صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 72

موضوع: بهترین شیوه استفاده از زمان بین CSQ تا ویزا

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

پیش فرض پاسخ : بهترین شیوه استفاده از زمان بین CSQ تا ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط MARYAMK نمایش پست ها
    بااین حساب هزینه اجاره خونه در میاد
    به شرطي که فول تايم بريد (از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر) و وقتيکه ثبت نام ميکنيد معمولا 3 ماه طول ميکشه تا بريد سر کلاس.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

ApplyAbroad Veteran

دوستان گرامي
    پستهاي اخيري كه فاقد اطلاعات مفيد و بي ربط به موضوع اين تاپيك بود حذف گرديد . از دوستان تقاضا مي گردد صرفاٌ مسائل مرتبط در اين تاپيك نوشته شودو از تكرار يك سوال در چند تاپيك خودداري نمائيد.

Thumbs up پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed4104 نمایش پست ها
    دوستان و همراهان عزیز

این پست رو جهت هشدار به همگی اعضا فروم منجمله خودم که منتظر رسیدن مدیکالشون یا پاس ریکوئست یا حتی مراحل قبلی هستند می گذارم . دوستان اینکه هر روز و هر زمان همه فکر و ذکرمون این باشه که چرا ایمیلی در یافت نکردیم !!! کارمندای سفارت تو اعتصابند یا نیستند !! چرا مدیکال فلانی اومد مال من که زود تر اپلای کردم نیومده !! و هزار جور حرف و حدیث دیگه که هیچ نتیجه ای جز به هدر رفتن انرژی ( زمان و انرژی روانی ) برامون نداره بیایین کمی واقع بین و آینده نگر باشیم خیلی از ما ها اگه همین امروز مدیکال یا پاسمون بیاد آیا واقعا آمادگی رفتن ،که نه فقط رفتن ،بلکه رفتن و ماندن و دوام آوردن و موفق شدن رو داریم ؟؟؟؟؟
    برین به نوشته های بچه هایی که قبل از ما رفتن و الان در جامعه کانادایی هستند یه نگاهی بندازین ببینید چه چلنجهای وحشتناکی دارن !!! موضوع پیدا کردن کار ، زبان ( هر دو ) مشکلات بسیار جدی که در ثبت نام در دانشگاهها و حتی کالج باهاش روبرو هستند چیه !!! واقعاً آیا آماد گیشو داریم که همه فکر و ذکرمون فقط شده موارد بی ارزش و بی نتیجه بالا که ذکر کردم ؟ بیایین از وقتمون خوب استفاده کنیم به عنوان مثال الان اکثر بچه هایی که رفتن و در مونترال ساکن هستند میگن زبان انگلیسی رو بسیار جدی بگیرین و به یه ایلتس 6-7 دل خوش نکنین که اینجا باید برای کار جنرال تواناییهای واقعی زبان اجتماعیتون رو بسیار بالا ببرین حالا دیگه زبان فرانسه که جایگاه خودشو داره !!!!!
    اونایی که مثل من به امید هزینه کلاسهای زبان و وام تحصیلی و کمک هزینه های دولتی هستند بدونند برای این موارد هم مشکلات و اگر و آیاهای زیادی وجود داره . من با هر کی صحبت کردم می گن با زبان انگلیسی و فرانسه پرفکت ( با مدرک ) بیایین که حداقل شانس کارهای جنرال رو بالا ببرین . این موارد رو برای این ذکر کردم که یادمون باشه مراحل سخت مهاجرت هنوز شروع نشده و قدر زمان و انرژیمون رو بیشتر بدونیم .
    کاملا "با شما موافقم.هرچند خیلی سخته بدون یک تایم مشخص برنامه ریزی کرد اما با غصه خوردن هم نمیشه کاری کرد.بهتره تا میشه روی تقویت مهارتهای مورد نیاز در اونجا فورس گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    به شرطي که فول تايم بريد (از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر) و وقتيکه ثبت نام ميکنيد معمولا 3 ماه طول ميکشه تا بريد سر کلاس.
    سلام
    افرادي که در مصاحبه فرانکوفون شدن هم مي تونن تو اين کلاسا شرکت کنن؟
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Dilemme نمایش پست ها
    سلام
    افرادي که در مصاحبه فرانکوفون شدن هم مي تونن تو اين کلاسا شرکت کنن؟
    سلام. بله میتونن
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-برنامه ریزی و تحلیل سیستمها

Question پاسخ : بهترین شیوه استفاده از زمان بین CSQ تا ویزا

دوستان

به نظر شما توی این مدت انتظار تا پاس رئکوئست گذروندن دوره های آشپزی یا آرایشگری و گرفتن مدرک فنی و حرفه ای میتونه کمک کنه به اینکه اولش بشه یه کار معمولی پیدا کرد؟
    اگه کسی این تجربه رو داره میشه لطفا منو راهنمائی کنه که چه کلاسی بهتره.

با تشکر
    فایل کبک: 21-10-2010---رشته: مهندسی صنایع(0 امتیازی)---- مصاحبه و سی اس کیو: 16-07-2012---
    فایل نامبر فدرال:13-09-2012---انتقال به پاریس:26-04-2013--- ارسال آپدیت:21-05-2013---مدیکال: OCT 2013 ----پاس ریکوئست: 12-12-2013 ویزا:12-12-2013-لندیگ:آوریل 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط snx نمایش پست ها
    دوستان

به نظر شما توی این مدت انتظار تا پاس رئکوئست گذروندن دوره های آشپزی یا آرایشگری و گرفتن مدرک فنی و حرفه ای میتونه کمک کنه به اینکه اولش بشه یه کار معمولی پیدا کرد؟
    اگه کسی این تجربه رو داره میشه لطفا منو راهنمائی کنه که چه کلاسی بهتره.

با تشکر
    من اطلاعات کامل ندارم ولی این رو میدونم که صرفاً با داشتن مدرک کاری از پیش نمیره باید مسلط به کار باشید و البته اینم بگم که مدارک غیر دانشگاهی ایران کلاً اعتباری نداره!
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member

دوست عزیز اگه شما دوره ارایشگری تموم کنید ومدرک بگیرید چون اینجا سابقه کار ندارین اونجا شما باید 2 سال در جایی که دولت تعیین میکنه برای اون (دولت) کار کنید والا اجازه باز کردن سالون به خودتون رو بدون داشتن سلبقه کار نمیدن اطلاعات من در مورد ارایشگری این بود انشالله مفید باشه به امید موفقیتتون

Junior Member

وقتي خوب فكر مي كنيم واقعا همه جوره شرط عقله كه زبانمان بسيار قوي باشه! و واقعا حرفي براي گفتن تو زمينه اي داشته باشيم
    اينا را براي خودم دارم ميگم كه روزي هزار بار اين دكمه refresh را مي زنم ببينم ايميل آمده يا نه،بعضي وقتا فكر مي كنم اي واي ياهو از كليكاي من دردش آمده ديگه!
    Fnq:mar2011, inter.: oct2013 , ffn: dec2013 MEDICAL Received: Mar 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shahid beheshti university

با سلام، چه مهارت هایی از COMPUTER به درد کار در کانادا میخوره؟ میخواهم کلاس ثبت نام کنم، چی باید یاد بگیرم که مفید باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)