صفحه 202 از 318 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212252302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار شریف - هوش مصنوعی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام
    من توی دوراهی گیر کردم.
    من دارم ارشد میخونم ولی استادهاش واقعا فرق دارن با استادای شریف (که کارشناسی اونجا بودم) و واقعا به دلیلهای واهی نمره های پایینی میدن هیچ ارزشی هم برای پژوهش قائل نیستن و عملا ریسرچ کشک هست اینجا. در حدی که من تصمیم گرفتم انصراف بدم و اپلای کنم واسه ارشد
    میخوام با کارشناسی اپلای کنم و اگر جوابش مثبت بود ارشدم رو انصراف بدم و برم (میخوام الان در مورد ارشدم صحبتی نکنم چون نمره های ترم اولم پایینه) اما میترسم امسال نشه و من مجبورم شم ارشد رو ادامه بدم. در این صورت بعد که بخوام اپلای کنم نمیتونم نگم ارشد رو. و در این صورت مطمئنم به من میگن تو چرا پارسال که اپلای کردی حرفی از ارشد نزدی؟! و عدم صداقت حساب کنن
    چه بابد کرد؟ واقعا دوراهی بدیه. ارشدم هم الان بگم با توجه به نمره پایین کارشناسیم و نمره بد ترم اول ارشدم فقط شرایطم بدتر میشه
    ( گپ تحصیلیم زیاد نمیشه و با سابقه کار هم میشه پر کرد)

Junior Member

سلام.دوستان من میخواهم برای پذیرش مشروط از دانشگاه های کبک در مقطع فوق لیسانس اقدام کنم .آیا به نظرتون شانسی دارم از نظر اخذ پذیرش و ویزا ؟؟ فرقی نمیکند انگلیسی زبان باشد یا فرانسوی زبان
    رشته: مهندس مکانیک معدل 18
    فوق لیسانس مدیریت معدل 19
    آیلتس آکادمیک 5
    آیلتس جنرال 6
    فرانسه نمیدانم

Junior Member

سلام . ببخشید ایا کسایی که مدرک ارشد امنیت اطلاعات دارند واقعا اپلای کردن امریکا براشون بسیار سخت و غیر ممکنه؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

یه دانشجوی دکتری در کانادا امکان تغییر رشته به مقطع ارشد رو داره بعد از اینکه دکتری رو شروع کرد؟ مشکل قانونی نداره؟

Junior Member

یکی راهنمایی کنه مارو خیلی ترسوندن

سلام . ببخشید ایا کسایی که مدرک ارشد امنیت اطلاعات شاخه فناوری اطلاعات دارند واقعا اپلای کردن امریکا براشون بسیار سخت و غیر ممکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Lakehead University

سلام دوستان. راستش نمی دونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم. کسی تجربه تمدید ویزا تحصیلی از داخل کانادا رو داشته که بتونه راهنماییم کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    یه دانشجوی دکتری در کانادا امکان تغییر رشته به مقطع ارشد رو داره بعد از اینکه دکتری رو شروع کرد؟ مشکل قانونی نداره؟
    نه مشکل قانونی نداره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nedy نمایش پست ها
    سلام دوستان. راستش نمی دونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم. کسی تجربه تمدید ویزا تحصیلی از داخل کانادا رو داشته که بتونه راهنماییم کنه؟
    http://www.cic.gc.ca/english/study/study-extend.asp

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

سلام

برای دوره دکتری من چند تا ایمیل زدم به اساتید دانشگاهای کانادا اما جوابای همشون شبیه به همه... همه میگن اپلای کن و یه لینکهایی از قسمت اپلای دکتری میفرستن فقط!!
    این درحالیکه فکر می کردم که باید بگن سوپروایزرم میشن یا نمیشن، راضین یا ناراضین؟! جوابهایی اینطوری رو من چی تلقی کنم؟

یکی که دیگه خیلی جوابش کاملتر بود گفته بود که اونم الان دانشجو دکتری نداره و بدنبال دانشجو هست و بازم اونم گفت اپلای کن و هیچ نظری درباره رزومم نمیدن!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    سلام

برای دوره دکتری من چند تا ایمیل زدم به اساتید دانشگاهای کانادا اما جوابای همشون شبیه به همه... همه میگن اپلای کن و یه لینکهایی از قسمت اپلای دکتری میفرستن فقط!!
    این درحالیکه فکر می کردم که باید بگن سوپروایزرم میشن یا نمیشن، راضین یا ناراضین؟! جوابهایی اینطوری رو من چی تلقی کنم؟

یکی که دیگه خیلی جوابش کاملتر بود گفته بود که اونم الان دانشجو دکتری نداره و بدنبال دانشجو هست و بازم اونم گفت اپلای کن و هیچ نظری درباره رزومم نمیدن!
    جوابهای اینجوری رو بهش میگن تمپلیت. یعنی استاد جواب قطعی یا مشخصی نمیده تا شما اپلای کنید و رزومه تون رو با بقیه اپلیکنت ها مقایسه کنه. باید بهرحال بگردید تا استادی پیدا کنید که جواب مشخصی بده یا اینکه جاهایی که از شانس خودتون مطمئن ترید اپلای کنید و امیدوار باشید که استادی انتخاب تون میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)