صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 179

موضوع: آرشیو شده : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا ( تا سال 2010 )

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا

سلام بر همگی
    برای کسی که لیسانس زبان و ادبیات عرب از دانشگاه آزاد با معدل 18.50 داره آیا میتونه برای فوق لیسانس از دانشگاههای استرالیا پذیرش بگیره یا خیر ؟ البته اگه رشته یا گرایش دیگری هم باشه مشکلی نیست.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member Erfan_F آواتار ها

Arrow پاسخ : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564 نمایش پست ها
    sharmandeh keyboard farsi nadaram

...........

agh ye chizi man begam, inja age mikhayn edameh tahsil bedid va vaghean chizeh jadid mikhaeed yad begirid, donbale Master by Course workf narid shayad 70% darsa va kelasa ba bachelor yeki alaki
    vaghtetun ro talaf nakonid... behtarinesh hamun Master by Research e ya PHD ya Honour hastesh
    ino khastam begam course work hich farghi ba lisans nadareh, vaght talaf konie.. be dustani ham ke daran already mikhunan bar nakhoreh ye haghighatye, chon bara khodam etefagh oftad mikham baghye ham bedunan..
    ........
    Ya Ali

----------------------------------------------------------------------------------------
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...&postcount=222
    چهار چوب نگاه ما زمینی است ، اما برآیند اندیشه ما جنبه آسمانی نیز پیدا می کند . ........

Junior Member

یکی از دوستان من معدلش خیلی کمه. تقریبا 5/12 هست . به نظر شما می تونه برای تحصیل در استرالیا اقدام کنه یا نه؟؟ اگه می تونه کدوم دانشگاه می تونه پذیرش بگیره.
    ارادتمند.

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinak نمایش پست ها
    یکی از دوستان من معدلش خیلی کمه. تقریبا 5/12 هست . به نظر شما می تونه برای تحصیل در استرالیا اقدام کنه یا نه؟؟ اگه می تونه کدوم دانشگاه می تونه پذیرش بگیره.
    ارادتمند.
    برای چه رشته و کدوم مقطع میخوان اقدام کنن؟ هزینه های اینجا رو میدونن؟

Junior Member

ایشون میخوان اول بدونن اگه می تونن پذیزش بگیرن ، بعد ایتم های دیگه را فراهم کنن. جدیدا آخه به معدل ها هم خیلی گیر می دن.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinak نمایش پست ها
    ایشون میخوان اول بدونن اگه می تونن پذیزش بگیرن ، بعد ایتم های دیگه را فراهم کنن. جدیدا آخه به معدل ها هم خیلی گیر می دن.
    پذيرش توي دانشگاههاي غير از G8 ممكنه بگيرن اما فاند خير!
    http://www.go8.edu.au/

Junior Member

خیلی ممنون از توضیحاتتون .

سلام
    خیلی ببخشید ولی اصلا خودتون رو درگیر دانشگاه گروه 8 و این حرف ها نکنید، همش مسخره بازیه برای اینکه
    بخوان یه پول بیشتری بگیرند.. الان ANU داره bachelor یا Master رو از 21 تا 27 تا میگیره چرا چون گروه 8 هستش که درمقایسه با سایر دانشگاه ها از 6 تا 10 هزار تا بیشتره، استادش داره تو یه دانشگاه گروه B درس میده امکانات دانشگاه هم یکیه، فقط ANU میاد کسی رو به عنوان دانشجو بر میداره که درصد fail شدنش تو درس ها صفر باشه و بیشترین مقاله رو به چاپ برسونه که از اون ور رنک دانشگاه رو بکشه بالا اینو من نمیگم استادم این رو میگه،ابنجا مثلا ANU رو به قول خودشون High prestige میشناسن، دوستان سیستم انگلیسی هستش مبناشون پول هست، دانشگاه های امریکا تفاوت بین دانشگاه ها کاملا محسوس هستش مثل ابنجا نیست، اینا رو میگم که زیاد به خودتون سخت نگیرین..
    فقط apply کنید از اون وضعیت بلاتکلیف بیاید بیرون، بیاید به فکر چیزای دیگه باشید مثلا اگه یه دانشگاهی رو توی ایالات جنوبی یا شمالی رو انتخاب کنید 5 امتیاز به کل امتیاز اقامتتون اضافه میشه.. بازار کار هم برای هر کی که واحد هاش رو high distinction پاس کرده باشه ،چه اینجا چه هر دانشگاه دیگه ای یکی هست..

دوست عزیزی که شک داری register می کننت یا نه.. شما مدرکت رو برای wollongong بفرست بدون هیچ هزینه ای 4 روزه بهت پذیرش میده..

من فقط می خواهم تجربه هامو با بقیه دوستانی که تازه قصد خروج گرفتن رو به اشتراک بزارم، همین و بس..
    پس لطفا به دوستان بر نخوره اگه از دانشگاه خاصی تعریف نمی کنم..
    یا علی
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Junior Member Erfan_F آواتار ها

Question پاسخ : ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564 نمایش پست ها
    سلام
    فقط apply کنید از اون وضعیت بلاتکلیف بیاید بیرون، بیاید به فکر چیزای دیگه باشید مثلا اگه یه دانشگاهی رو توی ایالات جنوبی یا شمالی رو انتخاب کنید 5 امتیاز به کل امتیاز اقامتتون اضافه میشه.. بازار کار هم برای هر کی که واحد هاش رو high distinction پاس کرده باشه ،چه اینجا چه هر دانشگاه دیگه ای یکی هست..

یا علی
    علی‌ جان می‌شه یک مقدار توضیح بدی،در باره ۵ امتیاز اضافی برای این ایالت ها؟!!

منظورت تو پروسهٔPR هست که اگر کسی‌ بعدش بخواد اقدام کنه امتیاز محسوب می‌شه؟!!

و در ضمن ایالت شمالی،یعنی‌ Queensland؟؟!

چون من اگه خدا بخواد به زودی باید در دانشگاه QUT باشم،و موقعهٔ انتخاب این دانشگاه خیلی‌ بررسی کردم و با اینکه در G8 نبود خیلی‌ ازش خوشم اومد و رنکینگ جهانیش هم به نظرم معقول اومد در رشته ای‌ که من می‌خواستم ادامه بدم (IT )،خوب خدا رو شکر بنظرم اشتباه هم نکردم!! شما نظر خاصی‌ نسبت به این دانشگاه نداری،یا چیزی به گوشت نخورده؟!!
    ویرایش توسط Erfan_F : December 16th, 2009 در ساعت 01:02 AM
    چهار چوب نگاه ما زمینی است ، اما برآیند اندیشه ما جنبه آسمانی نیز پیدا می کند . ........

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_F نمایش پست ها
    علی‌ جان می‌شه یک مقدار توضیح بدی،در باره ۵ امتیاز اضافی برای این ایالت ها؟!!

منظورت تو پروسهٔPR هست که اگر کسی‌ بعدش بخواد اقدام کنه امتیاز محسوب می‌شه؟!!

و در ضمن ایالت شمالی،یعنی‌ Queensland؟؟!

چون من اگه خدا بخواد به زودی باید در دانشگاه QUT باشم،و موقعهٔ انتخاب این دانشگاه خیلی‌ بررسی کردم و با اینکه در G8 نبود خیلی‌ ازش خوشم اومد و رنکینگ جهانیش هم به نظرم معقول اومد در رشته ای‌ که من می‌خواستم ادامه بدم (IT )،خوب خدا رو شکر بنظرم اشتباه هم نکردم!! شما نظر خاصی‌ نسبت به این دانشگاه نداری،یا چیزی به گوشت نخورده؟!!
    سلام
    دانشگاه بسیار خوبی رو انتخاب کردی شک نکن.. بله برای PR رو گفتم
    ولی باید بگم خود شهر اصلی کوینزلند که همون بریزبین میشه جزو اون 5 امتیاز نیست، نه به خاطر دانشگاه بلکه به خاطر شهری که هستی..
    این 5 امتیاز برای مناطق محروم هستش
    به غیراز کانبرا - سیدنی - کوینزلند - ملبورن و پرت دانشگاه تون هر جای دیگه باشه این 5 امتیاز رو به خاطر این که تو منطقه محروم درس خوندی می گیری.. مثلا دانشگاه های آدلاید یا ویکتوریا یا سمت شمال چند تا دیگه هست که اسمشون رو نمیدونم.. یا سمت غرب به غیر از پرت.. شهر های پر جمعیت و بزرگ جزوشون نمیشن.
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)