صفحه 191 از 318 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201241291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط hhhmjc نمایش پست ها
    آقا ممنون خیلی لطف میکنید وقت میگذارید یه دوتا سوال دیگه هم داشتم:
    1. آیا این طبیعیه که رشته مکانیک مقطع دکتری اینقدر طول بکشه؟ به طور معمول چند ماهه ویزای دانشجویان دکتری مکانیک طول میکشه بیاد؟
    2.با توجه به اینکه تا ۱۳ می فرصت دیفر داره تا چقدر دیگه برای دیفر قطعی اقدام کنه؟ ضمنا بگو با نامه late arrival تا چقدر پس از شروع ترم میتونه به کانادا بره؟
    خواهش میکنم ، کاری نکردم، فقط در حد امکان اگه بتونم جواب بدم خوشحال میشم.
    راجب سوال اول بگم که مراکز مختلف تو کشورهای مختلف برای دادن ویزا از لحاظ زمانی متفاوت هستن که معمولا تو خود سایت سفارت زده چقدر طول میکشه، به طور معمول مثلا اگه شما از آنکارا اقدام کنید حدود دو ماه طول میکشه که بسته به فاکتورهایی ممکن کم و زیاد بشه ولی فک نکنم به رشته ارتباطی داشته باش ولی خب معمولا تو این فصل درخواست ویزا بیشتر هستش و در ضمن اینکه الان حدود دو ماه هستش خیلی جای نگرانی نداره و امیدوارم به زودی بیاد. پس به نظر من بحث ویزا مستقل از رشته هستش و زمانی که سفارت ها ویزا رو میدن از کشوری به کشوری فرق داره و حتی تو چه فصلی باش، دوست من تو ژانویه اقدام کرد که به طور عجیبی 25 روزه ویزا اومد! اما حدود دو ماه شده جای نگرانی نداره.
    راجب سوال دوم این رو باید تو سایت دانشگاه ببینید یا بپرسید چون ممکنه زمان دیفر کردن متفاوت باش. نامه شروع با تاخیر هم همینطور بود، ما البته دوستم ثبت نام رو انجام داد و وقتی به استاد ایمیل دادیم که به زمان بیشتری نیاز داره دوستم برای ویزا اون خودش دو ماه رو پیشنهاد داد، ولی فک کنم گروه تا آخر مارچ یعنی سه ماه رو هم قبول میکرد. به همین من نمی تونم این رو باید بیشتر با استاد و گروه هماهنگ کنید.
    موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    کسی از دوستان هستند که برای مستر MBA واسه کانادا اقدام کرده باشه و مدرک لیسانسش متفاوت باشه عملا تغییر رشته باشه برای مستر؟
    من می خوام که برای امسال اقدام کنم
    اگر دوستانی هستند که قبلا این تجربه رو داشتن خوشحال میشم تجربیاتشون انتقال بدن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhadijalali نمایش پست ها
    سلام بر دوستان یه سوال

شرایط و روند ترنسفر کردن در دانشگاه های کانادا در مقع دکتری به چه صورته؟

ممنون میشم اگر کسی جواب بده
    کسب پذیرش از دانشگاه دوم
    انصراف از دانشگاه اول
    انتقال واحدهای پاس شده در صورت تایید به دانشگاه مقصد
    مهم کسب پذیرش از دانشگاه مقصد و تایید نهایی آنست بقیه موارد قابل حل است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh_jng نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از دوستان هستند که برای مستر MBA واسه کانادا اقدام کرده باشه و مدرک لیسانسش متفاوت باشه عملا تغییر رشته باشه برای مستر؟
    من می خوام که برای امسال اقدام کنم
    اگر دوستانی هستند که قبلا این تجربه رو داشتن خوشحال میشم تجربیاتشون انتقال بدن
    بله من زیاد دیدم بخصوص از مهندسی به MBA. معدل خوب لیسانس و نمره بالای امتحان جیمت بسیار مهم هستند. بعضی جاها سابقه کار هم لازم دارند.

Junior Member

سلام من و همسرم از دانشگاه concordia و sherbrooke برای fall2016 پذیرش داریم هر دو دانشگاه هم در کبک هست مونترال الان وقتشه که واسه ویزا اقدام کنیم میخواستم بدونم ما پروندمونو جداجدا بفرستیم سفارت بهتره با فاصله زمانی ۱۰ روز مثلا یعنی یه با من بشم همراه زنم و یه بار زنم بشه همراه من بهتره یا نه تو یک پرونده باهم بفرستیم یک بار ؟ جفتمونم واسه ارشد داریم میریم ممنون میشم جواب بدبن

Junior Member

سلام-من لیسانس مهندسی مکانیکم و معدلم 13 هست ...دارم زبان برای ایلتس میخونم و مقالم ندارم...با این شرایط اگه بخوام دنبال پذیرش برم برای ابتدای کار چکار کنم؟مباحث سایت خیلی زیاد هست برای کسی مثل من که ابتدای کار هست گیج کننده شده که چکار کنم یا ن..

Junior Member

سلام.لیسانس مکانیکم و معدلم 13هست..زبان در حال خوندنم برا ایلتس...من ابتدای کار هستم..نیاز به راهنمایی چکار کنم از کجا شروع کنم؟مباحث سایت زیاد فرد تازه کاری مث من گیج میشه کجا بره!!ممنون میشم کمک کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbub123 نمایش پست ها
    سلام-من لیسانس مهندسی مکانیکم و معدلم 13 هست ...دارم زبان برای ایلتس میخونم و مقالم ندارم...با این شرایط اگه بخوام دنبال پذیرش برم برای ابتدای کار چکار کنم؟مباحث سایت خیلی زیاد هست برای کسی مثل من که ابتدای کار هست گیج کننده شده که چکار کنم یا ن..
    با وجود داشتن شانس روی کاغذ در هر حال به جهت عدم هزینه کرد غیر هدفمند در صورت اهمیت برایتان، میتوان صراحتا گفت با این معدل که تقریبا از مینیمم همه دانشگاههای کانادا پایین تر است خیلی نمیتوان در عمل امیدوار بود. بهتر است برای گزینه های دیگر کشورها اقدام و برنامه ریزی کنید. کانادا عموما مینیمم 15 یا 16 را ست کرده اند و مینیممها نیز تازه شروع ورود به رقابت با گزینه هایی است که مساله رزومه و سایر جنبه های رقابت پذیری آنرا برجسته میسازد که با این رزومه شانس متاسفانه زیاد نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babakoch نمایش پست ها
    سلام من و همسرم از دانشگاه concordia و sherbrooke برای fall2016 پذیرش داریم هر دو دانشگاه هم در کبک هست مونترال الان وقتشه که واسه ویزا اقدام کنیم میخواستم بدونم ما پروندمونو جداجدا بفرستیم سفارت بهتره با فاصله زمانی ۱۰ روز مثلا یعنی یه با من بشم همراه زنم و یه بار زنم بشه همراه من بهتره یا نه تو یک پرونده باهم بفرستیم یک بار ؟ جفتمونم واسه ارشد داریم میریم ممنون میشم جواب بدبن
    روی کاغذ و در تئوری تفاوتی ندارد ولی برای احتیاط می توانید پرونده کسی که شرایط اولویت دارتری به خصوص به لحاظ فاندینگ و شهریه و... دارد را ابتدا ارسال کنید هرجند زمان ده روز هم برای ایجاد لگ زمانی مورد نظرتان در بررسی پرونده کافی نیست و اگر مدارک کافی و مستندات مناسبی دارید شانس دریافت ویزا در اقدام همزمان هم کم نیست
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member mahsarez آواتار ها

یک سوال دیگه: من یه جاب آفر دارم از یک شرکت خصوصی وابسته به شرکت نفت و گاز و پتروشیمی ...همچنین به مدت یک سال کار پاره وقت و کار آموزی داشته ام در آن شرکت....آیا این جز لیست سیاه شرکت های ایرانی برای سفارت کانادا نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)