صفحه 244 از 318 نخستنخست ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان وقتتون بخير

من امروز يك رشته اي رو ديدم در سايت دانشگاه Windsor مستر بود و مدت زمانش رو هم زده بود consécutive months 16 من ميخواستم بدونم با اينكه مستر هست (course-based) چرا مدتش اين هست؟
    بعد work permit براي چند وقت صادر ميكنن؟

مرسي از لطفتون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخير

من امروز يك رشته اي رو ديدم در سايت دانشگاه Windsor مستر بود و مدت زمانش رو هم زده بود consécutive months 16 من ميخواستم بدونم با اينكه مستر هست (course-based) چرا مدتش اين هست؟
    بعد work permit براي چند وقت صادر ميكنن؟

مرسي از لطفتون.
    مستر یکساله هم داریم. اگر طول دوره تون کمتر از دو سال باشه ورک پرمیت معادل طول دوره تان خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مستر یکساله هم داریم. اگر طول دوره تون کمتر از دو سال باشه ورک پرمیت معادل طول دوره تان خواهد بود.
    ممنونم،اگر 2 تا يك سال كه منجر به گرفتن 2 مدرك در مقطع مستر ميشه چي؟ اين هم همون يك سال ميشه؟من توي سايت فدرال ديدم نوشته بود 2 سال يا بيشتر ورك پرميت 3 ساله ميدند، ميخواستم بدونم اگر در دو دانشگاه متفاوت 2 تا يك سال بخونيم اين هم همون ورك پرميت يك ساله شاملش ميشه؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط elinn نمایش پست ها
    دوستان من از کجا میتونم دانشگاه هایی که در مقطع ارشد بدون مدرک زبان اپلای کنم رو پیدا کنم؟رشته تحصیلی لیسانسم حسابداری هست
    دانشگاه هاي كانادا همشون زبان جزء requirement هاشون هست ولي مينيمم نمره ي قبولي رشته به رشته فرق ميكنه.
    موفق باشيد.

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم معمولا چقدر طول میکشه تا مدارک زبان به دست دانشگاه برسه ؟ اگه 20 ژانویه تارخ آزمون آیلتس باشه و 1 فبریه ددلاین دانشگاه ، مدارک به موقع به دستشون میرسه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم معمولا چقدر طول میکشه تا مدارک زبان به دست دانشگاه برسه ؟ اگه 20 ژانویه تارخ آزمون آیلتس باشه و 1 فبریه ددلاین دانشگاه ، مدارک به موقع به دستشون میرسه ؟
    اگر تاریخ آزمون مشخص را دارید حتی در صورت دیرتر رسیدن چندروزه می توانید با مکاتبه معمولا این مساله را حل کنید. بهتر است تحصیلات تکمیلی دانشکده و دانشگاه را در جریان بگذارید و معمولا در این موارد اگر سایر مدارک کامل باشد همکاری میکنند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام
    من بهشون ایمیل زدم و تو جوابم اینو فرستادن :

Hello,

Thank you for emailing us.

IELTS will provide you with a TRF number when you complete your test. Inform the agency that you wish to release your test results to us and ask for the TRF number.

Notify us with that TRF number and we’ll be able to go onto the secure IELTS site and access your test results. We will share these test results with your Admissions & Registration Assistant and with the Graduate Assistant in the department you apply to.

حالا سوالم اینه که این TRF number رو قبل از آزمون باید درخواست بدم یا بعد از آزمون ؟ لازم هست که اسم دانشگاه رو هم به موسسه بگم یا فقط باید درخواستش رو بدم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    بعد از مشکلاتی که برای آلمان پیش اومده تصمیم گرفتم شانس خودم رو برای کانادا امتحان کنم ولی هرچقدر فروم رو خوندم بیشتر گیج شدم
    من لیسانس الکترونیک از دانشگاه تهران مرکز با معدل ۱۵.۲۱ دارم
    امتحان تافل دادم نمره ۱۰۹
    جی آر ای هنوز ندادم
    سابقه کار نیمه وقت دارم و گپ تحصیلی ندارم
    مقاله خارجی هم ندارم
    میخواستم راهنماییم کنین آیا برا کانادا فول فاند شانسی دارم چون وضع مالی خیلی خوبی نداریم
    الان هم ارشد نرم افزار شهید بهشتی هستم و میخوام برای ارشد آی تی یا CS اقدام کنم
    پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از مشکلاتی که برای آلمان پیش اومده تصمیم گرفتم شانس خودم رو برای کانادا امتحان کنم ولی هرچقدر فروم رو خوندم بیشتر گیج شدم
    من لیسانس الکترونیک از دانشگاه تهران مرکز با معدل ۱۵.۲۱ دارم
    امتحان تافل دادم نمره ۱۰۹
    جی آر ای هنوز ندادم
    سابقه کار نیمه وقت دارم و گپ تحصیلی ندارم
    مقاله خارجی هم ندارم
    میخواستم راهنماییم کنین آیا برا کانادا فول فاند شانسی دارم چون وضع مالی خیلی خوبی نداریم
    الان هم ارشد نرم افزار شهید بهشتی هستم و میخوام برای ارشد آی تی یا CS اقدام کنم
    پیشاپیش ممنون
    اگر استاد پیدا کنید شانس دارید، در غیر اینصورت نه.

من بهشون ایمیل زدم و تو جوابم اینو فرستادن :

Hello,

Thank you for emailing us.

IELTS will provide you with a TRF number when you complete your test. Inform the agency that you wish to release your test results to us and ask for the TRF number.

Notify us with that TRF number and we’ll be able to go onto the secure IELTS site and access your test results. We will share these test results with your Admissions & Registration Assistant and with the Graduate Assistant in the department you apply to.

حالا سوالم اینه که این TRF number رو قبل از آزمون باید درخواست بدم یا بعد از آزمون ؟ لازم هست که اسم دانشگاه رو هم به موسسه بگم یا فقط باید درخواستش رو بدم ؟
    سلام،

وقتي نتيجه ي ازمونتون رو گرفتين بعدش ميتونين فرم TRF رو از سايت بگيرين پر كنين اسكن كنين و براي سنتري كه ازمونتون رو ميدين ايميل كنين ، اگر دانشگاه مورد نظرتون پست الكترونيكي داشته باشه نيازي به پرداخت پول پست نيست در غير اينصورت بايد هزينه ي پست رو خودتون پرداخت كنين.

موفق باشيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)