صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 56 , از مجموع 56

موضوع: سفر به دبي | هتل | ویزا | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سفر به دبي | هتل | ویزا | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

سلام
    من قصد دارم تا دو سه روز آینده به دبی سفر کنم. یک سفرکاری 4 روزه است. چقدر پول باید همراه داشته باشیم ؟ کرایه تاکسی و ..چقدر در می آید و به درهم باید حساب کرد و یا نه دلار هم قبول است؟

پولی که باید همراه داشته باشین بستگی به خرج هایی داره که در نظر دارین در دبی انجام بدین.اگر هتل اقامت میکنین و معمولا صبحانه هم حساب میشه توسط هتل پس باید برای ناهار و شام فکری بکنین.برای یک رژیم غذایی معمول روزانه 40 الی 45 درهم پیشنهاد میکنم.تاکسی وحشتناک گرونه سعی کنین اگه برای سفر کاری میرین در اطراف محلی که برای بیزینس میرین هتل بگیرین که هزینه ی تاکسی تون کم بشه.ولی خب برای انتقال از فرودگاه به هتل تون و همین طور برای پرواز برگشت برای انتقال از هتل به سمت فرودگاه پیشنهاد میکنم از تاکسی استفاده کنین.چون دردسرش خیلی کمتره.قیمت تاکسی جوری هستش که فکر کنین برای یک مسیر برابر در تهران و دبی باید 5 برابر هزینه ی تاکسی در تهران پول پرداخت کنین.بیشتر درهم قبول میکنن و بعضی از فروشگاه های بزرگ دلار هم قبول میکنند پس پیشنهاد میکنم تا جایی که میتونین درهم ببرین.پول هاتون رو در تهران change کنین چون صرافی های فرودگاه ها و داخل شهر دبی بسیار بی انصاف هستند.اگر خرج خاصی نمیخاین بکنین و چیزی نمیخاین از اونجا بخرین پیشنهاد میکنم برای 4 روز مبلغ 3 میلیون تومان درهم بگیرین و با خیال مطمئن سفر کنین.مبلغی که گفتم برای شرایط عادی هستش که شامل یک مقدار هزینه های پنهانی در طول سفر رو هم در بر میگیره ولی خرج های خاص و ویژه رو شامل نمیشه
    استوار و پیروز باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    من قصد دارم تا دو سه روز آینده به دبی سفر کنم. یک سفرکاری 4 روزه است. چقدر پول باید همراه داشته باشیم ؟ کرایه تاکسی و ..چقدر در می آید و به درهم باید حساب کرد و یا نه دلار هم قبول است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    پولی که باید همراه داشته باشین بستگی به خرج هایی داره که در نظر دارین در دبی انجام بدین.اگر هتل اقامت میکنین و معمولا صبحانه هم حساب میشه توسط هتل پس باید برای ناهار و شام فکری بکنین.برای یک رژیم غذایی معمول روزانه 40 الی 45 درهم پیشنهاد میکنم.تاکسی وحشتناک گرونه سعی کنین اگه برای سفر کاری میرین در اطراف محلی که برای بیزینس میرین هتل بگیرین که هزینه ی تاکسی تون کم بشه.ولی خب برای انتقال از فرودگاه به هتل تون و همین طور برای پرواز برگشت برای انتقال از هتل به سمت فرودگاه پیشنهاد میکنم از تاکسی استفاده کنین.چون دردسرش خیلی کمتره.قیمت تاکسی جوری هستش که فکر کنین برای یک مسیر برابر در تهران و دبی باید 5 برابر هزینه ی تاکسی در تهران پول پرداخت کنین.بیشتر درهم قبول میکنن و بعضی از فروشگاه های بزرگ دلار هم قبول میکنند پس پیشنهاد میکنم تا جایی که میتونین درهم ببرین.پول هاتون رو در تهران change کنین چون صرافی های فرودگاه ها و داخل شهر دبی بسیار بی انصاف هستند.اگر خرج خاصی نمیخاین بکنین و چیزی نمیخاین از اونجا بخرین پیشنهاد میکنم برای 4 روز مبلغ 3 میلیون تومان درهم بگیرین و با خیال مطمئن سفر کنین.مبلغی که گفتم برای شرایط عادی هستش که شامل یک مقدار هزینه های پنهانی در طول سفر رو هم در بر میگیره ولی خرج های خاص و ویژه رو شامل نمیشه
    استوار و پیروز باشین
    سلام
    کاش این پست شما را قبل از آمدن به دبی می خواندم من درست 9 جولای به دبی آمدم! و خب چون روز قبلش هم درگیر تدارکات سفر بودم فرصت نشد اینجا بیایم و خب براستی که ضرر کردم! 45 درهم پول تاکسی از فرودگاه تا هتلی که تنها 6 دقیقه طول کشید!!!! ورشکسته شدم!!
    من برای شرکت در یک کنفرانس اینجا هستم و قصد خرید ندارم! چون بالافاصله بعدش باید بروم قبرس! هزینه ها کمرشکن است منم از این پولها ندارم! صبحانه که خود هتل می دهد در وسط کنفرانس هم تنقلات و خوردنی و کیک می دهند و نهار هم می دهند شام را هم با خوردنی هایی که آوردم به سر می کنم چون کلا اشتهایم اینجا کور شده نهار به زور دو قاشق خوردم! غذاهایشان خیلی تند است!
    ولی واقعا دبی عجب شهر گرانی است!

سپاس از شما براستی کامل در مورد دبی توضیح دادید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام دوستان،
    آیا میشه ویزای امارات رو خودم آنلاین بگیرم؟
    (از استرالیا میام دوبی)

گمان نکنم. من زنگ زدم سفارت امارات گفت ایرانی ها باید فقط از طریف آژانس اقدام کنن. دلیلشم اینه که آژانس ها در دبی کارگذار دارند که کفیل شما میشه و اگر تخلفی کردید کفیلتون جریمه میشه. مثلاً دیر از امارات خارج شین یا هر چیز دیگه ایی...

نقل قول نوشته اصلی توسط aroun نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    آیا میشه ویزای امارات رو خودم آنلاین بگیرم؟
    (از استرالیا میام دوبی)

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    1 / من میخوام بدونم در فرودگاه دبی تغییر ترمینال از ترمینال 3 به 1 یا 3 به 2 نیاز به ویزای ترانزیت دارد ؟
    2/ تغییر کدام ترمینال در فرودگاه دبی نیاز به ویزا دارد ؟
    3 / مشکل بار و چک این پرواز بعدی بوجود می آید یا خیر ؟
    4/ و اینکه اگر نیاز به ویزای ترانزیت هست آیا سرویس مرحبا در فرودگاه دبی مشکل ویزا و بار را حل میکند ؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)