صفحه 126 از 318 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان
    من واسه فال 2014 اقدام کرده بودم و همچنان نیز کردم واسه یکی از دانشگاههای کانادا، ولی متاسفانه نمیدونم چرا هنوز که هنوزه جوابی از دانشگاه برام نیومده!! با استادی که در تماس بودم میل فرستادم، اونم گفت که متاسفم بابت دیر شدن و از دست من خارجه! حالا اگه فرض رو بر این بذاریم که به امید خدا به من پذیرش بدن، با توجه به وقت کمی که مونده به نظر شما واسه گرفتن ویزا از لحاظ زمانی آیا به مشکل بر نخواهم خورد؟ آیا خود مسئولین دانشگاه به این مسئله واقف هستن و اینکه ایرادی مثلا نمیگیرن که فرد مورد نظرشون با تاخیر وارد کانادا بشه؟
    ممنون میشم اگه یه نفر از دوستان مطلع جواب منو بده

Junior Member

با سلام
    آیا جهت پذیرش گرفتن از دانشگاههای فرانسه زبان، نیاز به ارائه مدرک زبان فرانسه هست یا بعد از پذیرش هم میتوان مدرک لازم را ارائه کرد؟ (یاد گرفتن زبان فرانسه در دانشگاه مقصد.)

نقل قول نوشته اصلی توسط tmorteza نمایش پست ها
    با سلام
    آیا جهت پذیرش گرفتن از دانشگاههای فرانسه زبان، نیاز به ارائه مدرک زبان فرانسه هست یا بعد از پذیرش هم میتوان مدرک لازم را ارائه کرد؟ (یاد گرفتن زبان فرانسه در دانشگاه مقصد.)
    هر دانشگاهی فرق میکنه مثلا دانشگاه کبک اگر B1 داشته باشی بصورت مشروط شما رو پذیرش میکنه و باید در طول ترم B2 ارائه بدید.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

Junior Member

سلام به همگی
    من می خوام پذیرش پاییزم رو دیفر کنم به ترم بعد. فرم رو فرستادم. پرسیدم که هزینه ی دیفر رو چطور بدم و شماره حساب دانشگاه اگر لازمه بهم بدید و توضیح بدید از ایران چطور بپردازم. فقط همین یک خط رو نوشته برام. Mail a money order or bank draft in the name of Concordia University for
    25$ Canadian
    ممنون میشم بهم بگید منظورش چیه و من چطور باید بپردازم از ایران و با استفاده از این شرکت ها.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar57 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من می خوام پذیرش پاییزم رو دیفر کنم به ترم بعد. فرم رو فرستادم. پرسیدم که هزینه ی دیفر رو چطور بدم و شماره حساب دانشگاه اگر لازمه بهم بدید و توضیح بدید از ایران چطور بپردازم. فقط همین یک خط رو نوشته برام. Mail a money order or bank draft in the name of Concordia University for
    25$ Canadian
    ممنون میشم بهم بگید منظورش چیه و من چطور باید بپردازم از ایران و با استفاده از این شرکت ها.

هم bank draft و هم money order رو بانک های این جا صادر می کنند. از ایران نشنیدم شرکتی این کار رو انجام بده، می تونید تحقیق کنید، اگه باشه هم حتمن کارمندی در کانادا دارند که این کار رو انجام بده. اگر دوست یا فامیل در کانادا دارید می تونند براتون انجام بدن.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

درود

در مورد دانشگاه يا كالجهاي كلگري از نظر كمك هزينه تحصيل يا همون fund و بورس كسي اطلاعاتي داره؟ شنيدم هزينه دانشگاه ها اونجا زيادتر از استانهاي ديگست يعني نميشه اونجا به راحتي ادامه تحصيل داد يا اينكه دولت كمك ميكنه؟

شاد باشيد

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Junior Member

با عرض سلام، من سال ٢٠١٢ pr كانادا را گرفتم، الان ٢١ ساله هستم و در رشته ي دندانپزشكي دانشگاه تهران تحصيل ميكنم، ٣ سال از pr من باقي مانده كه حداقل براي تمديدش بايد دو سال كانادا باشم كه دانشگاه بيشتر از يك سال به من مرخصي نمي دهد، واقعا تصميم سختي است براي من، نمي دانم ايا انصراف از تحصيل در ايران در يك رشته خوب و شروع از صفر در كانادا با توجه به اينكه اطرافيان من را از خواندن دندانپزشكي در كانادا نااميد كرده اند، كار عاقلانه ايست؟ و سوال ديگر من اينكه من ميتونم بعد از اينكه اينجا مدرك عمومي ام را گرفتم ويزاي تحصيلي بگيرم؟ و راهي نيست كه براي تمديد pr ٢ سال در كانادا نباشم ؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadabkh نمایش پست ها
    با عرض سلام، من سال ٢٠١٢ pr كانادا را گرفتم، الان ٢١ ساله هستم و در رشته ي دندانپزشكي دانشگاه تهران تحصيل ميكنم، ٣ سال از pr من باقي مانده كه حداقل براي تمديدش بايد دو سال كانادا باشم كه دانشگاه بيشتر از يك سال به من مرخصي نمي دهد، واقعا تصميم سختي است براي من، نمي دانم ايا انصراف از تحصيل در ايران در يك رشته خوب و شروع از صفر در كانادا با توجه به اينكه اطرافيان من را از خواندن دندانپزشكي در كانادا نااميد كرده اند، كار عاقلانه ايست؟ و سوال ديگر من اينكه من ميتونم بعد از اينكه اينجا مدرك عمومي ام را گرفتم ويزاي تحصيلي بگيرم؟ و راهي نيست كه براي تمديد pr ٢ سال در كانادا نباشم ؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين
    اگر قصد شما تمدید پی آر و در نهایت ماندن در کاناداست بهتر اینست که از ابتدا در کانادا شروع کنید و اگر معدلتان خوب بوده ممکن است بعضی از واحد های علوم پایه تان را در دانشگاههای کانادا قبول کنند. تا جایی که میدانم مدرک دندانپزشکی ایران بدرد کار در کانادا نمیخورد. اگر هم قصدتان صرفا گرفتن پاسپورت کانادا و برگشتن به ایران بوده که با قوانین جدید دیگر عملی نیست.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر قصد شما تمدید پی آر و در نهایت ماندن در کاناداست بهتر اینست که از ابتدا در کانادا شروع کنید و اگر معدلتان خوب بوده ممکن است بعضی از واحد های علوم پایه تان را در دانشگاههای کانادا قبول کنند. تا جایی که میدانم مدرک دندانپزشکی ایران بدرد کار در کانادا نمیخورد. اگر هم قصدتان صرفا گرفتن پاسپورت کانادا و برگشتن به ایران بوده که با قوانین جدید دیگر عملی نیست.
    این قانون جدید به تمام افراد دارنده پاسپورت و شهروندی کانادا اعمال میشه؟ حتی کسانی که قبل از تصویب این قانون، شهروندی،پاس گرفتن؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    این قانون جدید به تمام افراد دارنده پاسپورت و شهروندی کانادا اعمال میشه؟ حتی کسانی که قبل از تصویب این قانون، شهروندی،پاس گرفتن؟
    خیر. از این به بعد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)