صفحه 169 از 318 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Tensor نمایش پست ها
    سلام
    آیا هوافضا از دید کانادایی هم (مثل آمریکایی ها) برای اپلیکنت های ایرانی جزو رشته های ممنوعه هست یا میشه در صورت گرفتن پذیرش، راحت از سد clearance کانادا رد شد؟
    ممنوعه نیست ولی راحت رد شدن از بخش سکوریتی چک کلا برای همه رشته ها و شرایط ممکن است پروسه سخت گیرانه تری را در پی داشته باشد. عموما حساسیت روی هوافضا از رشته های مرتبط با صنایع دوگانه و حساس کمتر است مگر آنکه موضوع خاصی در تحقیقات قبلی شما باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان، با یه استادی توی کانادا تماس گرفتم برای مقطع ارشد، ازم پروپوزال و اهدافی که میخوام اونجا دنبال کنم رو خواسته، به نظرتون با توجه به اینکه وقت کمی دارم چی براش بفرستم؟ در زمینه مهندسی پزشکی (هیچ اطلاعاتی راجع به نوشتن پروپوزال ندارم، شاید بهتره بگم اصلا نمیدونم چی هست)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط smasoudk نمایش پست ها
    سلام دوستان، با یه استادی توی کانادا تماس گرفتم برای مقطع ارشد، ازم پروپوزال و اهدافی که میخوام اونجا دنبال کنم رو خواسته، به نظرتون با توجه به اینکه وقت کمی دارم چی براش بفرستم؟ در زمینه مهندسی پزشکی (هیچ اطلاعاتی راجع به نوشتن پروپوزال ندارم، شاید بهتره بگم اصلا نمیدونم چی هست)
    اولین کار اینه که از طریق وب پیج استاد زمینه های تحقیقاتی را ببینید و در صورت امکان آخرین مقالاتی که در کارهای اخیر ایشان بوده را مرور کلی کنید.
    بهتر است یک پروپوزال کلی بر اساس این مقالات و مرور کارهای استاد تنظیم کنید. عموما هم هدف بیشتر شرایط و نحوه نگرش شما به حل مساله است و نه صحت مسایل مطرح شده و کیفیت علمی آن.
    برای راهنمایی در خصوص نوشتن پروپوزال از سایتهای تخصصی می توانید کمک بگیرید ولی عموما زمان در ارائه پاسخ به استاد شما را به رویکردی خلاصه و تسریع شده وادار میکند
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام
    شرایط معدل من طوریه که ممکن تغییر کنه روبه بهبودی ولی خب شاید هم ثابت بمونه به نظرتون معدل کل 16.50 و با تافل ای بی تی 95 میشه پذیرش با فاند قابل قبولی واسه زندگی کردن (شهریه رو ازش برداری)رسید در ضمن رشته من جزء دپارتمان kinesiology هستش میخوام واسه master اقدام کنم لازمه مقاله هم داشته باشم چقدر تاثیر داره کلا شرایط گرفتن دانشجو کانادا چطوریه نسبت به امریکا لطفا راهنمایم کنید!!!!!

Junior Member

سلام
    دوستان کسی دانشگاه یا school سراغ داره واسه خوندن درس تو مقطع ارشد واسه ام بی ای یا مکانیک که ایلتس 6 بخواد ؟؟؟؟
    کسی اپلای کرده ؟
    واقعا ممنون می شم راهنمایی کنین .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام
    شرایط معدل من طوریه که ممکن تغییر کنه روبه بهبودی ولی خب شاید هم ثابت بمونه به نظرتون معدل کل 16.50 و با تافل ای بی تی 95 میشه پذیرش با فاند قابل قبولی واسه زندگی کردن (شهریه رو ازش برداری)رسید در ضمن رشته من جزء دپارتمان kinesiology هستش میخوام واسه master اقدام کنم لازمه مقاله هم داشته باشم چقدر تاثیر داره کلا شرایط گرفتن دانشجو کانادا چطوریه نسبت به امریکا لطفا راهنمایم کنید!!!!!
    سلام.
    من با معدل ۱۶.۰۹ و تافل ۹۹ اپلای کردم ویکتوریا و فول فاند گرفتم برای ارشد. من رشته ام برقه. من مقاله نداشتم. فاند اصولا رشته به رشته فرق میکنه بعضی رشته ها پولدارترن. ولی میشه.
    تو کانادا مهمترین چیز استاده. اگه دم یه استادی رو ببینی و اون بخوادت دیگه همه چیز حله. بعضی دانشگاه ها که اصن حتما باید با یک استاد هماهنگ کرده باشی تا بتونی اپلای بگیری. پس شروع کن از همین الان به استادا ایمیل دادن از کاراشون تعریف کن اول و بگو که علاقه داری بعدم یه کم از خودت بگو. برعکس تو امریکا بیشتر admission commitee است که تعیین کننده اس.
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ
    من چند روز دیگه دارم میرم. تصمیم گرفتم به خاطر کمک های که بچه ها تو اپلای ابرود بهم کردن منم از این به بعد بیام اینجا و اگه تونستم به کسی کنم. شمام اولین نفری :-D

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - علوم تحقیقات

سلام به همه دوستان عزیز
    بنده ارشد کامپیوتر از علوم تحقیقات تهران با معدل 18.12 و لیسانس غیر انتفاعی با معدل 16.5 و 5 تا مقاله داخلی چاپ شده و 1ماهه تقریبا 2 تا هم خارجی سابمیت کردم که یکی کنفرانس و دیگری ژورنال ولی هنوز نتیجه نیامده، تقریبا 5 ماه پیش امتحان ایلتس دادم که 6 شدم و حالا دارم میخونم تقریبا 3 ماه دیگه امتحان مجدد دارم.
    سوال من اینه که آیا با توجه به این شرایط امکان پذیرش با فاند وجود دارد؟ و اینکه من نمره ایتلس و از الان ندارم تا 3 ماهه دیگه وقت تماس با استاد مشکل به حساب نمیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام به همه
    من فوق لیسانس اموزش زبان انگلیسی هستم و می خواستم امسال برا دکتری برای نیوزیلند اقدام کنم فقط برا بورس 25000 تاییش. اما به دلایلی یکم دو دل شدم برا نیوزیلند. همه میگن کانادا بهتره. به نظر شما اینجوری هست یا نه؟ و اینکه دانشگاه های کانادا برا دکتری بورس یا فاندی دارن که با احتمال قبولی در اون بشه هزینه ها رو پرداخت کرد؟ چون یکم تو مضیقه ام و پول زیادی نمی تونم ببرم. یه فاندی می خوام که شامل همه هزینه های معمول دانشجویی بشه. ممنون میشم اگه اطلاع داری راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد مهندسی مواد دانشگاه تهران هستم که هنوز دفاع نکردم معدلم بالای 17 است
    لیسانس دانشگاه صنعتی اصفهان بودم و معدلم بالای 16
    میخوام برای ترم فال 2017 اپلای کنم .. برای دانشگاه تورنتو یا کلا کانادا
    تافل و جی آر ای رو اسفند و اردیبهشت میخوام بدم
    و تا سال آینده به احتمال قوی یک یا دو مقاله ISI خواهم داشت
    میخواستم بدونم امیدی برای پذیرش در دانشگاه های کانادا داشته باشم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

دوستان من ارشد ادبیات انگلیسی با معدل 18/56 هستم.نمره پایان نامه م 20 هست و یک مقاله علمی پِوهشی ماخوذ از پایان نامه چاپ شده دارم.در حال حاضر دارم رو چند تا مقاله کار میکنم.برای دکترای ادبیات انگلیسی پاییز سال بعد در دانشگاه تورنتو میخوام اقدام کنم.به دانشگاه ایمیل زدم و پرسیدم که باید اول با اساتید مکاتبه کنم؟ و اونها هم جواب دادن نه.فقط اپلای کردن به دپارتمان کافیه.نمیدونم تا زمان اپلای میتونم مقاله هامو چاپ کنم یا نه.اما چند تات استاد تو اون دپارتمان هستن که فیلد کاری من با اونا مرتبطه.حالا با توجه به اینکه هنوز در حال کار کردن روی مقاله ها هستم و بهم گفته شده مستقیما مدارک رو به دپارتمان بفرستم لطفا راهنماییم کنید.آیا با اساتید مکاتبه کنم؟آیا اینکه دارم مقاله مینویسم میتونه کمک کنه؟روی SOP کار کنم یا اول مقاله؟یکی از دوستان در ایران بهم گفت مقاله رو رها کن و روی پروپوزالت کار کن.نظر شما چیه؟ با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)