صفحه 307 از 318 نخستنخست ... 207257297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,061 تا 3,070 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Rr_mm نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون ، من واسه ارشد اقدام میکنم ، رشته کارشناسیم هم برق کنترل هست ، حقیقتش یکم تو تصمیم گیری دو به شک شدم که اگه نتونم چیکار کنم این حرفا و میترسم ولی خب اگه اینجوری باشه تا حدودی میتونم امیدوار باشم
    خواهش میکنم.
    دوست عزیز من فکر کردم دکترا میخواید اقدام کنید.
    بطور کلی تقریبا هیچ فاند کاملی در مقطع کارشناسی ارشد در هیچ کشوری وجود نخواهد داشت. یکی از کارهایی که من پیشنهاد میکنم و خیلی از دوستان همینجا هم پیشنهاد میکنند این است که ارشد رو در کشوری مثل ایتالیا بگذرونید و پس از آن با رزومه قویتر برای دکترای کانادا و آمریکا اقدام کنید. چون هزینه تحصیل در آنجا پایین است و نیز اسکالرشیپهایی وجود دارد که بخشی از هزینه های زندگی شما را کاور میکند.
    البته باز هم بودند دوستانی که ارشد رفتن کانادا سلف فاند و از سال دوم منبع درامدی پیدا کردند. که مسلما آنها همان کانادا براحتی برای دکترا پوزیشن با فاندخواهد گرفت و دردسرهایی که ما میکشیم رو نخواهند داشت.
    شما تحقیق کن ولی اگه تصمیمی گرفتی با قدرت پاش وایسا و از چیزی نترس
    من و دوستان دیگر در اینجا فقط بر اساس تجارب خودمان نظر میدهیم و در نهایت این شما هستی که باید برا آیندت و زندگیت تصمیم بگیری.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rr_mm نمایش پست ها
    سلام ، من میخوام واسه پاییز یا زمستون سال دیگه پذیرش بگیرم امکان کمک هزینه تحصیلی کمه ، و اینکه به نظرتون منطقیه با هزینه شخصی که میشه گفت فقط واسه سال اولو دارم بیام ؟ یعنی اینکه واسه سال دوم هم هزینه دانشگاه هست هم زندگی واینکه از سال دوم با وجود گذشت زمان و اشنا شدن امکان کار پیدا کردن هست در کنار تحصیل واین پوشش میده هزینه هارو ؟
    تحصیل با فاند چه ارشد و چه دکتری در کانادا هزینه های زندگی دانشجویی را معمولا تامین میکند. امکان کار بیست ساعت در هفته با استادی پرمیت هم هست ولی معمولا برای تحصیل دارای فاند که پروژه و سایر موارد نظیر TA هم دارید چندان روی ان نمی شود حساب کرد. به هر حال اغلب دوستان دارای فاند در حد زندگی دانشجویی مشکلی ندارند. مساله پیدا کردن پوزیشن و استاد برای شروع دوره است واینکه اگر هزینه شخصی برای یکسال هم داردی می توانید دوره های یکساله را مدنظر قرار دهید که برخی دانشگاهها ارایه میکنند. این مساله اگر رزومه خیلی قوی برای گرفتن فاند ندارید کمک خواهد کرد بتوانید پذیرش بگیرید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

درود..رشته شغلی بنده 9 امتیازی برای کبک و فقط مدرک B2 زبان فرانسه رو نیاز دارم..ایا میتونم ویزای تحصیلی بگیرم برای یه کالج زبان فرانسه توی کبک؟؟ایا چنین درخواستی پذیرفته میشه و ویزا میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aminiani نمایش پست ها
    درود..رشته شغلی بنده 9 امتیازی برای کبک و فقط مدرک B2 زبان فرانسه رو نیاز دارم..ایا میتونم ویزای تحصیلی بگیرم برای یه کالج زبان فرانسه توی کبک؟؟ایا چنین درخواستی پذیرفته میشه و ویزا میدن؟
    سوالتون کمی مبهم و بی ربط هستش، اولا امتیاز رشته به پذیرش ویزای تحصیلی ربطی نداره، مربوط به پروسه مهاجرت و اقامت است .در مورد سطح زبان فرانسه برای تحصیل هم معمولا دانشگاه ها حداقل B2 از شما میخوان برای پذیرش، و آخر هم اینکه با پذیرش در دوره های زبان سفارت ویزا نمیده . اما اگر سوالتون اینه که امکان پذیرش از کالج و دریافت ویزای تحصیلی وجود داره ، باید بگم بله کبک تعدادی زیادی کالج و سژپ داره که دانشجوی خارجی هم قبول میکنند، البته دریافت ویزای تحصیلی قطعی نیست و بستگی به شرایط شما داره

Junior Member

سلام به همه عزیزان.کسی وکیل خوب برای گرفتن ویزا تحصیلی سراغ داره؟ممنون میشم اگر کسی می شناسید بهم بگید.

Junior Member

سلام
    من ارشد مهندسی مکانیک تبدیل انرژی دارم و می خواستم برای ارشد مجدد اقدام کنم. سوالم این که آیا می تونم در رشته و گرایشی که ارشدم رو گرفتم برای Msc اقدام کنم یا باید برای Meng اقدام کنم؟ چون می خوام دکترا رو هم ادامه بدم یکم گیج شدم

لیسانس: آزاد مشهد - معدل 15.5
    ارشد: دولتی بیرجند - معدل 15.1
    مقاله: فعلا 2 تا کنفرانسی داخل (عنوان یکیش کنفرانس بین المللی بود - نمی دونم تاثیری هم داره یا نه )
    آیلتس: 7.5 کلی -L9-R8-S7-W6

در ضمن، موقع پر کردن فرمهای ثبت نام، آیا مدارک ارشدم رو هم باید آپلود کنم یا نه؟ چون توصیه نامه هایی که دارم مال استادای اونجاست برام سوال شده

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تجربه coding test از طریق اسکایپ برای پذیرش در مقطع دکترا داشته؟
    اصلا coding test از طریق اسکایپ چطوریه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط crazy123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تجربه coding test از طریق اسکایپ برای پذیرش در مقطع دکترا داشته؟
    اصلا coding test از طریق اسکایپ چطوریه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای بعضی از متقاضیان مقطع دکترا یا حتی پایینتر هستش که با یکی از استادان دانشگاه مصاحبه ای را انجام میدهید و بیشتر پیرامون زمینه های علمی شما و تجربه های پژوهشی و انگیزه شما از ادامه تحصیل است و البته توانایی زبان شما هم سنجیده میشود، در صورت رضایت استاد ضمن دریافت پذیرش ، کمک هزینه تحصیلی هم از جانب استاد برایتان تعیین میشود . بسیار مهم و تعیین کننده است

Junior Member

سلام دوستان، یه سوال اورزانسی داشتم
    کسی اخیرا از سامانه نشا استفاده کرده برای تایید مدارک؟ سامانه نشا ظاهرا بالا نمیاد. من برای تایید مدارک اشتغال به تحصیل خارج از کشور، بهم گفتن اول مدارکم رو در سامانه میخک آبلود کنم و بعدش نشا، ولی نشا اصلا بالا نمیاد!
    کسی میتونه لطفا راهنماییم کنه؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان،
    حدود 10 روز پیش برای من از طرف graduate office ایمیلی اومد که توی اون نوشته بود که بهم پیشنهاد admission توی کارشناسی ارشد رشته جامعه شناسی دانشگاه Windsor داده شده و بهم تا 18 فوریه وقت داده بود که تایید کنم که پیشنهادشون رو قبول می کنم یا نه.
    ولی دیروز برام یه ایمیل اومد که توش نوشته بود که دوباره اپلیکیشنم رو بردن برای بررسی و از حالت پذیرفته شده خارجم کردن و الان زده "in progress" !
    میخواستم بدونم هیچکدوم از شما اینجور تجربه ای داشتین و اینکه فکر میکنید دلیلش چی می تونه باشه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)