صفحه 295 از 318 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,950 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

من ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد دارم . میتونم برای ارشد تو رشته خودم دوباره اقدام کنم ؟ لیسانسمو سال 90 گرفتم . فوق لیسانس رو سال 96.
    کالج یا دانشگاه ؟ کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنید ؟
    الان دارم برای ایلتس میخونم ، در حد ایلتس 5.5 هستم الان . ممکنه با 5.5 بتونم پذیرش بگیرم ؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط nextstep نمایش پست ها
    من ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد دارم . میتونم برای ارشد تو رشته خودم دوباره اقدام کنم ؟ لیسانسمو سال 90 گرفتم . فوق لیسانس رو سال 96.
    کالج یا دانشگاه ؟ کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنید ؟
    الان دارم برای ایلتس میخونم ، در حد ایلتس 5.5 هستم الان . ممکنه با 5.5 بتونم پذیرش بگیرم ؟
    سپاس
    شما بهتره برای ارشد دیگه ای که متفاوت با ارشد قبلی تان است اپلای کنید (نزدیک به فیلد تحصیلات قبلی)، البته در همان رشته خودتان هم امکان دارد ولی کمی با ریسک گرفتن ویزا روبرو میشوید .
    مطمئنا پذیرش از دانشگاه نسبت به کالج برتری دارد.
    با آیلتس زیر 6.5 امکان پذیرش کاندیشنال وجود دارد ولی بهتر است سطح زبانتان را بالاتر ببرید بعد اقدام کنید.

Junior Member

چه رشته ای مثلا ؟ رشته ای که از نظر بازار کار اونجا خوب باشه و حتی المقدور طول مدتش کم باشه مثلا یکسال و ویزا هم راحت بتونم بگیرم ؟
    با مدرک ایلتس 5.5 برم دوره زبان بردارم اونجا امکانش نیست ؟

تحصیل در کانادا موضوع کمی نیست و نباید بیگدار به اب زد و از همه مهمتر زبان خیلی مهمه لذا به نظرم امتحان ایلتس چون شده بالای 3 میلیون و اصلا شوخی بردار نیست و خیلی ها به خاطر گرونی این امتحان محتاط تر عمل می کنن. اساتید خوب مثل دکتر سروستانی واقعا حیف هستن اگر برن

سلام، دوستان کسی میدونه proof of funds که ممکنه آفیسر در فروگاه موقع صدور استادی پرمیت بگیره باید گواهی تمکن مالی بروز باشه یا همونی که موقع درخواست ویزا تهیه کردیم رو قبول دارن؟

چه رشته ای مثلا ؟ رشته ای که از نظر بازار کار اونجا خوب باشه و حتی المقدور طول مدتش کم باشه مثلا یکسال و ویزا هم راحت بتونم بگیرم ؟
    با مدرک ایلتس 5.5 برم دوره زبان بردارم اونجا امکانش نیست ؟
    با پذیرش دوره زبان امکان ویزا گرفتن نیست . دوره های مستر کمتر از دو سال هم هستند یا دوره های یکساله 30 واحدی (بعد از لیسانس) . با آیلتس 5.5 پذیرش کاندیشنال میتونید بگیرید که ویزا شدنش معلوم نیست .

Junior Member

ممنون از پاسخگوییتون . من ایلتس 6.5 بگیرم چند درصد راه رو رفتم ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط melinahita نمایش پست ها
    تحصیل در کانادا موضوع کمی نیست و نباید بیگدار به اب زد و از همه مهمتر زبان خیلی مهمه لذا به نظرم امتحان ایلتس چون شده بالای 3 میلیون و اصلا شوخی بردار نیست و خیلی ها به خاطر گرونی این امتحان محتاط تر عمل می کنن. اساتید خوب مثل دکتر سروستانی واقعا حیف هستن اگر برن
    بخاطر هزینه بالای امتحان آیلتس، قبل ثبت نام در آزمون های آزمایشی آیلتس که بعضی موسسات برگزار میکند شرکت کنید و بعد از اطمینان از میزان تسلط خودتون آزمون اصلی رو ثبت نام کنید

آبلتس 6.5 مینیموم مورد نیاز اغلب دانشگاه هاست، کمتر از این نمره میشه پذیرش کاندیشنال گرفت

ApplyAbroad Guru

برخی دانشگاههای کانادا مینیمم 7 را نیاز دارند ولی بسیاری نیز با 6.5 قابل اپلای هستند. مینیممهای دانشگاه مورد نظر را باید در سایت پذیرش چک کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)