صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 72

موضوع: بهترین شیوه استفاده از زمان بین CSQ تا ویزا

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    دوست عزیز تمام دوستانی که در این تاپیک حضور مستمر دارن از وضعیت بازار کانادا مطلع هستند ولی از اینکه چند سال پیش اگر می رفتند شاید هم جوانتر بودن هم با انگیزه تر ناراحتن .شاید اون موقع اگه می رفتن الان یه وضعیت با ثبات و خوب داشتند ولی الان بعد چند سال تاخیر دیگه مسله لوس شده درست مثل اینکه کسی قصد داره اذیتشون کنه . صد در صد حق با شماست ولی اگه همون اول سر حرفشون برای 18 ماه وای می ایستادن ما کلاس های فرانسه رو ادامه می دادیم و سعی می کردیم در امر مهاجرت بهتر عمل کنیم .ولی الان با اینکه بعضی از دوستان مدیکال گرفتن هنوز وضعیت ما معلوم نیست تا روزی که ویزا رو دست نگیریم باور مون نمی شه . در مورد ارسال مدیکا لها شاید تعداد پرونده های که بررسی کرده بودن داره کم می شه چون همون طور که یادتون میاد بچه های دسامبر که اخرین ماهه2010 است قبل اینکه اپدیت هاشون برسه دست سفارت مدیکال گرفتن .احتمالا اونا یه بررسی روی اکثر پرونده های 2010 داشتن .الان که نوبت 2011 و 2012 هاست باید تازه بررسی بشن .از بچه های 2011 و 2012 که مدیکال گرفتن اکثرا مجردن که کاراشون سریع انجام شده به نا به دلایل نا مشخص و 2010 باقی مونده هم دارن کم کم مدیکال شونو می گیرن .
    با شما موافقم ، من هم تا شهريور پارسال كلاس فرانسه مي رفتم و تا ترم 12 هم خوندم و زبانم هم واقعا خوب بود ، ولي با گذشت زمان و اينكه هيچ تغييري توي روند پروندم حاصل نشد من هم بي انگيزه شدم و الان ديگه كلاس نمي رم و زبانم هم خيلي افت كرده ، تازه به قول شما هنوز بررسي 2011 را (بجز چند تا استثنا) شروع نكردن و معلوم هم نيست واقعا چه برنامه اي دارن. واقعا زندگيمون را بهم ريختن با اين بي برنامه گيشون. اميدوارم هر چه زودتر همه به خواسته هاشون برسن.
    متاهل - داراي يك فرزند-6 امتيازي(كامپيوتر)-مصاحبه كبك : فوريه 2011 - فايل نامبر فدرال : 27 مارس 2011 - دريافت ايميل آپديت 12 آوريل 2013 مديكال : 19 سپتامبر2013 پاس ريكوئست 10 اكتبر2013
    درخواست اطلاعات مهاجرتی جهت درج در ویزانما

Junior Member a_write1985 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار سیستم

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط molod10 نمایش پست ها
    من بعد از دریافت ایمیل مدیکالم در 9جولای از صبح تا آخر شب کارم شده خوندن وبلاکها و تجربه افراد اونوری و یافتن بهترین جا برای اسکان اولیه و در کل مشکلاتم بعد از ورود به مونترال شده به نظرم اگر زبان هم در سطح صفر باشید موفق میشید به شرط اینکه:
    1-تفکرات غلط ایرانی خصوصاً در زمینه کار را کنار بزارید.
    2-پشتکار داشته باشید.
    3-در سال اول خوب صرفه جویی کنید و پولهاتون الکی خرج نکنید.
    4-از مراکز راهنمایی برای تازه واردین حداکثر استفاده بکنید .
    5-برای یافتن کار جنرال سعی کنید اوایل با مردم گرم باشید و صحبت کنید تا زبان شفاهی شما تقویت شود.
    6-روراست باشید
    7-رزومه خوبی در مونترال برای خوتون به وجود آورید حتی اگر مجبور شدید کار مجانی یا جنرال انجام دهید
    به نقل قول از دوستانی که در مونترال زندگی می کنند این رو به نظرم باید اضافه کرد که مردم اونجا زیاد وقت ندارند که با ما تازه واردها خیلی صحبت کنند، واقعا یکی از شروط اصلی موفقیت در جامعه جدید، برقراری ارتباط به زبان اونهاست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین شیوه استفاده از زمان بین CSQ تا ویزا

دوستای گلم
    به نظر من تو این زمان انتظار که واقا طاقت فرساست باید برای خونوادمون وقت بذاریم چون دیگه نمیدونم کی میتونیم دوباره ببینیمشون و در آخر هم دوستان به نمره زبان خودتون ننازین که اونجا اوضاع فرق می کنه هم فرانسه و هم انگلیسی رو حسابی بخونید به قول بعضی از دوستان که میکن زبان خوب یعنی اینکه 100 هزار دلار آوردی کانادا

Junior Member

اون موقع که من ایران بودم یادمه کانال france ۲۴ رو خیلی میدیدم هرچند خیلی متوجه نمیشدم ولی خوب بود چیزی که نباید فراموش کنید اینه که شما اینجا در رقابت با native قرار میگیرد که خیلی سخته بتونید مثل اونا حرف بزنید. به نظر من سعی کنید توی کاری که میخواید اینجا انجام بدید خیلی تخصص پیدا کنید که مشکل زبانتون روتحت پوشش قرار بده.
    ویرایش توسط babahareh : July 21st, 2013 در ساعت 10:01 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babahareh نمایش پست ها
    اون موقع که من ایران بودم یادمه کانال france ۲۴ رو خیلی میدیدم هرچند خیلی متوجه نمیشدم ولی خوب بود چیزی که نباید فراموش کنید اینه که شما اینجا در رقابت با native قرار میگیرد که خیلی سخته بتونید مثل اونا حرف بزنید. به نظر من سعی کنید توی کاری که میخواید اینجا انجام بدید خیلی تخصص پیدا کنید که مشکل زبانتون روتحت پوشش قرار بده.
    سلام دوست عزیز،

یه سوال داشتم از شمایی که اونجا هستید:
    سفارت کانادا چک شخص رو که از بانک RBC Royal Bank صادر شده باشه رو قبول میکنه؟ یا حتما باید Certified check باشه؟

من مدارکم رو برای آپدیت فرستادم به دوستم تو منترال که اون یه چک تضمینی بزاره روشون و ارسال کنه، اما به اشتباه چک معمولی گذاشته، بنظرت چی میشه؟

ممنون از جوابت

پیش فرض پاسخ : بهترین طریقه استفاده از زمان بعد از CSQ تا ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    یه چیز دیگه تا میتونید باید نرم افزار یاد بگیرید تو ایران مجانیه ولی اونور بسیار گرونه اینم یه نعمتیه تو ایران میشه این چیزا رو یاد گرفت
    چجوری یاد گرفتن نرم افزار تو ایران مجانیه ؟!
    فایل کبک : آپریل 2011 ،مصاحبه : 2013 ، فایل فدرال :20 آگوست 2013 ، مدیکال:Nov.2013 , پی ار : 14 مارچ 2014 به امید خبرای خوب برای همه دوستان

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : بهترین طریقه استفاده از زمان بعد از CSQ تا ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط mojmar نمایش پست ها
    چجوری یاد گرفتن نرم افزار تو ایران مجانیه ؟!
    منظور ایشون اینه که خود نرم افزار مجانیه، خیلی از خود آموزها هم قیمتی نداره.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

سلام دوستان
    يه سوال دارم كه نمي دونم به اين تاپيك مربوطه يا نه:
    من شنيدم متقاضيان مهاجرت كبك كه بعدا در كبك ساكن مي شن در زمان كلاس هاي آمادگي زبان كه اونجا ميرن دولت بهشون كمك هزينه ميده.
    كسي مي دونه اين درسته يا نه؟
    شرايطش و مبلغش؟
    متشكرم
    File No.: fev 2010
    NOC CSQ : jul 2012
    Federal File No. : sep 2012
    Transfer to Paris : may 2013

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط trinity_23us نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يه سوال دارم كه نمي دونم به اين تاپيك مربوطه يا نه:
    من شنيدم متقاضيان مهاجرت كبك كه بعدا در كبك ساكن مي شن در زمان كلاس هاي آمادگي زبان كه اونجا ميرن دولت بهشون كمك هزينه ميده.
    كسي مي دونه اين درسته يا نه؟
    شرايطش و مبلغش؟
    متشكرم
    بله درسته، اگه به صورت فول تایم برید کلاس فرانسه میتونید به ازای هر نفر در هر هفته 100 دلار بگیرید
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member MARYAMK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nursing

بااین حساب هزینه اجاره خونه در میاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)