صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45

موضوع: با پاسپورت ایرانی به کدام کشورها بدون نیاز به ویزا میتوان سفر کرد؟

پیش فرض پاسخ : با پاسپورت ایرانی به کذام کشورها بدون نیاز به ویزا میتوان سفر کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    با تشکر از همه دوستان

میشه بگید کدوم کشورها دنگ و فنگ کمتری برای اخذ ویرا دارند؟ مثلا رفتن به سفارت آمریکا در ریاض تقریبا محال است و باید حتما یک سعودی شما را به ریاض دعوت کند (و همینطور کویت). ولی کشورهای دیگه چه جوریند؟
    من دو مورد سراغ دارم كه به بهانه كنفرانس رفتند و مصاحبه براي ويزا انجام دادند. يكي هنگ هنگ و يكي هم كويت!!
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

پیش فرض پاسخ : با پاسپورت ایرانی به کذام کشورها بدون نیاز به ویزا میتوان سفر کرد؟

سلام دوستان
    یه سوال اینکه آیا مالزی در زمان arrival ویزا میده؟یعنی قبلش نیاز نیست ویزا بگیریم؟ و مدتش ایا محدویت خاصی داره واسه ی ایران ایا میشه تمدید کرد؟
    با تشکر
    میلاد بی آغاز من هرگز نمیداند کسی

Exclamation پاسخ : با پاسپورت ایرانی به کذام کشورها بدون نیاز به ویزا میتوان سفر کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال اینکه آیا مالزی در زمان arrival ویزا میده؟یعنی قبلش نیاز نیست ویزا بگیریم؟ و مدتش ایا محدویت خاصی داره واسه ی ایران ایا میشه تمدید کرد؟
    با تشکر
    شما برای مسافرت به مالزی احتیاج به روادید ندارید و می توانید تا 90 روز در مالزی اقامت داشته باشید. این اقامت قابل تمدید نمی باشد، مگر اینکه مالزی را ترک کنید و دوباره وارد مالزی شوید.
    برای اینکار می توانید به کشور همسایه اندونزی که اون هم برای ایرانیان ویزا نمی خواهد بروید و دوباره به مالزی برگردید. البته در حین مدت اقامت 90 روزتان در مالزی اگر موفق به اخذ اجازه اقامت شوید دگر لازم نیست که مالزی را ترک کنید.

Junior Member limoosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی جراحی

لیست کشورهایی که برای رفتن نیاز به گرفتن ویزا نیست:
    سوریه، ترکیه ، کيپ ورد، کومور، جيبوتی، کنيا، ماداگاسکار، موزامبيک، سيشل، تانزانيا، توگو، اوگاندا، بوليوي، دومينيکا، اکوادور ، هائيتی، نيکاراگوئه، ونزوئلا، ارمنستان، بنگلادش، اندونزی، لائوس، ماکائو، مولداوی، مالزی، نپال، عمان، سری‌لانکا، تيمور شرقی، کوزوو، جزاير کوک، ايالات فدرال ميکرونزی، نيووی ، پالائو ، ساموآ ، تووالو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با پاسپورت ایرانی به کدام کشورها بدون نیاز به ویزا میتوان سفر کرد؟

دوستان گرجستان رو هم به لیست کشورهای باحالی که بدون ویزا میشه رفت اضافه کنید .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با پاسپورت ایرانی به کدام کشورها بدون نیاز به ویزا میتوان سفر کرد؟

با سلام آیا من میتونم باروبندیلو بردارم و در مثلا ترکیه خونه یا اطاق اجاره کنم و هر نود روز یه بار برگردم

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط captive نمایش پست ها
    با سلام آیا من میتونم باروبندیلو بردارم و در مثلا ترکیه خونه یا اطاق اجاره کنم و هر نود روز یه بار برگردم
    بله میتونید این کار رو بکنید. فقط دقت کنید که دقیقا سر 90 روز باید خروج کنید. حتی 1 روز هم تاخیر کنید باید جریمه پرداخت کنید.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

لیست کشور ها و مدت اقامت در لینک زیر آمده است.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Visa_re...anian_citizens

فقط اگه دوستان اطلاع دارن فرق کشور هایی که ویزا نمیخواهند و کشورهایی که در بدو ورود ویزا صادر میکنند را توضیح بدهند.

Member dream_liner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Aerospace

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali5 نمایش پست ها
    لیست کشور ها و مدت اقامت در لینک زیر آمده است.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Visa_re...anian_citizens

فقط اگه دوستان اطلاع دارن فرق کشور هایی که ویزا نمیخواهند و کشورهایی که در بدو ورود ویزا صادر میکنند را توضیح بدهند.
    احساس میکنم خلط مطلب شده!
    کلا روادید اون برگه ای هست که تو گذرنامه میزنن و معمولا برای صدورش هم یه هزینه جزئی میدی و مهر ورود و خروج در فرودگاه میزنن.
    اما اونایی که روادید نمیحواد تنها مهر ورود و خروج در فرودگاه میزنن و معمولا هم هزینه ای نمیدی.

در غایت تفاوت آنچنانی با هم ندارند.
    کشورهایی که ویزا نمی خوان اون کشورهایی هستند که زمانی که شما وارد خاکشون شدید، پلیس مرزی فقط گذرنامه شما رو مهر می کنه و پولی هم دریافت نمی کنه مثل ترکیه و مالزی
    کشورهایی که On Arrival ویزا صادر می کنند که البته باید چک کنید که آیا در همه مرزهاشون این کار رو انجام می دن یا نه، زمانی که شما وارد خاک کشورشون شدید، از یک صف دیگه باید برید سراغ ویزا آفیسشون و با پرداخت مبلغی همونجا براتون ویزا صادر می کنند، مثل اندونزی و ارمنستان.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)