صفحه 225 از 318 نخستنخست ... 125175215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,241 تا 2,250 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

درود بر شما..بنده کاردانی دارم و برای کارشناسی میخوام اقدام کنم برای کانادا..جستجو کردم و دانشگاه رو پیدا کردم..ولی سوال من اینه که بنده مدرک کاردانیم دی و بهمن 1396 به دستم میرسه..از الان میتونم اقدام کنم؟؟
    از کجا باید شروع کنم؟؟
    نیاز به ایلتس دارم یا خیر؟؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام به همگی من پذیرش دارم از دانشگاه کنکوردیا در مقطع MEng و رشته Building Engineering سوال اولم راجع به تغییر رشته هست من علاقه مند هستم Environmental Engineering بخونم در مقطع PhD یا مستر این رو هنوز نمیدونم دوستانی بهم توصیه میکنن که مستر بخونم که اول با شیوه های ریسرچشون آشنا بشم اما سوالم این هست چطور میتونم بعد از ورود به کانادا تغییر رشته بدم؟باید یک ترم رو دیفر کنم که رشته مورد علاقه ام رو پیدا کنم و فاند بگیرم؟ و سوال دومم راجع به گرفتن کمک هزینه تحصیلی هست الان ایمیل زدن به اساتیدی که در Environmental Engineering تدریس میکنن مفید هست؟ + اینکه من در حال حاضر منتظر ویزام هستم،ببخشید که سوالاتم زیادن و کلی، ولی به همین اندازه گیج هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aminiani نمایش پست ها
    درود بر شما..بنده کاردانی دارم و برای کارشناسی میخوام اقدام کنم برای کانادا..جستجو کردم و دانشگاه رو پیدا کردم..ولی سوال من اینه که بنده مدرک کاردانیم دی و بهمن 1396 به دستم میرسه..از الان میتونم اقدام کنم؟؟
    از کجا باید شروع کنم؟؟
    نیاز به ایلتس دارم یا خیر؟؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    مسلما نیاز به آیلتس یا تافل دارید. برای پذیرش کارشناسی داشتن مدرک پیش دانشگاهی کافی است. بخش undergraduate admission سایت دانشگاه موردنظرتون رو نگاه کنید حتما روال را بطور کامل را توضیح داده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MardeTanha نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    سوالی داشتم درمورد همه هزینه های اپلای تا رسیدن به کانادا. از گرفتن ریزنمرات و ترجمه تا ورود به کانادا. فرض بر اینکه بخوام برای 3 یا 4 دانشگاه اپلای کنم و بتونم فول فاند بگیرم , چقدر باید هزینه کنم؟
    میدونم به عوامل متعددی بستگی داره فقط میخوام یه دیدی داشته باشم که به مشکل برنخورم.
    متشکرم.
    سایت اپلیکیشن دانشگاهها را چک کنید و اپلیکیشن فی را بببینید(برای یک تخمین اولیه حدود 100-150 دلار بسته به رشته و دانشگاه) متفاوت است. به علاوه در صورت پذیرش هزینه پست دی اچ ال مدارک را هم اضافه کنید.(اغلب در حال حاضر در مرحله اپلای نیاز به پست مدارک نیست)
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان
    من پسرم ویزای توریستی مالتیپل داره وکلاس دهمه اگه بخواد در کانادا برای کلاس 11 یا برای سال اینده در گرید 12 پذیرش از مدرسه بگیره اینکار باید از ایران انجام بشه یا همین ویزا رو در کانادا میشه با پذیرش تبدیل کرد؟
    در ضمن من وپدرش هم ویزای مالتیپل داریم ایا این موضوع برای تبدیل ویزا به تحصیلی نکته منفی محسوب میشود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مسلما نیاز به آیلتس یا تافل دارید. برای پذیرش کارشناسی داشتن مدرک پیش دانشگاهی کافی است. بخش undergraduate admission سایت دانشگاه موردنظرتون رو نگاه کنید حتما روال را بطور کامل را توضیح داده.
    درود و سپاس از شما..بنده مدرک پیش دانشگاهی ندارمو کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی رو دارم..با اینحال ایا واقعا مدرک پیش دانشگاهی نیازه؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nazyjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پسرم ویزای توریستی مالتیپل داره وکلاس دهمه اگه بخواد در کانادا برای کلاس 11 یا برای سال اینده در گرید 12 پذیرش از مدرسه بگیره اینکار باید از ایران انجام بشه یا همین ویزا رو در کانادا میشه با پذیرش تبدیل کرد؟
    در ضمن من وپدرش هم ویزای مالتیپل داریم ایا این موضوع برای تبدیل ویزا به تحصیلی نکته منفی محسوب میشود؟
    ویزای تحصیلی رو باید از ایران گرفت. منتهی پسر شما اگر زیر 18سال است برای گرفتن ویزای تحصیلی باید در کانادا یک سرپرست مقیم داشته باشه. ویزای مالتیپل خود شما کافی نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aminiani نمایش پست ها
    درود و سپاس از شما..بنده مدرک پیش دانشگاهی ندارمو کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی رو دارم..با اینحال ایا واقعا مدرک پیش دانشگاهی نیازه؟؟
    مطمئن نیستم. این موضوع را با دانشگاه موردنظرتان چک کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

سلام به دوستان عزیز
    من مدارک فارسیم رو می خوام بفرستم ایران
    کدوم دارالترجمه پیشنهاد میکنید که کارش خوب باشه و سریع بده؟
    با توجه به بسته بودن سفارت کانادا ایا مدارک تحصیلی نیاز به تایید داره یا مهر مترجم و دادگستری و امورخارجه کافی هست؟
    با سپاس از دوستان
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

سلام

- کارانی عمران-کارهای عمومی ساختمان- غیر انتفاعی-15.41

- مهندسی تکنولوژی عمران-عمران- غیر انتفاعی- 13.31

- مهندسی عمران-سازه- دانشگاه آزاد- 15
    - ایلتس 6 (در حال امادگی حداقل 6.5 بگیرم)
    - تعداد مقالات:

5 مقاله کنفرانس بین المللی (فارسی) - از این تعداد میشه 3 مجله های مسترلیست ISI چاپ بشن(این هم راهنمایی کنید ارزش داره؟ مبلغی برای چاپ می گیرند، خارچ از ایران معتبر هست؟)
    1 مقاله کنفدراسیون تحقیقات بتن شمال اروپا- دانمارک (انگلیسی) ( قراره مجله خودشون چاپ بشه)
    1 مقاله ISI در حال بررسی

- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :مهندسی عمران-سازه ( یا زلزله) و مقطع دکترا

شانسی برای بورسیه مقطع دکترا در دانشگاه های کانادا دارم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)