نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام
    اون چیزی که من فهمیدم اینه : از اونجاییکه دانشگاههای کانادا در مقطع PhD اکثرا Course-Oriented هستند (بر خلاف اروپا که اکثرا Research-Oriented هستند)هدف اصلی شما در این مقطع واحد پاس کردنه. بنابراین برای گرفتن پذیرش نیازی نداری که اول مخ استادارو بزنی. چرا ؟؟ چون قرار نیست طی این 4 سال برای استاد خاصی تحقیق خاصی در زمینه کاریش انجام بدی : تحقیق های شما مربوط به درسهایی میشه که داری پاسشون میکنی و یا Thesis که باز هم در نهایت به انتخاب خودته و نه استاد.
    پس، برای دانشگاههای کانادا نیاز نیست که اول یه Supervisor پیدا کنی !! و باید مستقیما به Graduate Admission Office اقدام کنید !
    درسته یا نه ؟؟؟!! خوشحال میشم نظر بدید !!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohaqeqf نمایش پست ها
    سلام
    اون چیزی که من فهمیدم اینه : از اونجاییکه دانشگاههای کانادا در مقطع PhD اکثرا Course-Oriented هستند (بر خلاف اروپا که اکثرا Research-Oriented هستند)هدف اصلی شما در این مقطع واحد پاس کردنه. بنابراین برای گرفتن پذیرش نیازی نداری که اول مخ استادارو بزنی. چرا ؟؟ چون قرار نیست طی این 4 سال برای استاد خاصی تحقیق خاصی در زمینه کاریش انجام بدی : تحقیق های شما مربوط به درسهایی میشه که داری پاسشون میکنی و یا Thesis که باز هم در نهایت به انتخاب خودته و نه استاد.
    پس، برای دانشگاههای کانادا نیاز نیست که اول یه Supervisor پیدا کنی !! و باید مستقیما به Graduate Admission Office اقدام کنید !
    درسته یا نه ؟؟؟!! خوشحال میشم نظر بدید !!
    اونطور که من در مطالعاتم متوجه شدم تا به اینجا :

این موضوع تا حدود بسیار زیادی برای مقطع Master صحیح هست تا PhD . اتفاقا اروپا بیشتر Course Oriented هست دوست خوبم . علی الخصوص کشور های اسکاندیناویایی . ( به غیر از بریتانیا )

البته از دانشگاه به دانشگاه متفاوته .

برای مثال در دانشگاه WO شما تنها در صورتی به صورت نهایی پذیرفته میشید که استادی قبول زحمت بفرمایند و Supervisor شما بشوند . که البته اینکار رو به صورت Defalut اون کمیته ی عزیز ادمیشن انجام میده .

ولی از اونجایی که از قدیم گفتن "کس نخارد پشت من جز ... " بنابراین اینکه شما قبلا با استادی هماهنگ کرده باشین دست شما رو به شدت جلو میندازه . گرچه در مقطع مستر و جز برای تعداد محدودی از رشته ها

نمیشه به این متد زیاد اتکا کرد .

موفق باشید .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering - electronics,Azad Uni

Hello!
    I'm a Master's student in Wireless Networks and Electronics, first semester in Sweden. m going to apply to a Canadian or American universityfor my Doctoral.Any body knows if it's needed to have TOEFL or IELTS for applying ,as I'm now studying in a English speaking university?,

My other question is regarded to my Major.Who knows I can find more position in Doctoral for WIRELESS NETWORKS AND ELECTRONICS or INTELLIGENT TRANSPORT SYSTEMS?Because I'll change my major If I see ITS has more chance for my Doctoral.

Thank you very much ion advance

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)