صفحه 181 از 318 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191231281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط ashori نمایش پست ها
    سلام بر همگی من لیساتس مهندسی منابع طبیعی -محیط زیست سراسری اراک با معدل 17.20 و ترم 2 فوق آلودگی علوم تحقیقات هستم دارم برای آیلتس میخونم فقط هم میخوام کانادا برم.میشه راهنمایی کنید وممنون
    تو کانادا کجا بهتر میگیره؟پایان نامم روی روش های حذف آلودگی نفتی به روش های نوین هست.از الان چه میشه کرد؟
    اگر منظورتان شانس پذیرش دکتری فول فاند تمام وقت با ارسال محدود اپلیکیشن، هست بدون رزومه قوی و مقالات معتبر مستخرج از تز بسیار شانس پایینی متصور است. در خصوص محدودیتهای ویزا در بخشهای مرتبط با نفت و گاز نیز مساله هنوز حل نشده است.
    اگر منظورتان مستر مجدد با هزینه شخصی و به فرض امکان دریافت ویزا از هر دانشگاهی با امکان ارسال اپلیکیشنهای متعدد است شانس بیشتر است هرچند درهرحال باز دار بودن مینیممهای زبان و معدل الزامی است و رقابت پذیری رزومه هم در حدود حداقلی بایستی در نظر گرفته شود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

[QUOTE=gbahrein;2191235]اگر منظورتان شانس پذیرش دکتری فول فاند تمام وقت با ارسال محدود اپلیکیشن، هست بدون رزومه قوی و مقالات معتبر مستخرج از تز بسیار شانس پایینی متصور است. در خصوص محدودیتهای ویزا در بخشهای مرتبط با نفت و گاز نیز مساله هنوز حل نشده است.
    اگر منظورتان مستر مجدد با هزینه شخصی و به فرض امکان دریافت ویزا از هر دانشگاهی با امکان ارسال اپلیکیشنهای متعدد است شانس بیشتر است هرچند درهرحال باز دار بودن مینیممهای زبان و معدل الزامی است و رقابت پذیری رزومه هم در حدود حداقلی بایستی در نظر گرفته شود.[/QUOTEممتون از پاسخگویی شما بله فاند منظورم هست بله حتما مقاله isi از مقاله استخراج میکنم شرایط معدلم و اضافه کردن زبان به رزومه تاثیر لازم برای گرقتن فاند را دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics

سلام،من يه سوالي داشتم راجب شانس بذيرش من واسه mcgill يا de montreal من حتما ميخوام واسه دانشكاه هاي montreal يا toronto بذيرش بكيرم ترجيحا mcgill به نظر شما شانس من چقدر هست رشتم genetic هستش،دانشكاه ليسانسم سراسري بوده و معدلم هم 16/5 تافل 101 ليسانسمو 7 ترم تمام كردم سابقه ي كار و مقاله هم ندارم،هدفم هم ادامه تحصيل واسه رشته ي ژنتيك پزشكي هست
    مرسي از پاسختون

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=ashori;2192782]
    نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر منظورتان شانس پذیرش دکتری فول فاند تمام وقت با ارسال محدود اپلیکیشن، هست بدون رزومه قوی و مقالات معتبر مستخرج از تز بسیار شانس پایینی متصور است. در خصوص محدودیتهای ویزا در بخشهای مرتبط با نفت و گاز نیز مساله هنوز حل نشده است.
    [/QUOTEممتون از پاسخگویی شما بله فاند منظورم هست بله حتما مقاله isi از مقاله استخراج میکنم شرایط معدلم و اضافه کردن زبان به رزومه تاثیر لازم برای گرقتن فاند را دارد؟
    مینیمم معدل و زبان صرفا عبور شما از چک پوینت تحصیلات تکمیلی را تضمبن میکند و البته در رقابت پذیری رزومه لحاظ خواهد شد اما برای فاند و اصولا شانس پذیرش به ویژه مقطع دکتری مقاله مستخرج از پایان نامه مرتبط با پوزیشن استاد ضروریست.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع

سلام یه سوال داشتم راجب اینکه من با پذیرشی که از دانشگاه البرتا داشتم برای ویزا اقدام کردم ، پاس ریکویست شدم.الان یه نامه پذیرش دیگه از مونترال دانشگاه کنکوردیا دارم، امکانش هست که بتونم برم مونترال؟باید به اداره مهاجرت اطلاع بدم?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fnkp نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم راجب اینکه من با پذیرشی که از دانشگاه البرتا داشتم برای ویزا اقدام کردم ، پاس ریکویست شدم.الان یه نامه پذیرش دیگه از مونترال دانشگاه کنکوردیا دارم، امکانش هست که بتونم برم مونترال؟باید به اداره مهاجرت اطلاع بدم?
    قانونا اگر الان تصمیمتون عوض شده باید به اداره مهاجرت اطلاع بدید و مدارک جدید را بفرستید تا استادی پرمیت براساس پذیرش جدید صادر شه که اینکار به ویژه اگر وقت ندارید خیلی در این مقطع ممکن است توصیه نشود.
    ولی میتونید بعد از ورود کانادا و صدور استادی پرمیت در هر موسسه تایید شده DLI صرفا با اطلاع دادن به CIC مشغول به تحصیل باشید و این مساله مشکلی ندارد.

سلام بچه ها
    من میخوام سند خونه خواهرم رو به نام خودم کنم برای سفارت اما تو سند اسم فروشنده ذکر میشه میخوام بدونم این که سند از خواهرم به من منتقل شده تو سفارت مشکل ایجاد نمیکنه؟؟
    چون میخوام ثابت کنم بر میگردم
    ممنون میشم سریع پاسخ بدید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram_news نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من میخوام سند خونه خواهرم رو به نام خودم کنم برای سفارت اما تو سند اسم فروشنده ذکر میشه میخوام بدونم این که سند از خواهرم به من منتقل شده تو سفارت مشکل ایجاد نمیکنه؟؟
    چون میخوام ثابت کنم بر میگردم
    ممنون میشم سریع پاسخ بدید
    فروشنده که هر فردی میتواند باشد و ایجاد اشکال نمیکند. ولی به هر خال اگر سایر مدارک به گونه ای باشد که این مدرک اهمیت ویژه ای از دید آفیسر داشته باشد یا در حالت کلی مدارک با دقت بالاتری بررسی شوند، تاریخ انتقال نزدیک به زمان درخواست ویزا می تواند حساسیت برانگیز باشد هرچند در هرحال گذاشتن آن بهتر از نگذاشتن آنست به ویژه اگر به لحاظ tie ممکن است مساله داشته باشید.
    موفق باشید

سلام میخاستم شانس پذیرشمو از دانشگاه ubc بدونم.رشته من امار ریاضی هست.معدل کارشناسی 13.65 از دانشگاه اصفهان با توجه به این که دروس اختصاصیم معدلش بالاست . معدل کارشناسی ارشدم 18.45 از دانشگاه امیر کبیر.ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من دارم برای ویزای توریستی اقدام میکنم. فروردین ماه هم امتحان آیلتس آکادمیک دارم. میخواستم بدانم اگر ویزای توریستی دریافت کنم و بروم کانادا .
    1-آیا میتوان در آنجا برای پذیرش و ادامه تحصیل اقدام کرد؟؟
    2-بعد از پذیرش ویزای توریستی را تبدیل به ویزای تحصیلی کرد؟؟
    3-آیا به نظرتان حضوری در آنجا بهتر نمیتوان با دانشگاه و اساتید صحبت کرد و فاند و بورسیه دریافت کرد؟؟منظور کلی اینکه آیا صرف هزینه ویزای توریستی به این منظور درست میباشد؟؟البته هزینه جا و مکان نیازی نیست پرداخت کنم فقط بلیط هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)