صفحه 206 از 318 نخستنخست ... 106156196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216256306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان من
    وقتی دپارتمان مینویسه شروع ترم 1 ژانویه هست، شروع کلاسها از چندم ژانویه خواهد بود؟؟
    و اینکه بهتره چند روز قبلش اونجا باشیم واسه ثبت نام و اینکارا؟
    با تشکر فراوان

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان من
    وقتی دپارتمان مینویسه شروع ترم 1 ژانویه هست، شروع کلاسها از چندم ژانویه خواهد بود؟؟
    و اینکه بهتره چند روز قبلش اونجا باشیم واسه ثبت نام و اینکارا؟
    با تشکر فراوان
    کلا واسه ی تموم کارا مثل پیدا کردن خونه و وسائل جا افتادن و ... دو-سه هفته خوبه قبل شروع کلاسا اونجا باشی خوبه!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان من
    برای هر دانشگاه فرق میکنه ولی معمولا بین 4-10 ژانویه. باید Calendar دانشگاه موردنظرتون رو چک کنید.

Junior Member

سلام ، دوستان کسی هست که منو برای ارزانترین راه و سریعترین راه مهاجرت به کانادا راهنمایی کنه؟ ضمناً من 41سال سن دارم و کارشناس بانک با 21سال سابقه هستم ولی مدرک کارشناسیم مورد تایید وزارت علوم نیست. جدیداً با یه شرکت اعزام دانشجو صحبت کردم که میگه با 27000دلار از طریق ثبت نام در یه کالج (همراه با دوره زبان) میتونه پذیرش بگیره برام. البته این هزینه برای یکساله بعدش دوباره باید پول بدم. این شرکت میگه بعد از یکسال میتونی کار پیدا کنی و مخارجتو از اونجا تامین کنی. ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره و یا راه بهتری بلده منو راهنمایی بفرماد. تشکر s_2184@yahoo.com

نقل قول نوشته اصلی توسط saber21 نمایش پست ها
    سلام ، دوستان کسی هست که منو برای ارزانترین راه و سریعترین راه مهاجرت به کانادا راهنمایی کنه؟ ضمناً من 41سال سن دارم و کارشناس بانک با 21سال سابقه هستم ولی مدرک کارشناسیم مورد تایید وزارت علوم نیست. جدیداً با یه شرکت اعزام دانشجو صحبت کردم که میگه با 27000دلار از طریق ثبت نام در یه کالج (همراه با دوره زبان) میتونه پذیرش بگیره برام. البته این هزینه برای یکساله بعدش دوباره باید پول بدم. این شرکت میگه بعد از یکسال میتونی کار پیدا کنی و مخارجتو از اونجا تامین کنی. ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره و یا راه بهتری بلده منو راهنمایی بفرماد. تشکر s_2184@yahoo.com
    بیست و هفت هزار دلااااررررر!!!!؟؟؟ یعنی فقط برای اینکه از یک کالج پذیرش بگیرن براتون ۲۷۰۰۰ دلار بی زبون میگیرن؟ حتی اگر برای ویزا هم مدارکتون رو آماده کنن هم انقدر نمی ارزه. در ضمن شما وقتی میتونید کار پیدا کنید که زبانتون هم به اندازه کافی خوب باشه. تنها راهنمایی من اینه که ۲۷۰۰۰ دلار پول ندید مگر اینکه مطمن باشید اگر کارتون انجام نشد عمده مبلغ رو برمیگردونن.
    یک مورد من مثال بزنم که من برای ویزای توریستی کانادا از ۳۰۰۰۰ دلار قیمت گرفتم تا ۱۰۰۰ دلار.
    اینکه شما با این سن اصلا بتونید ویزا بگیرید برای تحصیل در کالج بحث جدایی هست که من فکر میکنم شانس کمی داشته باشید.

سلام. آیا بعد از انصراف دادن از یک مقطع توی کانادا و تحصیل توی یک مقطع دیگه و توی یه دانشگاه دیگه باز هم توی کانادا، نیاز هست که استادی پرمیت رو عوض کنم؟ آیا باید جایی اعلام کنم که دانشگاهم رو عوض کردم؟ ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    بیست و هفت هزار دلااااررررر!!!!؟؟؟ یعنی فقط برای اینکه از یک کالج پذیرش بگیرن براتون ۲۷۰۰۰ دلار بی زبون میگیرن؟ حتی اگر برای ویزا هم مدارکتون رو آماده کنن هم انقدر نمی ارزه. در ضمن شما وقتی میتونید کار پیدا کنید که زبانتون هم به اندازه کافی خوب باشه. تنها راهنمایی من اینه که ۲۷۰۰۰ دلار پول ندید مگر اینکه مطمن باشید اگر کارتون انجام نشد عمده مبلغ رو برمیگردونن.
    یک مورد من مثال بزنم که من برای ویزای توریستی کانادا از ۳۰۰۰۰ دلار قیمت گرفتم تا ۱۰۰۰ دلار.
    اینکه شما با این سن اصلا بتونید ویزا بگیرید برای تحصیل در کالج بحث جدایی هست که من فکر میکنم شانس کمی داشته باشید.
    27000 دلار کانادا هزینه زندگی و هزینه یکسال تحصیل در کالجه که میگن باید قبل از شروع دوره پرداخت بشه. دستمزد خودشون 1800دلار آمریکاس که جدای از این مبلغه

Junior Member

سلام می خواستم ببینم احتمال گرفتن پذیرش از دبیرستان های کانادا چقدره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    همسر دانشجوی دکتری امکان تحصیل رو داره؟ یعنی بعد از ورود می تونه اپلای بکنه برای ادامه تحصیل؟
    بله اگر پذیرش بگیره میتونه درخواست اجازه تحصیل کنه یعنی ویزای همراه رو به ویزای دانشجویی تبدیل کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineer

سلام. نمیدونم جای این سوال اینجا است یا خیر؟ اگر لینک مفیدی در این خصوص هست لطفا معرفی کنید.
    اگه یک نفر ویزای توریستی عادی داشته باشه (منظورم ویزایی نیست که به همسر دانشجو یا ورک پرمیت میدن)و بعد از برگشت به ایران برای ویزای تحصیلی اقدام کنه، چقدر شانس دریافت استادی پرمیت رو داره؟
    آیا تا حالا بودند کسانی که شرایط مشابهی رو داشته باشند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)