نقل قول نوشته اصلی توسط iran2009 نمایش پست ها
سلام

قصد دارم تا چند هفته ديگر سفري به دبي داشته باشم، به منظور تحقيق در مورد موسسات آموزشي دبي، مدت سفر من يك هفته خواهد بود و همچنين با هواپيمايي امارات فقط اگر ممكن است به سوالات و ابهامات من پاسخ دهيد:

1- من از يك آ‍‍ژانس هواپيمايي سوال كردم گفت هزينه دريافت ويزا 150 هزار تومان ميباشد كه آژانس كارهاي آن را انجام ميدهد، آيا اين رقم مناسب ميباشد يا گران حساب ميكند

2- سن من 25 سال ميباشد، مسئول فروش آژانس گفت كه بايد چند ميليون تومان ضمانت بانكي نزد آژانس بگذاريد كه قصد بازگشت به ايران را داريد آيا واقعا براي سفر يك هفته ايي به امارات بايد پول در نزد آژانس به عنوان ضمانت گذاشت؟

3- هتل مورد نظر من براي سفر به دبي هتل سيتي استار ميباشد، نظر شما در مورد اين هتل سه ستاره چه ميباشد در ضمن مسئول آژانس گفت، شبي 130 هزار تومان به اضافه صبحانه، ناهار و ترانسفر. آيا قيمت مناسبي ميدهند.
فقط میخواستم ببینم آیا من، به عنوان یک دختر 19 ساله ی مجرد میتونم تنهایی برم دبی؟ برادرم هم میتونه با من بیاد، ولی ایشون هنوز زیر 18 ساله. (16) و پدر هم نداریم. مادر هم سرپرست برادرم نیست (من هم که بالای 18 سالم)، بنابراین از این نظر مشکلی نیست. واقعا" گیج شده ام! از طرفی، کسی رو میشناسم که تو سن من رفت دبی تنهای تنها- به راحتی. از طرفی کسایی رو میشناسم که یکم بزرگتر هستند (زیر 25 سال ولی بزرگتر) که همچنان دارن میرن و میان. ولی من خیلی استرس دارم!