صفحه 137 از 318 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147187237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط bcca نمایش پست ها
    پسر خاله ام اونجا هست اما خب زیاد نمیخوام سر بار کسی باشم. بالاخره همه اونجا برا خودشون مشکلاتی دارند برای راهنمایی و انجام اصلی کار هام مثل گرفتن sin number(مثال) و دیگر کارهام ازش کمک بگیرم
    مثلا قصد دارم یک سوئیت اجاره کنم و دیگر هزینه ها هم با خودم باشه نمیخوام زیاد هم خرج های اضافی داشته باشم . اما خب ماه اول هزینه ها کمی بیشتر هستش فکر می کنم اما خب هزینه ای که با خودم میخوام ببرم هم باید جدا باشه دیگه . چقدر باید باشه
    شما چند سال دارید دوست من؟ اگر دبیرستانی و زیر 18 سال هستید بعید میدانم به شما جایی اجاره بدهندو اگر زیر 16 سال باشید اصولا نمیتوانید تنها زندگی کنید. بیشتر دانش آموزان اینترنشنال که دیده ام یا با سرپرستانشان زندگی میکنند یا در مدارس شبانه روزی هستند.
    قبل از فکرکردن به این مسائل اول ببینید آیا اصلا امکان ادامه تحصیل درونکوور برای شما وجود دارد یا نه. آن وب سایت که برای شما فرستادم را مطالعه کردید ببنید اصولا میتوانید ثبت نام کنید یا نه و اینکه شهریه ها چقدر است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما چند سال دارید دوست من؟ اگر دبیرستانی و زیر 18 سال هستید بعید میدانم به شما جایی اجاره بدهندو اگر زیر 16 سال باشید اصولا نمیتوانید تنها زندگی کنید. بیشتر دانش آموزان اینترنشنال که دیده ام یا با سرپرستانشان زندگی میکنند یا در مدارس شبانه روزی هستند.
    قبل از فکرکردن به این مسائل اول ببینید آیا اصلا امکان ادامه تحصیل درونکوور برای شما وجود دارد یا نه. آن وب سایت که برای شما فرستادم را مطالعه کردید ببنید اصولا میتوانید ثبت نام کنید یا نه و اینکه شهریه ها چقدر است؟
    سلام دوست عزیز
    بله مطالعه کردم و امکان ثبت نام وجود دارد. شهریه ها هم بررسی شد و مشکلی هم ندارم با شهریه ها. با توجه به صحبت هایی که با فردی مشاور مهاجرتی بود داشتیم گفته شد که اون فرد می تونه قیم شما بشود و امکان اینکه تنها زندگی کنید وجود دارد که خود مدارس خانه ها و سوئیت هایی خارج از مدرسه ارائه میدهند (البته اجاره رو هم میگیرند) . مشکلی در این زمینه ها وجود نداشت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bcca نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بله مطالعه کردم و امکان ثبت نام وجود دارد. شهریه ها هم بررسی شد و مشکلی هم ندارم با شهریه ها. با توجه به صحبت هایی که با فردی مشاور مهاجرتی بود داشتیم گفته شد که اون فرد می تونه قیم شما بشود و امکان اینکه تنها زندگی کنید وجود دارد که خود مدارس خانه ها و سوئیت هایی خارج از مدرسه ارائه میدهند (البته اجاره رو هم میگیرند) . مشکلی در این زمینه ها وجود نداشت
    بهر حال برای ماههای اول 3-4 هزار دلاری برای هزینه های اولیه همراه داشته باشید.

پذیرش مشروط گرفتن (بدون مدرک زبان و فرستادنش بعد از ددلاین) تاثیر منفی روی فاند گرفتن داره یا اینکه میگن به شرطی که مدرک رو ارایه بدی مثلا انقدر فاند میگیری؟

Junior Member

سلام رشته من زیست جانوری هست و سال بعد میخوام برای ارشد یکی از رشته های زیر رو انتخاب کنم و تو یکی از دانشگاههای ایران بخونم.تصمیم دارم واسه phd به یکی از دانشگاههای خارجی apply کنم و تو ارشد میخوام معدلم رو بالا نگه دارم و هر چقدر که میتونم مقاله جمع کنم و زبانمم رو تقویت کنم.به نظرتون تو کدوم رشته به ترتیب شانسم واسه apply کردن برای phd بیشتره و شانس کدوم یکی واسه کانادا بیشتره؟(با فاند)
    1-ژنتیک
    2-بیوتکنولوژی
    3-تغذیه
    4-رشته پیشنهادی

بازم سلام.کسی میدونه تو کدوم دانشگاه کانادا رشته بیوتکنولوژی در مقطع دکتری یا فوق لیسانس هست؟
    یه سایتی چیزی میتونین برام معرفی کنین من این رشته رو تو کانادا سرچ کنم؟
    ویرایش توسط rikavache : October 30th, 2014 در ساعت 05:02 PM دلیل: مرتبط

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام
    آیا برا دانشگاه تورنتو کارنامه باید از طرف WES فرستاده بشه یا نیازی نیست؟

Junior Member

دوستانی که اطلاع دارند.قوی ترین دانشگاهها در کانادا تو کامپیوتر-نرم افزار چیه؟کلا قوی ترین کشورا (به صورت کلی)تو این رشته کدوما هستند؟میخوام بدونم بیشتر رو کدوم دانشگاه ها تحقیق کنم.مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Omn1990 نمایش پست ها
    دوستانی که اطلاع دارند.قوی ترین دانشگاهها در کانادا تو کامپیوتر-نرم افزار چیه؟کلا قوی ترین کشورا (به صورت کلی)تو این رشته کدوما هستند؟میخوام بدونم بیشتر رو کدوم دانشگاه ها تحقیق کنم.مرسی
    قوی ترین دانشکده کامپیوتر کانادا در دانشگاه تورنتو است. در بخش رنکینگ دانشگاهها چک کنید و رنکینگ جهانی دانشگاهها در رشته کامپیوتر را پیدا کنید. رزومه تان را هم در تاپیک پذیرش بگذارید میشود گفت برای کدام رده دانشگاهها شانس دارید.

Junior Member sina_shah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Manchester University

من میخوام برای مستر رشته ی برق واسه کانادا اقدام کنم با حرفایی که دوستان زدن یکم گیج شدم یعنی اگه از استاد جواب نگرفتم apply نکنم؟

دوستان طبق این لینک :
    http://www.ece.utoronto.ca/graduates...d-application/
    اول باید اپلیکیشن فی پرداخت بشه و بعد پرونده بررسی میشه.من درست فهمیدم؟یهنی من اگه بخوام برا 10 تا دانشگاه اپلای کنم باید اول برا همشون هزینه بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)