صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 60

موضوع: دریافت گذرنامه در حین گذراندن دوره‌ی سربازی

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : اخذ گذرنامه در حین سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان سرباز هستم و تا چند ماه دیگه سربازیم تموم میشه. واسه یکی از دانشگاه های که بهم پذیرش داده نیاز به کپی پاسپورت دارم. راهی وجود داره که بتونم پاسپورت بگیرم؟
    فکر میکنم امکان خروج از کشور در حین سربازی به جز موارد پزشکی نباشه (دست کم من در قوانین نتونستم بندی براش پیدا کنم)
    با توجه به اینکه شما پذیرش آمریکا داری و حتما به نامه I20 نیاز داری، به نظرم با دانشگاه تماس بگیر و شرایط رو براشون توضیح بده و بهشون قول بده که به زودی کپی پاسپورت رو هم براشون ارسال میکنی ولی قبلش لنگ I-20 هستی.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    فکر میکنم امکان خروج از کشور در حین سربازی به جز موارد پزشکی نباشه (دست کم من در قوانین نتونستم بندی براش پیدا کنم)
    با توجه به اینکه شما پذیرش آمریکا داری و حتما به نامه I20 نیاز داری، به نظرم با دانشگاه تماس بگیر و شرایط رو براشون توضیح بده و بهشون قول بده که به زودی کپی پاسپورت رو هم براشون ارسال میکنی ولی قبلش لنگ I-20 هستی.
    ممنون از جوابتون.
    به نظرتون کار با بقیه کارت های شناسایی راه نمی افته مثل ترجمه شناسنامه یا کارت ملی؟ یا حتما باید پاسپورت باشه؟
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.
    به نظرتون کار با بقیه کارت های شناسایی راه نمی افته مثل ترجمه شناسنامه یا کارت ملی؟ یا حتما باید پاسپورت باشه؟
    خواهش میکنم،
    تنها شماره ای که بین المللی اعتبار داره شماره گذرنامه تونه ولی ضرر نداره که اگه کارت ملی ترجمه شده دارید به همراه درخواستتون براشون بفرستید یا دست کم اسکن کارت + ترجمه غیررسمیش (توسط خودتون) رو به همراه درخواستتون براشون ارسال کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

دوستان من یک سوال داشتم
    من عنوز I-20 نیومده و 1 اردیبهشت اعزام هستم. امکانش هست که در اموزشی و زمانی که I-20 امد برای ترخیص از خدمت و معافیت تحصیلی و گرفتن پاسپورت اقدام کنم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2f نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال داشتم
    من عنوز I-20 نیومده و 1 اردیبهشت اعزام هستم. امکانش هست که در اموزشی و زمانی که I-20 امد برای ترخیص از خدمت و معافیت تحصیلی و گرفتن پاسپورت اقدام کنم؟

بله امکانش هست ولی اگه قبل سربازی انجام بشه مراحلش روتین تر و ساده تره.

سلام به همه دوستان
    من در حال گذروندن خدمت سربازیم هستم (آموزشی نیروی هوایی بودم و بقیه خدمت رو به شکل امریه دارم می گذرونم) حالا می خواستم بدونم میتونم پاسپورت بگیرم یا نه ؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_titan نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من در حال گذروندن خدمت سربازیم هستم (آموزشی نیروی هوایی بودم و بقیه خدمت رو به شکل امریه دارم می گذرونم) حالا می خواستم بدونم میتونم پاسپورت بگیرم یا نه ؟
    فکر کنم مادامی که سربازی باشید امکانش نیست. باید به یه نحوی از سربازی خارج بشید. مثلا معافیت تحصیلی.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    فکر کنم مادامی که سربازی باشید امکانش نیست. باید به یه نحوی از سربازی خارج بشید. مثلا معافیت تحصیلی.
    با سلام
    دوستان خروج از کشور در زمان سربازی به نظر حفاظت اطلاعات یگان خدمتی تون بستگی داره یعنی اونجا باید مجوز براتون صادر کنه که معمولا این کار رو نمیکنن به جز در مواقع خاص! اون مواقع خاص چیه؟
    مثلا یکی از دوستان من که در سپاه خدمت کرد با سفارش آشنا و آشنا بازی تونست برای سفر سیاحتی زیارتی سوریه لبنان بره ، البته این مال قبل از شلوغ شدن اوضاع سوریه بود.
    یکی دیگه از فامیل با یه دختر خارجی ازدواج کرده بود ، با کلی دوندگی و رفت و آمد و حتی گذاشتن وثیقه ملکی تونست حدود یکماه برای انجام مراسم عروسی اش از کشور خارج بشه.
    هیچ چیز نشد نیست اما سخته بعضی چیزها

Junior Member

سلام بر دوستان
    من الان حدود 3 ما که از ارشد فارغالتحصیل شدم و برنامم اینه که تا پاییز سال آینده تافل و جی ار ای بگیرم و اقدام کنم ، سوالم اینه که اگه من شهریور سال آینده مشمول میشم،حتما باید دفترجه بفرستم و سربازی برم
    آیا تو این مدت میتونم به طریقی پاسپورت بگیرم
    اگه سرباز بشم و پذیرش از دانشگاه خارجی بیاد میتوم معافیت تحصیلی بگیرم و پاسپورت تا برم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shamsoglu نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    من الان حدود 3 ما که از ارشد فارغالتحصیل شدم و برنامم اینه که تا پاییز سال آینده تافل و جی ار ای بگیرم و اقدام کنم ، سوالم اینه که اگه من شهریور سال آینده مشمول میشم،حتما باید دفترجه بفرستم و سربازی برم
    آیا تو این مدت میتونم به طریقی پاسپورت بگیرم
    اگه سرباز بشم و پذیرش از دانشگاه خارجی بیاد میتوم معافیت تحصیلی بگیرم و پاسپورت تا برم ؟
    بله حتما باید دفترچه پست کنید و برید خدمت. در غیر اینصورت حتی اگه یک روز هم غیبت بکنید زمانی که وسط خدمت باشید و حتی پذیرش بگیرید، نظام وظیفه بهتون معافیت تحصیلی نمیده یا اگر بده به سختی اینکارو میکنه. وسط خدمت اگر ببتونید از دانشگاهی که مورد قبول وزارت علوم هست پذیرش بگیرید، بهتون پس از تسویه حساب با یگان خدمتی، اجازۀ خروج با وثیقه داده میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)