صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 56

موضوع: سفر به دبي | هتل | ویزا | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض سفر به دبي | هتل | ویزا | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

سلام

قصد دارم تا چند هفته ديگر سفري به دبي داشته باشم، به منظور تحقيق در مورد موسسات آموزشي دبي، مدت سفر من يك هفته خواهد بود و همچنين با هواپيمايي امارات فقط اگر ممكن است به سوالات و ابهامات من پاسخ دهيد:

1- من از يك آ‍‍ژانس هواپيمايي سوال كردم گفت هزينه دريافت ويزا 150 هزار تومان ميباشد كه آژانس كارهاي آن را انجام ميدهد، آيا اين رقم مناسب ميباشد يا گران حساب ميكند

2- سن من 25 سال ميباشد، مسئول فروش آژانس گفت كه بايد چند ميليون تومان ضمانت بانكي نزد آژانس بگذاريد كه قصد بازگشت به ايران را داريد آيا واقعا براي سفر يك هفته ايي به امارات بايد پول در نزد آژانس به عنوان ضمانت گذاشت؟

3- هتل مورد نظر من براي سفر به دبي هتل سيتي استار ميباشد، نظر شما در مورد اين هتل سه ستاره چه ميباشد در ضمن مسئول آژانس گفت، شبي 130 هزار تومان به اضافه صبحانه، ناهار و ترانسفر. آيا قيمت مناسبي ميدهند.

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سفر به دبي | هتل | ویزا | اطلاعات کلی

عنوان این تاپیک به سفر به دبي | هتل | ویزا | اطلاعات کلی تغییر نام پیدا کرد جهت اینکه مطالب بیشتری در این تاپیک مورد بحث قرار گیرد

کاربران انجمن میتوانند درباره موضوعات زیر در این تاپیک ارسال داشته باشند

کلیه مسائل مرتبط با سفر به دبی
    هتل و مسائل مرتبط
    هزینه سفر
    خرید و رزرو بلیط
    ویزا و مسائل مرتبط
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : سفر به دبي | هتل | ویزا | اطلاعات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط iran2009 نمایش پست ها
    سلام

قصد دارم تا چند هفته ديگر سفري به دبي داشته باشم، به منظور تحقيق در مورد موسسات آموزشي دبي، مدت سفر من يك هفته خواهد بود و همچنين با هواپيمايي امارات فقط اگر ممكن است به سوالات و ابهامات من پاسخ دهيد:

1- من از يك آ‍‍ژانس هواپيمايي سوال كردم گفت هزينه دريافت ويزا 150 هزار تومان ميباشد كه آژانس كارهاي آن را انجام ميدهد، آيا اين رقم مناسب ميباشد يا گران حساب ميكند

2- سن من 25 سال ميباشد، مسئول فروش آژانس گفت كه بايد چند ميليون تومان ضمانت بانكي نزد آژانس بگذاريد كه قصد بازگشت به ايران را داريد آيا واقعا براي سفر يك هفته ايي به امارات بايد پول در نزد آژانس به عنوان ضمانت گذاشت؟

3- هتل مورد نظر من براي سفر به دبي هتل سيتي استار ميباشد، نظر شما در مورد اين هتل سه ستاره چه ميباشد در ضمن مسئول آژانس گفت، شبي 130 هزار تومان به اضافه صبحانه، ناهار و ترانسفر. آيا قيمت مناسبي ميدهند.
    1- قيمت ويزا بر اساس درهم بوده در نتيجه هر روز تابع قيمت درهم در آن روز خواهد بود( 150هزار تومان رقم درستيه)
    2- اگر آژانس شما را بشناسد اين مبلغ را نميگيرند...پس اول سراغ آژانس هاي آشنا برويد( اگر هم آشنا نداريد چندين آژانس ديگر را هم چك كنيد)
    3- از خود هتل اطلاعي ندارم....ولي در منطقه ديره هستش كه در نتيجه در مركز شهر واقع شده.
    اگه زبانتان خوب هست سعي كنيد در دبي از مترو استفاده كنيد كه بسيار راحت و سريع است.
    دانشگاه هاي دبي در شهرك علوم يا Knowledge Village در فاصله اي تقريبا 1 ساعته از مركز شهر واقع شده است.
    پرواز امارات هم كه بسيار بسيار عاليه.
    سفر خوبي داشته باشي.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting

پیش فرض پاسخ : سفر به دبي | هتل | ویزا | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

سلام من می خواستم برم برای کار به دبی میشه لطفا" راهنمایی بفرمایید خانه ارزان جهت کرایه کدوم قسمت از دبی هست و نرخ هر شب آن چقدر هست؟
    با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fransis نمایش پست ها
    سلام من می خواستم برم برای کار به دبی میشه لطفا" راهنمایی بفرمایید خانه ارزان جهت کرایه کدوم قسمت از دبی هست و نرخ هر شب آن چقدر هست؟
    با تشکر
    منطقه Bur Dubai
    كه هم مركز شهره هم مناسبه
    اينجارو ببينيد:
    http://www.justrentals.com/dubai-ren...-for-rent.html
    کربلایم آرزوست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting

سلام ممنون از آدرسی که دادید ولی قیمتهابرای اجاره خیلی بالا بود مثلا" 1 خوابه بین 50000 تا 60000 AED بود یعنی حدود 45میلون تومان؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship - Tehran University

سلام

یکی از دوستان برای دریافت ویزای تحصیلی آمریکا به دوبی سفر کرده. طبق گفته ی سفارت قرار بوده که دو سه روزه ویزا رو صادر کنن. اما الان 16 روزه که اونجاست و سفارت هنوز ویزا رو بهش نداده و گفته باید صبر کنید. الان دو روزه که مدت زمان اقامت اون در دوبی به پایان رسیده اما چون پاسپورت نداره نمی تونه برگرده . و از طرفی چون با ویزای سرویس رفته نمی تونه اون رو تمدید کنه. کسی از دوستان مشکل مشابه داره ؟ اگه بعد از پایان مدت ویزا در دوبی از کشور خارج نشه و همچنان در دوبی بمونه مشکل خاصی براش پیش میاد؟ تا اونجا که من تحقیق کردم موقع برگشت به ایران در فرودگاه جریمه مالی می کنن والبته یک آژانس هم گفت که ممکنه دیگه هیچ وقت بهش ویزای دوبی ندن. من نگران هستم. آیا ممکن است در فرودگاه بازداشتش کنن؟ و یا فقط جریمه ی مالی می کنن؟

لطفا اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره حتما مطرح کنه .

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط entrepreneur نمایش پست ها
    سلام

یکی از دوستان برای دریافت ویزای تحصیلی آمریکا به دوبی سفر کرده. طبق گفته ی سفارت قرار بوده که دو سه روزه ویزا رو صادر کنن. اما الان 16 روزه که اونجاست و سفارت هنوز ویزا رو بهش نداده و گفته باید صبر کنید. الان دو روزه که مدت زمان اقامت اون در دوبی به پایان رسیده اما چون پاسپورت نداره نمی تونه برگرده . و از طرفی چون با ویزای سرویس رفته نمی تونه اون رو تمدید کنه. کسی از دوستان مشکل مشابه داره ؟ اگه بعد از پایان مدت ویزا در دوبی از کشور خارج نشه و همچنان در دوبی بمونه مشکل خاصی براش پیش میاد؟ تا اونجا که من تحقیق کردم موقع برگشت به ایران در فرودگاه جریمه مالی می کنن والبته یک آژانس هم گفت که ممکنه دیگه هیچ وقت بهش ویزای دوبی ندن. من نگران هستم. آیا ممکن است در فرودگاه بازداشتش کنن؟ و یا فقط جریمه ی مالی می کنن؟

لطفا اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره حتما مطرح کنه .
    دوست عزیز
    بهش بگو حتما از سفارت امریکا یه نامه بگیره که توی اون گرفتن پاسپورت توسط اونا رو درج کنند.
    البته ویزاهای امارات اگه توریستی باشه 3 ماهه هستش...من تعجب میکنم یعنی 20 روزه ویزاش بوده؟
    درهرصورت نگران بازداشت شدن نباشید.
    نهایتا از سفارت ایران در دبی کمک بخواید...کمکش میکنند.
    جای نگرانی نیست.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship - Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    بهش بگو حتما از سفارت امریکا یه نامه بگیره که توی اون گرفتن پاسپورت توسط اونا رو درج کنند.
    البته ویزاهای امارات اگه توریستی باشه 3 ماهه هستش...من تعجب میکنم یعنی 20 روزه ویزاش بوده؟
    درهرصورت نگران بازداشت شدن نباشید.
    نهایتا از سفارت ایران در دبی کمک بخواید...کمکش میکنند.
    جای نگرانی نیست.
    سلام
    ممنون از راهنماییتون ... مسافری که ازش صحبت می کردم بالاخره دو روز بعد از اتمام ویزای دوبی به ایران برگشت ... البته بدون گرفتن ویزای آمریکا!!! سفارت آمریکا هم هیچ نامه ای تحت عنوان اینکه توی این مدت پاسپورت رو نگه داشته بوده بهشون نداده ... ولی خدا رو شکر توی فرودگاه مشکلی پیش نیومد و حتی بابت دو روز تاخیر در برگشت به ایران جریمه اش هم نکردن و گفتن دو روز خیلی مسئله ای نداره ...

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

خرید بلیط بازدید از برج خلیفه در شرایطی که جای خالی نداشته باشن 400 درهم هست ولی اگه از قبل رزرو کنین میشه 125 درهم !!!
    با توجه به شلوغی این ایام پیشنهاد میکنم از قبل بخرین بلیط رو .

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)