صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 72

موضوع: بهترین شیوه استفاده از زمان بین CSQ تا ویزا

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین طریقه استفاده از زمان بعد از CSQ تا ویزا

من نصف این مدت رو میرم مسافرت، با کسایی که شاید دیگه نبینمشون ، و سعی میکنم کل ایران رو بگردم و جاهایی برم که هیپوقت نرفتم ، جاهایی که همیشه رفتنش برام سخت بوده یا دور بودن و تو این مدت تمام آثار تاریخی رو ببینم
    و اینکه ورزش مورد علاقه ام رو به صورت حرفه ای ادامه میدم، شاید اونجا وقتشو نداشته باشم یا امکان کلاس رفتن برام نباشه
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

دوستان صحیح میفرمایند:

- رسیدن و گشتن با خانواده و دوستان و عزیزان

- انجام کارهای پزشکی و دندان پزشکی

- اگر علاقه دارید دیدن دوره هایی که اونور نه پولش رو دارید نه وقتش رو

- لذت بردن از تک تک لحظاتی که دیگه برنمیگردند و بعدا حسرتشون رو میخورید که چه بیخود به انتظار کشتیدشون!

- و از همه مهمتر زندگی کردن! بدون فکر به آینده!!! این یکی من رو کشته رسماْ.

- راستی دور ریختن کلی خورده ریز و آت آشغال که سالهاست نگهشون داشتیم یادمون نره.

واقعیت اینه که بقیه اش اونقدر مهم نیست که بابتش خودتون رو به زحمت بیندازید.....

و البته در نظر داشته باشید که آدمها چقدر باهم فرق دارند ...
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

من میگم یه کاری کنید که اونور بدرد بخوره مثلا اطلاعات عمومی رشته و شغل و یا کتاب و فیلم و هنر و تاریخ و فلسفه این چیزها ها؟ مثلا وقتی با دیت قدم میزنید میخواید چی بگید بهش یا توی کارتون اطلاعات خوبی داشته باشید . ؟
    26-02-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

یه چیز دیگه تا میتونید باید نرم افزار یاد بگیرید تو ایران مجانیه ولی اونور بسیار گرونه اینم یه نعمتیه تو ایران میشه این چیزا رو یاد گرفت
    26-02-2014

من سه ماه هست که تواین موقعیت قرار دارم (اسفند ماه تو مصاحبه قبول شدم) روزهای اول خیلی انرژی داشتم و همه کاری میکردم از جمله ادامه زبان ولی چند وقته که فقط به پول جمع کردن فکر میکنم چون این پس اندازها اونجا خیلی ضروری هستن ایرانگردی رو میذارم واسه چند سال دیگه وقتی که از اونجا واسه تعطیلات به ایران باز خواهم گشت چون وقتی اونجا شغلی داشته باشی بهتر میتونی تو ایران با دلارهای با ارزش کانادایی ات پول خرج کنی، البته از زبان هم غافل نمیشم و زبان رو هم هم در حد فیلم دیدن ادامه میدم ،سر کلاسهای آنلاین هم که حاضر میشم ،البته تو اینترنت هم دنبال مطالب مفید جهت آشنایی بیشتر با محیط زندگی در استان کبک هم هستم ،دنبال تقویت مهارتهای شغلی هم هستم ، من الان به خاطر شغلم تو مشهد ساکن هستم ،دوستان مشهدی که منتظر مدیکال هستن (ترجیحا پروسه کبک) اطلاع رسانی کنن دور هم جمع شیم...
    ویرایش توسط xman : May 23rd, 2012 در ساعت 08:03 AM

کارهای حقوقی : قبل از اومدن بهتره یه وکالت محضری به یکی از اعضای فامیل تون بدید که اگه کاری بعداً تو ایران داشتید، بتونن پیگیری کنن. بد نیست ترجمه رسمی شناسنامه خودتون و خانواده تون رو هم همراه بیارید.

منبع:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post639258

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس مکانیک سیالات

سلام به همه ی دوستان
    من یه سوال داشتم،میخواستم بدونم واسه کسی که csq رو گرفته و منتظر مدیکالش هست اگه قصدازدواج داشته باشه چه زمانی بهترین حالت هست که اقدام کنه که کمترین زمان طول بکشه و حتی الامکان دونفر باهم برند؟آیابهترین حالت زمانی هست که ویزامیاد؟ممنون میشم کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط tears64 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من یه سوال داشتم،میخواستم بدونم واسه کسی که csq رو گرفته و منتظر مدیکالش هست اگه قصدازدواج داشته باشه چه زمانی بهترین حالت هست که اقدام کنه که کمترین زمان طول بکشه و حتی الامکان دونفر باهم برند؟آیابهترین حالت زمانی هست که ویزامیاد؟ممنون میشم کمک کنید
    اگه ازدواج کنی و مدارک رو بفرستی دوباره به مصاحبه دعوت میشی البته همه میگن ممکنه که پروسه طولانی تر بشه ولی تا حالا کسی که این کار رو کرده باشه و حاصل تجربه اش رو واسه دیگران به اشتراک گذاشته باشه ندیدم ، ولی من فکر میکنم که بیشتر از شش ماه به پروسه اضافه نشه.

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط tears64 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من این تجربه را داشتم و مصاحبه دومی هم در کار نیست و هیچ تاخیری هم ایجاد نمی شود و به تفصیا در تاپیک سی اس کیو تا مدیکال مراحل اقدام برای همسر بعد از مصاحبه را شرح داده ام.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

سلام
    ميشه لينك پستي رو كه در مورد تجربتون هست بذارين كه بتونم پيداش كنم. ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من این تجربه را داشتم و مصاحبه دومی هم در کار نیست و هیچ تاخیری هم ایجاد نمی شود و به تفصیا در تاپیک سی اس کیو تا مدیکال مراحل اقدام برای همسر بعد از مصاحبه را شرح داده ام.
    فایل نامبر کبک: اکتبر ۲۰۱۰ - فایل نامبر فدرال: سپتامبر ۲۰۱۲ - آپديت: ۲۹ اپريل ۲۰۱۳ - رسيدن آپديت به پاريس: ١٩ جون ۲۰۱۳ - مدیکال: ۱۷ ژانویه ۲۰۱۴ - آپلود مدیکال: ۲۹ ژانویه ۲۰۱۴ - ویزا: ۱۲ مارس ۲۰۱۴

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)