صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 179

موضوع: آرشیو شده : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا ( تا سال 2010 )

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6 نمایش پست ها
    بستگی داره فاند داشته باشید یا نه و اینکه سفارت چجوری برخورد کنه!(سفارت فقط برای غیر فاندی ها آیلتس می پذیره) اما فاندی ها تو همین فروم هم بحث شده و نتیجه کاملا قطعی گرفته نشده(هرچند به سمت اینه که سفارت در این شرایط تافل رو هم می پذیره اما حرف زیاد بوده) مخصوصا حالا که کارمندا عوض شدن
    من که 8 ماه پیش لاج کردم ( که اگه میدونستم 8 ماه و بیشتر باید صبر کنیم عمرا این کار رو می کردم!) برای فول فاند تافل قبول می کرد ولی بقیه حتی دانشجویان دکترا که برای فرصت مطالعاتی میرفتند باید آیلتس می دادند. تا 1 ماه پیش هم این جوری بود. ولی خوب برید سفارت و مطمئن بشید.
    لطفا از طرح سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید

habibi-biochem
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط behrang10 نمایش پست ها
    با سلام

از متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا درخواست می شود رزومه خودرا به اینجانب ارسال دارند . (لطفا فقط افراد واجد شرایط اقدام تمایند توجه فرمائید این یک آگهی تجاری نیست و صرفا به منظور جذب چند دانشجوی واجد شرایط بصورت مستقیم می باشد )

آدرس ایمیل :behrankj@yahoo.com

شرایط کلی پذیرش :

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس از دانشگاههای معتبر و با معدل مطلوب

دانستن زبان انگلیسی با مدرک IELTS(6.5 و یا بالاتر

ترجیحا سابقه کار در حد ۱- ۲ سال ) الزامی نیست

ترجیحا داشتن مقاله در کنفرانس ( یا مجلات معتبر)

سن زیر ۳۰ سال

بهرنگ
    سلام
    من فوق لیسانسم را در دانشگاه علوم پزشکی تهران تمام کردم. رزومه نسبتا خوب دارم.متاهل هستم و 27 سال دارم.برای بورس می خوام اقدام کنم.امامی خوام لطفا بدونم وضعیت ویزا برای متاهلین چطور هست؟ آیا در این زمینه سختگیری می کنند؟ اگه امیدی هست برنامه ریزی جدی بکنم.
    ممنون از شما

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط habibi-biochem نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانسم را در دانشگاه علوم پزشکی تهران تمام کردم. رزومه نسبتا خوب دارم.متاهل هستم و 27 سال دارم.برای بورس می خوام اقدام کنم.امامی خوام لطفا بدونم وضعیت ویزا برای متاهلین چطور هست؟ آیا در این زمینه سختگیری می کنند؟ اگه امیدی هست برنامه ریزی جدی بکنم.
    ممنون از شما
    اگه سطح علمی خوبی داشته باشید و مخصوصا دانشگاه شما رو ساپورت کنه مشکلی پیش نمیاد.
    معمولا مشکل واسه اون دسته از افراد و بخصوص متاهلین پیش میاد که سفارت احساس کنه اونا نه به دلایل اهداف علمی بلکه به دلیل مفری برای مهاجرت دارن تحصیل رو بهانه میکنن ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

amin.rezaee
    Guest

سلام جناب بهرنگ
    بنده ليسانس مهندسي صنايع از دانشكده فني مهندسي گلپايگان تحت حمايت علمي دانشگاه صنعتي شريف
    داشجوي فوق ليسانس مهندسي صنايع دانشگاه تربيت مدرس كه فقط پايان نامه را دارم
    مدرك زبان ندارم
    و هنوز مقاله ندارم ولي شايد تا چند ماه ديگه يكي را Submit كنم
    براي گرفتن بورس حتما بايد مقاله داشت ؟
    مدرك تافل مورد قبول استراليا نيست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin.rezaee نمایش پست ها
    سلام جناب بهرنگ
    بنده ليسانس مهندسي صنايع از دانشكده فني مهندسي گلپايگان تحت حمايت علمي دانشگاه صنعتي شريف
    داشجوي فوق ليسانس مهندسي صنايع دانشگاه تربيت مدرس كه فقط پايان نامه را دارم
    مدرك زبان ندارم
    و هنوز مقاله ندارم ولي شايد تا چند ماه ديگه يكي را Submit كنم
    براي گرفتن بورس حتما بايد مقاله داشت ؟
    مدرك تافل مورد قبول استراليا نيست ؟
    اگر مقاله نداشته باشید خوب شانستون پایین میاد. در مورد مدرك تافل من قبلا هم چندین بار تو این سایت گفتم. تا 1 ماه پیش برای فول فاند سفارت قبول می کرد . ولی باز بپرسید. نمره زبان بالا بیارید . تافل بالای 100 خیلی کمک می کنه. اگر مقاله رو Submit کردید ولی هنوز چاپ نشده به استاد یا تو فرم application حتما بگید. موثر هست.

یک نکته مهم هم بگم. اگر حتی بورس هم گرفتید چند جای دیگه هم apply کنید تا مثل ما بعد 8 ماه سرگردون نباشید
    لطفا از طرح سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید

Junior Member

سلام من اگه از هند دانشگاه پونا فوقمو بگیرم میتونم به full fund استرالیا امیدوار باشم لطفا کمکم کنید خیلی دوست دارم بدونم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

این بستگی به خیلی چیزها داره!
    این که تو ارشد چقدر فعال بودید؟
    معدلتون چنده؟
    مقاله داشتید یا نه؟
    زبانتون قوی هست یا نه؟
    تونستید استادی رو پیدا کنید که زمینه کاریش با شما یکی باشه یا نه؟
    چیزی که من دیدم استاد اگه ok بده حتما می تونید امیدوار باشید.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون ولی میخوام بدونم چقدر میتونم روش حساب باز کنم یعنی چقدر این کار شدنیه

نقل قول نوشته اصلی توسط poorya نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون ولی میخوام بدونم چقدر میتونم روش حساب باز کنم یعنی چقدر این کار شدنیه
    دوست عزیز... اینکه این کار چقدر شدنیه، کسی غیر از خودتون نمی تونه پاسخ بده !

در صورتی که تلاش شما به اندازه ای باشه که معدل خوب، سوابق تحقیقاتی مناسب، نمره درخشان IELTS و مقالات ISI در حوزه رشته تحصیلی تون رو بتونید به دانشگاه مقصد در استرالیا ارائه کنید، مطمئنا" شانس خوبی برای دریافت بورس خواهید داشت
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

sharmandeh keyboard farsi nadaram

Salami dobareh be hame dustane ghdimio jadi.

agh ye chizi man begam, inja age mikhayn edameh tahsil bedid va vaghean chizeh jadid mikhaeed yad begirid, donbale Master by Course workf narid shayad 70% darsa va kelasa ba bachelor yeki alaki
    vaghtetun ro talaf nakonid... behtarinesh hamun Master by Research e ya PHD ya Honour hastesh
    ino khastam begam course work hich farghi ba lisans nadareh, vaght talaf konie.. be dustani ham ke daran already mikhunan bar nakhoreh ye haghighatye, chon bara khodam etefagh oftad mikham baghye ham bedunan..

be daneshgaham rabti nadareh, man already tu behtarinesh daram dars mikhunam hich tofiri nadareh..
    Ya Ali

----------------------------------------------------------------------------------------
    سلام علی جان ...

اگه به keyword فارسی دسترسی نداری از ویرایشگر بهنویس که انلاین هم هست استفاده کن :
    http://www.behnevis.com/

vahidR
    ویرایش توسط vahidR : December 12th, 2009 در ساعت 07:30 PM
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)