صفحه 243 از 318 نخستنخست ... 143193233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,421 تا 2,430 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    مباحث لیسانس ایران بخصوص حوزه انفورماتیک از تکنولوژی روز عقبه و دوستام که آلمان رو پیشنهاد کردن هم به این موضوع اشاره کردن ، یکجورایی وقت تلف کردنه بخوام دوباره اینجا بمونم واسه لیسانس بهتره زودتر برم.
    مباحث آکادمیک در مقطع لیسانس بیشتر جاهای دنیا یکسان است. شما با یک لیسانس قوی از ایران موقعیتهای خوبی میتوانید پیدا کنید. مگر اینکه هزینه بالای دانشگاههای امریکا و کانادا برایتان مساله ای نباشد که در آنصورت طبعا خارج آمدن برای شما بهتر خواهد بود.

سلام وقتتون بخير
    من يك سوالي دارم ممنون ميشم من رو راهنمايي كنين
    من براي يك كورس graduate كه يك ساله هست در رشته ي خودم پذيرش گرفتم و مدرك ايلتس رو هم ارائه دادم من قصدم اينه كه بعدش سوپروايزر پيدا كنم و مستر و بعد هم phd رو ادامه بدم ترجيحا در همون دانشگاه، مدرك زبان من مارچ 2019 اكسپاير ميشه از طرفي هم من بعد از گرفتن مدرك اين كورس يعني فال 2019 ميخوام براي مستر اپلاي كنم سوال من اين هست كه من بايد دوباره مدرك زبان ارائه بدم يا اينكه چون يك بار ارائه دادم و يك سال رو اونجا به زبان انگليسي خوندم نيازي نيست دوباره امتحان بدم؟
    ممنونم از لطفتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - دانشگاه گیلان

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با این شرایط احتمالا از یک دانشگاه خصوصی کم اعتبار میخواهند براتون پذیرش بگیرند. یکی دو تا دانشگاه اینجوری در ونکوور هست.
    باسلام خدمت دوستان وجناب ghlobe عزیز

1- بعدازفارغ التحصیلی ازچنین دانشگاهی دررشته mba ایا درپیداکردن کار و اپلای جهت اقامت دائم مشکلی بوجودمیاد؟ منظورم اینه که رتبه دانشگاه برای این دوموردخیلی تاثیرگذاره؟

2- پوزش اگه اینجا مطرح میکنم: فرزند 17 ساله درصورت ورود میتونه بصورت رایگان در دبیرستان درس بخونه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط IGH71 نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان وجناب ghlobe عزیز

1- بعدازفارغ التحصیلی ازچنین دانشگاهی دررشته mba ایا درپیداکردن کار و اپلای جهت اقامت دائم مشکلی بوجودمیاد؟ منظورم اینه که رتبه دانشگاه برای این دوموردخیلی تاثیرگذاره؟

2- پوزش اگه اینجا مطرح میکنم: فرزند 17 ساله درصورت ورود میتونه بصورت رایگان در دبیرستان درس بخونه؟
    1. برای کار با مدرک MBA بطور کلی فقط دانشگاههای تاپ ارزش داره. مدرک دانشگاه خصوصی کم اعتبار بدرد کار نمیخوره. برای اقامت دائم فرقی نمیکنه و امتیاز تحصیل در کانادا رو میگیرید.
    2. اگر ویزای تحصیلی بالای 6 ماه داشته باشید فرزندتون میتونه اجازه تحصیل بگیره و رایگان تحصیل کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

1. برای کار با مدرک MBA بطور کلی فقط دانشگاههای تاپ ارزش داره. مدرک دانشگاه خصوصی کم اعتبار بدرد کار نمیخوره. برای اقامت دائم فرقی نمیکنه و امتیاز تحصیل در کانادا رو میگیرید.
    2. اگر ویزای تحصیلی بالای 6 ماه داشته باشید فرزندتون میتونه اجازه تحصیل بگیره و رایگان تحصیل کنه.
    ممنون ازجوابتون

اجازه تحصیلی فرزند بعدازورود به کانادا گرفته میشه یا درایران باید تقاضای پذیرش ازمدرسه ای داده بشه؟ لطفا کمی درمورداین پروسه توضیح بدید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط IGH71 نمایش پست ها
    ممنون ازجوابتون

اجازه تحصیلی فرزند بعدازورود به کانادا گرفته میشه یا درایران باید تقاضای پذیرش ازمدرسه ای داده بشه؟ لطفا کمی درمورداین پروسه توضیح بدید.
    طبق نوشته سایت اداره مهاجرت ظاهرا در صورتی که خودتون اجازه تحصیلی معتبر داشته باشید فرزند زیر 18 سالتون برای تحصیل در دبیرستان نیازی به اجازه تحصیلی از اداره مهاجرت ندارد. بخش Exemptions لینک زیر را نگاه کنید:

http://www.cic.gc.ca/english/study/study-minors.asp

در بریتیش کلمبیا نمیدونم روال چطوریه ولی معمولا همان مدرسه نزدیک محل زندگی تان باید ثبت نام کنید و نیازی به اخذ پذیرش ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Potitecnico Di Milano

سلام‌ دوستان خسته نباشید
    من یه مشکل برام پیش اومده و الان یکم سردرگم شدم. من می خوام برای مستر رشته معماری برای کانادا اقدام کنم وقتی شهریه ی دانشگاه هارو می بینم نمی دونم این شهریه ها برای یک ترمه یا یک سال. الال می خوام بدونم که با ۴۰ هزارتا میشه مستر تو کانادا خوند یا نه کلا هزینه دانشگاه و زندگی بیشتر این حرفا میشه؟
    مثلا دانشگاه ونکور زده، ۹،۷۰۰$. حالا من متوجه نمی شم منظور هزینه ی یک ترم یا یک سال. اگر کسی برای مستر اقدام کرده و از هزینه ها اطلاعی داره واقعا ممنون میشم که کمک کنه.
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

متشکرازوقتی که اختصاص میدید
    همسرم لیسانس میکروبیولوژی داره بامعدل بالا، امابخاطرنمره آیلتس (6) وسن (38-مشکلات صدورویزا) بعداز تحقیقات بسیاروخوندن اکثرمطالب این فروم وایمیل های زیادبه دانشگاهها، ظاهراتنهاراه ورودبه کانادا پذیرش MBA ازدانشگاه خصوصیه.باتوجه به افزایش سن فرزندمجبوریم زودتراقدام کنیم وهم اینکه این موضوع خیلی افکارمون روپریشون کرده میخواستم ازتجربیات شما استفاده کنم.
    سوال: آیابعدازورود به کانادا وتقویت زبان (حداقل ایلتس 6.5) وخوندن یک ترم MBA امکان اپلای برای میکروبیولوژی دریک دانشگاه دیگه هست؟

باآرزوی بهترین هابرای شماوسایردوستان

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق ليسانس دارم و ميخواستم برايه همين مقطع فوق ليسانس اقدام كنم ولي شنيدم به همسر كسايي كه تو كانادا فوق ليسانس ميخونند ويزايه كار نميدن،و فقط به همسر كسايي كه در مقطع دكترا درس ميخونند ويزايه كار تعلق ميگيره!!ايا اين صحت داره،يعني كسي كه با همسرش براي فوق بره همسرش فقط ويزايه ويزيتوري ميتونه داشته باشه؟؟؟؟
    مرسي

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Alibot نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق ليسانس دارم و ميخواستم برايه همين مقطع فوق ليسانس اقدام كنم ولي شنيدم به همسر كسايي كه تو كانادا فوق ليسانس ميخونند ويزايه كار نميدن،و فقط به همسر كسايي كه در مقطع دكترا درس ميخونند ويزايه كار تعلق ميگيره!!ايا اين صحت داره،يعني كسي كه با همسرش براي فوق بره همسرش فقط ويزايه ويزيتوري ميتونه داشته باشه؟؟؟؟
    مرسي
    خیر چنین چیزی نیست. همسران کسانی که ویزای تحصیلی داشته باشند میتوانند اجازه کار بگیرند و این موضوع مستقل از مقطع تحصیلی است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)