صفحه 87 از 137 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1364

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه British Columbia

دانشگاههایی که دانشنامه دو زبانه میدن ایا بازهم نیاز هست ترجمه بشه؟
    نمیشه از دانشنامه کپی بگیریم و مهر برابر اصل بزنیم و بفرستیم و دیگه هزینه دارالترجمه ندیم؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    دانشگاههایی که دانشنامه دو زبانه میدن ایا بازهم نیاز هست ترجمه بشه؟
    نمیشه از دانشنامه کپی بگیریم و مهر برابر اصل بزنیم و بفرستیم و دیگه هزینه دارالترجمه ندیم؟
    ممنون
    سوال شما درباره ی UBC ـه دیگه؟ منظورتون برای اپلای کردنه یا ثبت نام؟ اگر برای اپلای کردنه که برابر اصل نمی خواد. ترجمه نمی خواد وقتی دوزبانه است (مثل دانشنامه ی دانشگاه شریف)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    سوال شما درباره ی UBC ـه دیگه؟ منظورتون برای اپلای کردنه یا ثبت نام؟ اگر برای اپلای کردنه که برابر اصل نمی خواد. ترجمه نمی خواد وقتی دوزبانه است (مثل دانشنامه ی دانشگاه شریف)
    اره برای اپلای کردنه. اخه تو سایت دانشگاه نوشته degree certificate. شما اینجا اپلای کردین؟ من دو تا از دوستام با اینکه دو زبانه بوده مدرکشون ولی دادن ترجمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط masi_physics نمایش پست ها
    دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنین...من فرصت زیادی ندارم...مجبورم چند دانشگاه رو حتما اپلای کنم،
    حتما فاند کامل داشته باشه ، رنک زیاد مهم نیست ( دوستان راهنمایی کنن که کجاها شانس دارم که اپلای کنم چون واقعا نمی تونم زیاد هزینه کنم با این اپلیکیشن فی هاااا

لیسانس : دولتی شهرستان، رشته فیزیک ، معدل 15

فوق لیسانس : دولتی شهرستان ، رشته فیزیک ، معدل 15:5

زبان : آیلتس 6.5

مقالات : 6 مقاله درکنفرانس های داخلی ، 2 مقاله ISI پذیرفته شده و 1 مقاله در حال داوری

نیم سال مورد نظر : پاییز 2015

من عذر خواهی می کنم این پست من اشتباهی اینجا تکرار شده و من تصحیح می کنم

من قبلا به چند تا از استادهای این دانشگاه ایمیل فرستادم و گفتن اپلای کن...البته نگفتن چقدر شانس دارم
    حالا نمی دونم اپلای کنم یا نه شانسی دارم ؟؟؟

Junior Member

با سلام و خدا قوت.

سوالی داشتم از دوستان در خصوص پذیرش از دانشگاه UBC که آیا در دپارتمان مهندسی عمران و در روند پذیرش مصاحبه هم هست آیا بر اساس مدارک تصمیم میگیرن؟ برای کسانی که قبل از ددلاین دسامبر 2014 اپلای کردن حدودا کی نتیجه ها اعلام میشه؟

ممنون از توجه شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. University of Tehran

سلام دوستان...
    من برای PhD مکانیک دانشگاه UBC اپلای کردم و لی بعد از 14 هفته بعد از ددلاین هنوز جوابی نداده اند.. به استادم میل میزنم میگه میل بزن به graduate office.. .به Graduate office میل میزنم میگن که استاد میگه :
    he is still looking at his research pool... این Research pool دیگه چی هست ؟؟؟ !!! من اصلا متوجه منظورشون نمی شم!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

با سلام.

سوالی داشتم از دوستان در خصوص پذیرش از دانشگاه UBC که آیا در دپارتمان مهندسی عمران و در روند پذیرش مصاحبه هم هست آیا بر اساس مدارک تصمیم میگیرن؟ برای کسانی که قبل از ددلاین دسامبر 2014 اپلای کردن حدودا کی نتیجه ها اعلام میشه؟

ممنون از توجه شما

سلام. من به یک استاد تو دانشگاه بریتیش کلمبیا ایمیل زدم گفت رزومت قویه ولی من متاسفانه فاند ندارم امسال برای دانشجویه جدید. منم اصلا به این فکر نمیکردم که فاند نداشته باشه واسه همین دنبال استاد دیگه نبودم چون این همه چیزش خوب بود و کارمونم مرتبط بود، رشتم ریاضی کاربردیه و استاد پیدا کردن سخته یکم که مرتبط باشه کارش. الانم که دیگه وقتی نمونده!
    یکسال عقب افتادم! نمیشه به استاده گفت من صبر میکنم واسه ترم دیگه یا سال دیگه ساید فاند داشت، میشه روش حساب کرد؟؟؟
    برای ترم بهارم که میگن فاند ندارن استادا، نمیدونم چیکار کنم، یعنی یکسال باید صبر کنم برای پاییز 2016؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام. من به یک استاد تو دانشگاه بریتیش کلمبیا ایمیل زدم گفت رزومت قویه ولی من متاسفانه فاند ندارم امسال برای دانشجویه جدید. منم اصلا به این فکر نمیکردم که فاند نداشته باشه واسه همین دنبال استاد دیگه نبودم چون این همه چیزش خوب بود و کارمونم مرتبط بود، رشتم ریاضی کاربردیه و استاد پیدا کردن سخته یکم که مرتبط باشه کارش. الانم که دیگه وقتی نمونده!
    یکسال عقب افتادم! نمیشه به استاده گفت من صبر میکنم واسه ترم دیگه یا سال دیگه ساید فاند داشت، میشه روش حساب کرد؟؟؟
    برای ترم بهارم که میگن فاند ندارن استادا، نمیدونم چیکار کنم، یعنی یکسال باید صبر کنم برای پاییز 2016؟؟
    من جای شما بودم برای جاهای دیگه اپلای میکردم.. حتی اگر استاد هم پیدا نکردی اپلای کن.. ددلاین بعضی از دانشگاه ها هنوز مونده مثل البرتا و کویینز مک مستر...

Junior Member

سلام
    کسی میدونه نتایج UBC کی میاد معمولا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)