صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60

موضوع: دریافت گذرنامه در حین گذراندن دوره‌ی سربازی

Question دریافت گذرنامه در حین گذراندن دوره‌ی سربازی

سلام آيا سربازها (كساني مشغول به سربازي ان)جهت زيارت ميتوانند پاسپورت بگيرند؟ موقعي كه وقت ويزا دارم هنوز كارت پايان خدمت دستم نيست اما تا وقت شروع ترم در اونجا سربازيم تمومه. پاسپرت رو ميخوام جهت مصاحبه
    I remember the future again everyday

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آيا سربازها (كساني مشغول به سربازي ان)جهت زيارت ميتوانند پاسپورت بگيرند؟

شما تاپیک های مرتبط با ایم موضوع رو خوندین؟ فکر می کنم در این مورد بحث های زیادی شده باشه.

پیش فرض پاسخ : آيا سربازها (كساني مشغول به سربازي ان)جهت زيارت ميتوانند پاسپورت بگيرند؟

گشتم اما تا ائنجا كه من ديدم هيچ كدوم از موارد در حال گذراندن سربازي نيودن
    I remember the future again everyday

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : اخذ گذرنامه در حین سربازی

من هم در این مورد سوال دارم. ضمنا جوابی برای این سوال در تاپیک های دیگر پیدا نکردم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    من هم در این مورد سوال دارم. ضمنا جوابی برای این سوال در تاپیک های دیگر پیدا نکردم.
    یه ینده خدایی که انگار رئیس نمی دونم چیچیه دفتر نهاد رهبری بود و مسئول تایید امریه ها بود به ما گفت اون هایی که امریه دارند و در یک نهاد دیگه ای مشغول خدمت هستند نمی تونند در حین خدمت از کشور خارج بشن. حالا برای بقیه رو نمی دونم. بقیه دوستان که اطلاعلات جامع تری دارند جواب بدهند. من فقط حرف او بابا رو گفتم راستو دروغش پای خودش!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

منم این مشکل را دارم و کل فروم را گشتم و چیزی نیافتم
    کمکم کنید
    الان سربازم و مرداد تموم میشه
    اما واسیه کار ویزا میخوام خرداد برم سفارت
    پاسپورت ندارم
    فعلا کپیش هم کارم را را میندازه
    کسی نمیدونه چطوری میشه حداقل زیارتی بگیرم؟
    هزینه اش واسم مهم نیس
    کمک کنید کارم بد جوری گیره!
    اگرم چایی تو فروم بوده که من ندیدم لینکش را واسن بذارید
    ممنون

Junior Member

سلام،
    دوست عزیز اگه کپی پاسپورت کارت رو راه میندازه میتونی نیروی انسانی ارگان خدمتیت سند بذاری به همراه یک برگ تاییدیه از یک دفتر زیارتی برای سفر زیارتی (که البته اونجا ثبت نام میکنی و بعد کنسل میکنی) . بعد پس از تایید حفاظت به شما معرفی به اداره گذرنامه برای اخذ گذرنامه موقت با مهر قرمز میدن که با اون فقط حق یک بار خروج از کشور به مقصد کشورهای زیارتی دارین.
    ولی بعد از کنسلی برنامه سفر شما باید اون گذرنامه رو تا پایان خدمت تحویل حفا بدین و بهدش تمدید و دائمش کنید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodmx نمایش پست ها
    سلام،
    دوست عزیز اگه کپی پاسپورت کارت رو راه میندازه میتونی نیروی انسانی ارگان خدمتیت سند بذاری به همراه یک برگ تاییدیه از یک دفتر زیارتی برای سفر زیارتی (که البته اونجا ثبت نام میکنی و بعد کنسل میکنی) . بعد پس از تایید حفاظت به شما معرفی به اداره گذرنامه برای اخذ گذرنامه موقت با مهر قرمز میدن که با اون فقط حق یک بار خروج از کشور به مقصد کشورهای زیارتی دارین.
    ولی بعد از کنسلی برنامه سفر شما باید اون گذرنامه رو تا پایان خدمت تحویل حفا بدین و بهدش تمدید و دائمش کنید.
    من شخصا پیگیری کردم برای کار خودم. متاسفانه در حین خدمت هیچ نوع اجازه خروجی(و در نتیجه گذرنامه)‌صادر نمی‌شود و تنها مورد استثنا در مورد کسانی است که پیش از خدمت برای حج تمتع (فقط تمتع) ثبت نام کرده باشند و نوبت اعزام به حج در حین خدمت قرار بگیرد.

سلام
    من از دانشگاه بوراس سوئد پذیرش گرفتم (دکترا). در حال حاضر مشغول انجام پروژه کسری خدمتم و اول دی اعزامم. حالا چه جوری میشه؟! اون نامه رسمی که دانشگاه میده به وزارت رو خودم باید برم بگیرم یا خودشون میفرستن برا نظام وظیفه؟ در ضمن حدودای اواسط دی هم ترم اولم شروع میشه تو دانشگاه بوراس. میخوام ببینم اولاً مشکلی پیش نمیاد از لحاظ غیبت خوردن و اجازه خروج از کشور و دوم اینکه من دقیقاً باید چیکار کنم!
    تشکر از همه

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط materialengine نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه بوراس سوئد پذیرش گرفتم (دکترا). در حال حاضر مشغول انجام پروژه کسری خدمتم و اول دی اعزامم. حالا چه جوری میشه؟! اون نامه رسمی که دانشگاه میده به وزارت رو خودم باید برم بگیرم یا خودشون میفرستن برا نظام وظیفه؟ در ضمن حدودای اواسط دی هم ترم اولم شروع میشه تو دانشگاه بوراس. میخوام ببینم اولاً مشکلی پیش نمیاد از لحاظ غیبت خوردن و اجازه خروج از کشور و دوم اینکه من دقیقاً باید چیکار کنم!
    تشکر از همه
    دوست عزیز اطلاعاتی که دادی کافی نیست.
    انجام پروژه ی کسری ربطی به خروج نداره (تجربه شخصی).

منظورت از نامه ای که دانشگاه به وزارت میده دقیقا کدوم نامه است؟
    (یه نامه دانشگاه داخل به نظام وظیفه میده و اطلاع میده که شما درست تموم شده. یه نامه ی دیگه دانشگاه خارج خطاب به شما میده که اون رو دستی میبری وزارت و وزارت نامه ی دیگه ای خطاب به نظام وظیفه مبنی در درخواست معافیت تحصیلی مجدد صادر میکنه که باز هم دستی میبری نظام وظیفه).

اینجاش همونجاست که گفتم اطلاعات کمی دادی. نمیدونم کی درست تموم شده؟ کی وارد غیبت میشی؟ دفترچه پست کردی؟

در مورد اینکه دقیقا باید چی کار کنی:
    1- دی ماه کلاسات شروع میشه پس باید بجنبی!!
    2- وارد سایت nesha.msrt.gov.ir بشو و پرونده تشکیل بده و اطلاعات سایت رو بخون.
    3- نامه ی پذیرش دانشگاه سوئد اگه اصلش به دستت رسیده که همون اصلش رو و اگه هنوز نرسیده و برات ایمیلش کردن، پرینتش رو بردار و تو تاریخی که بعد از تشکیل پرونده تو سایت نشا برات درج شده برو میدان فردوسی اداره اعزام با هزینه ی شخصی.
    4- بقیه روال رو خودشون بهت میگن اگه سوال بیشتری هم داشتی. مطالب تالار رو "جستجو" کن به طور کامل و مفصل همه چیز ذکر شده.

موفق باشی

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)