صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 72

موضوع: بهترین شیوه استفاده از زمان بین CSQ تا ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین شیوه استفاده از زمان بعد از CSQ تا ویزا

من در تلاش بودم كه يه كار پيدا كنم و به صورت ريموت با شركت هاى اونجا در ارتباط باشم و با يك آفر فوق العاده به يك شركت تونستم طرف رو متقاعد كنم كه بهم كار بده و الان داريم با هم جلو مى ريم. فكر كنم اينجورى تونستم با محيط اونجا آشنا بشم و يه سابقه برا خودم اونجا درست كنم و اگه بتونم از همون روز اول اونجا بيكار نباشم.
    ضمنا از تاپيك بسيار مفيدتون ممنونم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_80 نمایش پست ها
    من در تلاش بودم كه يه كار پيدا كنم و به صورت ريموت با شركت هاى اونجا در ارتباط باشم و با يك آفر فوق العاده به يك شركت تونستم طرف رو متقاعد كنم كه بهم كار بده و الان داريم با هم جلو مى ريم. فكر كنم اينجورى تونستم با محيط اونجا آشنا بشم و يه سابقه برا خودم اونجا درست كنم و اگه بتونم از همون روز اول اونجا بيكار نباشم.
    ضمنا از تاپيك بسيار مفيدتون ممنونم
    میشه بپرسم چه کاری هست؟
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    میشه بپرسم چه کاری هست؟
    شرافتمندانه است. كار برنامه نويسى

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_80 نمایش پست ها
    شرافتمندانه است. كار برنامه نويسى
    حدس زدم همکاریم اگه اطلاعات بیشتری دارید خوشحال میشم بدونم. موفق باشین
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    حدس زدم همکاریم اگه اطلاعات بیشتری دارید خوشحال میشم بدونم. موفق باشین
    متشكرم. ببينيد الان تعدادى از دانشگاهها دوره هايى برگزار مى كنن كه مجانيه و مطالب بسيار مفيدى داره و با چيزهاى نوين آشنا ميشيد. بعد هم در كانادا مى تونيد به اونها استناد كنيد. هر چند مدركى در اين دوره ها داده نميشه. احتمالا ممكنه بشه كالج هايى در كانادا پيدا كرد كه بشه حتى پولى هم كه شده دوره را آنلاين گذراند، امتحان داد و مدرك گرفت. در همين راستا، بنده رفتم به كشورهاى دوست و همسايه و مدرك جاوا و اسكرام گرفتم. براى كار داستان فرق مى كنه، به دليل تحريم ها شما بايد تابعيت يه كشور ديگه و كارت پول داشته باشى و يجورايى نشون بدى از داخل ايران نيستى كه من نمى دونم شما اين شرايط رو دارى يا خير. من ٩ ماهى دويدم تا تونستم اينكارو بكنم. ولى من فكر مى كنم در همه رشته ها بشه چنين كارهايى كرد و سابقه جمع كرد، مدرك جمع كرد و با تبحر رفت. اگر هم كلا نرفتيم اقلا علاف نبوديم.
    ویرایش توسط sina_80 : January 17th, 2013 در ساعت 05:52 PM

سلام دوستان من می خواهم از این زمان برای خواندن فرانسه استفاده کنم . دنبال راه تماس با خانم گتمیری هستم از قطب رفته .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مکانیک- علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط ZARIJOON نمایش پست ها
    من به شدت امروز نا امیدم و نگران؟5 ماه انتظار برای ویزا. حالا انتظارهای قبلی بماند؟ اخبار خوب در هیچ تاپیکی وجود ندارد؟ دوست داشتم بدانم ایا کسی با شرایط من در این سایت هست که با وجود این انتظار طولانی هنوز انرژی خود را حفظ کرده و امیدوارانه در حال تلاش برای ورود به خاک کبکه؟ و از تمام لحظاتش داره حداکثر استفاده رو میکنه؟
    من میتونم حدس بزنم که اونور همچین خبری که فکر میکنیم نیست و بعد از یه مدت همه چی عادی میشه و زندگی سختی های خودش رو خواهد داشت (البته قطعا از اینجا بهتر خواهد بود) نکته مهم اینه که از انتظار صرف دست برداریم و از وقتمون استفاده کنیم، من با این توصیه ای که اینجا پول جمع کنیم مخالفم چون پولی که ما میبریم هیچ ارزشی نداره، در عوض انجام هر کاری که باعث بشه اونور حتی یه ماه هم زودتر کار پیدا کنیم با ارزشه، غیر از چیزهایی که دوستان گفتن خیلی کارهای پیش پا افتاده هست که میشه اینجا انجام داد، مثلا اگه میخواین باشگاه برین و وزن کم کنین یا اگه اهل هر تفریح خواصی هستین که اینجا هم میشه انجام داد اینجا انجام بدین جلو افتادین چون اونور هم وقت کمه هم همه چی گرونه مثلا اینجا یه رستوران نسبتا خوب میشه نفری 15 هزار تومان که میشه 4 دلار، اونجا با چهار دلار بستنی هم بهتون نمیدن. دیدن سریال های امریکایی مثل Friends و Office رو بهتون توصیه میکنم چون غیر از تقویت زبان و اشنایی با اصطلاحات روزمره باعث اشنایی با فرهنگ زندگی و کار تو امریکای شمالی میشه.
    فایل نامبر کبک: اکتبر 2009
    دریافت CSQ : ژانویۀ 2010
    فایل نامبر فدرال: 15 مارچ 2010
    رسیدن مدیکال به پاریس: 26 سپتامبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Statistics

سلام ، از دوستانی که CSQ گرفتند کسی هست واسه معادل سازی مدارکش اقدام کرده باشه؟ میشه در مورد پروسش و مدت زمانش توضیح بدید؟
    دریافت مدارک: May 02, 2011 فایل نامبر: July 29, 2011 مصاحبه: ,2012 ,30 November
    ارسال مدارک فدرال December 19, 2012 فایل نامبر فدرال : February 7 , 2013 مدیکال: April 29,2014

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_sta110 نمایش پست ها
    سلام ، از دوستانی که CSQ گرفتند کسی هست واسه معادل سازی مدارکش اقدام کرده باشه؟ میشه در مورد پروسش و مدت زمانش توضیح بدید؟
    به اين تاپيک سر بزن

ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین شیوه استفاده از زمان بین CSQ تا ویزا

من دو سوال دارم:
    اول اينكه به نظرتون معادل سازى مفيده ؟ و در چه رشته ايى؟ آيا ارزش داره در اين بازه براش زمان صرف كنيم؟
    دوم اينكه از اونجاييكه بيشترمون تحصيلات آكادميك داريم آيا ياد گرفتن كارهاى غير آكادميك در اين زمان مفيده و بنظرتون چياست؟
    البته ممكنه پاسخ من در تاپيك هاى ديگه باشه و دوستان به اونها ارجاعش بدن كه بسيار عاليه. مى خوايم بحث كنيم ببينيم چه كنيم در اين زمان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)