکی از زیر شاخه های مکانیک شامل مکاترونیک، کنترل و رباتیک برای Schlarship جستجو می کنم.
    1. Ielts 6.5
    2. یک مقاله کنفرانس داخلی (کنفرانس مهندسی مکانیک) و یک مقاله داخلی.

3. معدل لیسانس: 14.63 و فوق: 15.83
    4. یک ثبت اختراع داخلی

5. بالغ بر 6 سال سابق کار تقریبا تحقیقاتی

البته من تجربه Reject شدن برای گرفتن Scholarship از دانشگاههای New western و Monash را هم را دارم.

در صورت امکان ممنون می شوم با اطلاعات مفیدتان بنده را راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام مجدد ، با تشکر از دوستانی که لطف کردند و منو راهنمایی کردند . چند روزی میشد که منتظر جوابهای دوستان بودم . من از لحاظ تامین هزینه های استرالیا مشکلی ندارم اما با این وجود خودم دوست دارم راهی پیدا بشه که خانواده کمتر متحمل هزینه بشن . دوستان با این شرایط کدام شهر و دانشگاه رو پیشنهاد میکنن ؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sogol80
    سلام مجدد ، با تشکر از دوستانی که لطف کردند و منو راهنمایی کردند . چند روزی میشد که منتظر جوابهای دوستان بودم . من از لحاظ تامین هزینه های استرالیا مشکلی ندارم اما با این وجود خودم دوست دارم راهی پیدا بشه که خانواده کمتر متحمل هزینه بشن . دوستان با این شرایط کدام شهر و دانشگاه رو پیشنهاد میکنن ؟

با تشکر
    با توجه به اینکه رشته تحصیلی شما فناوری اطلاعاته ، اگر بخواین توی فیلد خودتون ادامه بدین بدون شک سیدنی و بعدش ملبورن بهترین گزینه ها هستند. با توجه به معدلتون تصور نمی کنم مشکلی برای گرفتن offer از دانشگاههای Group of Eight داشته باشید. ولی اگر جای شما بودم، اصلا" به fund فکر نمی کردم حتما" سعی تون رو برای موارد زیر امتحان کنید:

اگرچه ذکر کردید که اقوامی در Adelaide دارید، اما برای تحصیل شخصا" Sydney و Melbourne رو به شدت (!) توصیه می کنم.

موفق باشید
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

Junior Member

بهرنگ جان
    شرایط من هم اینه یه نسخه هم برای من بپیچ:
    لیسانس و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران با معدل 38/15 و 16
    تافل 637 و آیلتس 7
    جی مت 550
    مقاله یه دونه دارم که توی اتشارات دانشگاه تهران چاپ شده
    اینکه مستر بخونم یا پی اچ دی مهم نیست . میخوام بدونم شانس فاند گرفتن دارم یا نه؟ اگه دارم کجا؟
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

نقل قول نوشته اصلی توسط happy75
    بهرنگ جان
    شرایط من هم اینه یه نسخه هم برای من بپیچ:
    لیسانس و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران با معدل 38/15 و 16
    تافل 637 و آیلتس 7
    جی مت 550
    مقاله یه دونه دارم که توی اتشارات دانشگاه تهران چاپ شده
    اینکه مستر بخونم یا پی اچ دی مهم نیست . میخوام بدونم شانس فاند گرفتن دارم یا نه؟ اگه دارم کجا؟
    سلام ببخشید اگه من جوابتون رو میدم به نظر من شما شانس گرفتن بورس رو دارید به خصوص اگه دوباره بخواهید برا Master اقدام کنید از دانشگاه های 8 گانه هم شروع کنید، حتم دارم موفق میشید فقط تا میتونید سعی کنید با اساتید مختلف ارتباط برقرار کنید و اونا رو مجاب کنید که کارتون درسته... موفق باشی
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    سلام ببخشید اگه من جوابتون رو میدم به نظر من شما شانس گرفتن بورس رو دارید به خصوص اگه دوباره بخواهید برا Master اقدام کنید از دانشگاه های 8 گانه هم شروع کنید، حتم دارم موفق میشید فقط تا میتونید سعی کنید با اساتید مختلف ارتباط برقرار کنید و اونا رو مجاب کنید که کارتون درسته... موفق باشی
    البته علی جان برای اینکه برای Business می خوان اپلای کنند تماس گرفتن با اساتید اثر چندانی نداره ... این فرق داره با بچه های فنی ! ... اما در کل رزومه خوبی دارن ! ... منم تایید می کنم حرفتون رو ! ... برای چه گرایشی می خواین اپلای کنید ؟!

Junior Member

من برای pHD که فکر نکنم شانس داشته باشم حسین جان اما میخوام بدونم برای مستر میشه امید به گرفتن فاند داشت؟ من ترجیحا در International business یا Marketing بیشتر علاقمندم البته شاید IT هم گزینه بدی نباشه. الته Deadlin ها رو نمیدونم گذشته یا نه. برای مستر مدیریت که مکاتبه با استاد فایده نداره. داره؟ فوقش باید به Coordinator ای میل بزنی. همین روزا حتما باهات تماس میگیرم نیاز به مشاوره دارم.
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    دوستان اگه میشه یه نسخه هم واسه من بپیچد:
    لیسانس و فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه آراد خمینی شهر ، معدل 14.14 و 17.(البته هنوز پروژم مونده با احتساب نمره پروژم معدل 17 میشه)
    یک مقاله در کنفرانس بین المللی هوافضا دارم که ارائه حضوری شد و یک مقاله داخلی در کنفرانس ملی مکانیک.
    یک سال سابقه کار تو مرکز تحقیقات شرکت هواپیماسازی ایران دارم که مرتبط با رشته است.
    زبانم خوبه اما هنوز امتحان ندادم. میخوام Ibt بدم ،فکر میکنم حدود 90 بشم.
    24 سالمم هست.پذیرش واسه Phd می خوام، چون سربازی نرفتم و ظاهراً با داشتن ارشد، برای کسایی ک سربازی نرفتن ،فقط واسه Phd میشه خارج شد.
    آیا می تونم پذیرش با fund بگیرم؟ چون fund برام مهم.
    Thanks in Advance for Considering my Comment.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon
    سلام
    دوستان اگه میشه یه نسخه هم واسه من بپیچد:
    لیسانس و فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه آراد خمینی شهر ، معدل 14.14 و 17.(البته هنوز پروژم مونده با احتساب نمره پروژم معدل 17 میشه)
    یک مقاله در کنفرانس بین المللی هوافضا دارم که ارائه حضوری شد و یک مقاله داخلی در کنفرانس ملی مکانیک.
    یک سال سابقه کار تو مرکز تحقیقات شرکت هواپیماسازی ایران دارم که مرتبط با رشته است.
    زبانم خوبه اما هنوز امتحان ندادم. میخوام Ibt بدم ،فکر میکنم حدود 90 بشم.
    24 سالمم هست.پذیرش واسه Phd می خوام، چون سربازی نرفتم و ظاهراً با داشتن ارشد، برای کسایی ک سربازی نرفتن ،فقط واسه Phd میشه خارج شد.
    آیا می تونم پذیرش با fund بگیرم؟ چون fund برام مهم.
    Thanks in Advance for Considering my Comment.
    بطور خلاصه :

۱- از الآن باید شروع کنید به مکاتبه با اساتید رشتتون. فرصت درخواست فاند واسه اکثر دانشگاهها تا اواخر آگوسته .
    ۲- بهتره آیلتس امتحان بدید . اگه به فروم مراجعه کنید خواهید دید که ریسکش واسه سفارت استرالیا کمتره ....
    ۳- بهتره اینو در نظر بگیرید که بعضی رشته ها (مخصوصا رشته ای مثل رشته شما) زمینه هایی حساس هستند و ممکنه بعد از هزار امید و آرزو به دلایل امنیتی ویزاتونو رد کنن ! واسه اطلاعات بیشتر بهتره به این پست مراجعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...?topic=19637.0
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)