نقل قول نوشته اصلی توسط mmasoud نمایش پست ها
مرسی از راهنماییت دوست عزیز
من دارم میرم ،البته اگه ویزا بدن،Business and Management بخونم ، که یک ساله است ، وقتی درس تمت.م بشه دولت بریتانیا اجازه می ده تا دو سال اونجا بمونیم برای کار یا ادامه تحصیل ،حالا شما پیشنهاد می کنی آمدن به کانادا بهتره یا همان در بریتانیا موندن ؟
نمی دونم کدوم برای Phd بهتر fund می دن UK یا کانادا ؟
احتمال این هست که اگه تو UK ببینن مسترو تو اونجا خوندم راحت تر از کانادا فاند بدن ؟

سلام
به نظر من الان زوده که بخواید به این چیزا فکر کنید! حقیقتشو بخواید من UK اپلای نکردم و خیکی اطلاعات ندارم. اما اگه الان دارید میرید UK فعلا فقط به این فکر کنید که اونجا درستونو خوب بخونید و معدل خوب بیارید و تا میتونید رزومتونو قوی کنید.
من اگه جای شما بودم فعلا روی درس تمرکز می‌کردم و بعداز تموم شدنش هم UK و هم canada اپلای می‌کردم و اگه جفتشو قبول میشدم اونموقع دستم باز بود که بین اونا انتخاب کنم. مطمئنأ شما وقتی‌ ۱ سال در UK باشید با آشنایی بیشتر با اونجا میتونید بهتر تصمیم بگیرید که آیا اونجارو دوست دارید یا نه. من خودم canada رو ترجیح میدم چون طبقه شنیدها‌ام فکر می‌کنم برای ما جای بهتری برای زندگی‌ و درس باشه. البته شما سال دیگه با تجربه ای که خواهید داشت بهتر تصمیم گیری خواهید کرد.

من دوستم که تازه از انگلیس اومده میگفت اونجا برای زندگی‌ در طولانی‌ مدت خوب نیست. الان اومده اینجا و برای PhD می‌خواد america و canada اقدام کنه.
وقتی‌ شما انگلیس درس خوانده باشید به نظرم شاید تا حدی بشه گفت انگلیس ممکن شمارو بیشتر قبول داشته باشه اما بهر حال شما یه مدرک بین‌المللی دارید و همه‌جا اونو قبول دارند. البته اینو هم باید بدونید که موقعیت‌ها برای PhD که fund دار باشه در canada و مخصوصاً america بیشتر است و تنوع هم بیشتر!