صفحه 163 از 318 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173213263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UBC

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام
    من اگه بخوام 30 اگوست امتحان تافل بدم میتونم به موقع واسه دانشگاه های کانادا اپلای کنم یا زودتر باید امتحان بدم؟ ممنون میشم از راهنماییتون
    به همه ددلاین های مربوط به سپتامبر 2016 می رسید، ولی برای ژانویه 2016 دیره (برای تابستان هم خوبه)؛ این که آیا رشته ای که اپلای می کنید اصلاً ورودی تابستان قبول کنه به خود دانشکده یا دانشگاه بستگی داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UBC

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmmp نمایش پست ها
    سلام
    من در کانادا مشغول تحصیل هستم. study permit من 1 ماه دیگه باطل میشه ولی هنوز ویزام تا سال آینده معتبره.
    2 روز دیگه باید ایران باشم. و تا 2 ماه ایران میمونم.
    به نظر شما وقتی میخوام برگردم با مشکل بر میخورم؟ تو فرودگاه به study permit گیر میدن؟
    چکار کنم؟
    بهترین کار اینه که آنلاین اپلای کنید؛ البته اگر این کار رو کردید باید مطمئن بشید یک نفر استادی پرمیت رو براتون میاره ایران، که موقع ورود به کانادا همراهتون باشه (اونا به خارج کانادا پست نمی کنن). من دیدم که قبل از پرواز به کانادا (مثلاً در فرودگاه فرانکفورت) یک نفر از ایرلاین علاوه بر ویزا، استادی پرمیت رو هم نگاه می کنه قبل از این که اجازه بده سوار هواپیما بشید.

احتمالاً بدون استادی پرمیت هم میشه وارد کانادا شد و در فرودگاه کانادا براتون میتونن استادی پرمیت صادر کنن (مثل دفعه اول ورود)، ولی به نظر من به ریسکش نمی ارزه، و ممکنه در اروپا اصلاً اجازه ندن که سوار هواپیما به کانادا بشید و مجبورتون کنند برگردید ایران.

Junior Member

سلام دوستای عزیز...
    من برای سپتامبر 2015 از دانشگاه Vancouver Island University در Nanaimo پذیرش گرفتم.
    میخوام بدونم آیا هیچ کدام از شما در این دانشگاه درس خوندید و یا از دانشجوهای ایرانی آن دانشگاه کسی را میشناسید.؟
    پیشاپیش ممنونم...

Junior Member

Post تحصیل در کانادا

سلام من رشته معماری خوندم میشه لطفا بگین ایا می تونم کانادا برای ارشد پذیرش بگیرم؟ اگر میتونم هزینه زندگی به چه صورته؟ می تونم کار کنم؟ چند ساعت در هفته؟
    ممنونم

سلام به همه.من از دانشگاه رجینا پذیرش کاندیشنال گرفتم چون هنوز آیلتس ندارم.به نظرتون با توجه به اینکه خود دانشگاه کالج زبان داره برم همون جا زبان بخونم؟البته سطح زبانم خوبه و توی مدت کوتاهی احتمالا تموم میشه کالج.البته سوالم بیشتر اینه که ویزا رو برای کدوم راحت تر میدن؟برای کالج یا صبر کنم مدارکم رو بفرستم تا پذیرش قطعی بشه بعد؟

Junior Member metmet آواتار ها

سلام
    دوستان من میخواستم بپرسم برای پیدا کردن اساتیدی که تو کانادا روی یک فیلد خاصی از رشته من کار میکنن و پروژه دارن راه کوتاه و موثری هست؟ فرض بفرمایید من میخوام اساتیدی که در مورد تست تونل باد فعالیت میکنن و علاقه مندیشون هم هست رو پیدا کنم. به چه روشی میتونم تمام این اساتید رو پیدا کنم و در موردشون اطلاعات بیشتری بگیرم؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط metmet نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من میخواستم بپرسم برای پیدا کردن اساتیدی که تو کانادا روی یک فیلد خاصی از رشته من کار میکنن و پروژه دارن راه کوتاه و موثری هست؟ فرض بفرمایید من میخوام اساتیدی که در مورد تست تونل باد فعالیت میکنن و علاقه مندیشون هم هست رو پیدا کنم. به چه روشی میتونم تمام این اساتید رو پیدا کنم و در موردشون اطلاعات بیشتری بگیرم؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    از تو سایت Scopus میتونی کشور و research مورذ نظر رو انتخاب کنی و مقاله های مربوط به اون موضوع رو پیدا کنی و از اونجا اسم استادهایی که تو اون زمینه کار میکنن رو پیدا کنی.. ولی نیار به اکانت Scopus داری که همون اکانت sciencedirect هستش.. ولی باز هم بهتر همینه که تک تک دانشگاه ها دپارتمان مکانیک و هوافضا شون رو چک کنی..

Junior Member Iman97 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رشته مهندسی نرم افزار - دانشکده فنی حرفه ای شمسی پور

میخواستم بدونم دوستان نظرشون چیه که من بخوام لیسانسم رو تو کانادا بخونم. منظورم اینه از اول لیسانس رو بخونم تو کانادا

خیلی ها میگن لیسانستو بگیر بعدش برو ولی من واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار باید بکنم یعنی خودم خیلی میخوام سریع برم

ممنون میشم راهنماییم کنین!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman97 نمایش پست ها
    میخواستم بدونم دوستان نظرشون چیه که من بخوام لیسانسم رو تو کانادا بخونم. منظورم اینه از اول لیسانس رو بخونم تو کانادا

خیلی ها میگن لیسانستو بگیر بعدش برو ولی من واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار باید بکنم یعنی خودم خیلی میخوام سریع برم

ممنون میشم راهنماییم کنین!
    معدل پیش دانشگاهی و نمره زبان بالا دارید؟ هزینه متوسط 25-30 هزار دلار در سال رو میتوانید تامین کنید؟

Junior Member Iman97 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رشته مهندسی نرم افزار - دانشکده فنی حرفه ای شمسی پور

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    معدل پیش دانشگاهی و نمره زبان بالا دارید؟ هزینه متوسط 25-30 هزار دلار در سال رو میتوانید تامین کنید؟
    راستش الان دارم تو مقطع کاردانی رشته نرم افزار درس میخونم ترم 2 هستم. معدل و زبان مشکلی نیست. حتی قضیه پول هم با پس انداز یه مقدار تو ایران و پیدا کردن کار اون ور اکیه.
    فقط اینکه میخوام دانشگاه رو اون ور از اول شروع کنم یکم شرایط رو بد نمیکنه؟ چون خیلی ها بهم گفتن اگه لیسانستو ایران بگیری، هم وقت بیشتری داری که پول بیشتری جمع کنی و هم وقتی میری اون ور دیگه نگران کار نیستی چون راحت پیدا میشه.
    حالا من نمیدونم چقدر این اطلاعات درسته. شما اگه اطلاعاتی داری ممنون میشم راهنماییم کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)