صفحه 215 از 318 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225265315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_kh58 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستای من برای پاییز گذشته از مونترال پذیرش داشت اما بنابه دلایلی چند نتونسته بره، از اون بدتر درخواست دیفر هم نداده،
    میخواست بدونه الان میتونه درخواست دیفر برای پاییز آینده بده؟ یا اینکه برای این ترم زمستان میتونه بره درسشو شروع کنه؟
    برای ترمی که پذیرش داشته اند می توانند مراجعه کنند ولی پس از آن و بدون دیفر درخواست و اکسپت شده باید مجددا اقدام به پذیرش نمود. ظرفیت پذیرش دانشجو و شرایط آن در دانشگاه ها ممکن است متفاوت باشد ولی در هرحال هیج حا این امکان فراهم نیست که پذیرش را بدون درخواست دیفر خودکار تمدید نمایند و ظرفیت را خالی نگاه دارند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2016 نمایش پست ها
    سلام من ایمیلیی که برای استادا میفرستم فقط میگم به حوزه کاری شما علاقه دارم و دوس دارم سوپروایزرم شما باشید و سی ویمو اضافه میکنم ولی هیچ جوابی نگرفتم بنظرتون همینا کافیه یا باید درمورد اون حوزه کاری توضیح بدم؟ رشتم علوم پایس اگه استاد پیدا نکنم شانس ندارم؟
    بدون استاد به ویژه اگر ارشد اقدام میکنید امکان پذیرش هست. البته برای اطمینان جواب مناسب یا تشویق به اپلای حداقل کمک میکند ولی با رزومه خوب به ویژه دانشگاههای غیرتاپ می توانید به پذیرش بلایند نیز امیدوار باشید.
    البته بهتر است جداقل چندجای مختبف اپلای کنید و سعی کنید نسبت به جلب نظر استاد در حین پروسه نیز اقدام نمایید.
    اگر مساله پذیرش دکتری است این نکته اهمیت به مراتب بیشتری دارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba22 نمایش پست ها
    دوستان میشه یکی جواب بده؟؟ ممنون
    1- نسخه کلی واسه این سوال وجود ندارد. اما قاعدتا دانشگاههای تاپتر بودجه و منابع مالی بیشتری دارند. اما به همبن میزان هم رقابت توشون زیادتره. شما باید ایمیلهای زیادی بدبد و جوابهایی بگیرید تا یه چیزهایی دستگیرتون بشه.
    2- هر دو حالتش ممکن است. اما توصیه میشه قبلش به استاد ایمیل بدبد اگر دانشجو خاست که خودش بهت خاهد گفت اگر نه که باز براتون مشخص میشه و دیگه اپلای نمیکنید و هزینه ای هم نمیکنید.
    بعضی مواقع اگر جوابی نگرفتید و احساس کردید رزومتون در حد دانشگاه است و میتونید فاند (اگر میخایید) یا پذیریش بگیرید مستقیم اپلای میکنید.
    3- بله.
    4- بله تقریبا میشه گفت برای ترم زمستان میتونید اپلای کنید البته با شرط کامل بودن مدارک
    اما ناگفته نمونه فاند برای ترم بهار یا زمستان کمتر از پاییز وجود دارد.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام اینها وضعیت درسی من هستن اگر میشه به سوالاتم جواب بدیدالان سال دوم کنکورمه و میخواستم برای لیسانس اقدام کنم
    ریز نمرات:
    معدل سال اول:18.20
    سال دوم:18.25
    سال سوم:18.80
    سال چهارم:14.5
    نمرات اختصاصی دیپلم:
    حسابان18.75 هندسه 19.5 جبر:19 شیمی:19.75 فیزیک:17.5 زبان:19
    IELTS:7.5
    دانشگاه مورد نظر: UBC OR UNIVERSITY OF BRITISH CLOMBYA
    1)ایا رتبه ی کنکور تاثیر داره و احتمالا حول وحوش 1000 میشم و معدل سال چهارم چقدر تاثیر داره؟
    2)اگر پذیرش گرفتم حدودا ماهیانه چقدر می توانم در بیاورم (گیتار کلاسیک هم تدریس میکنم)
    3)ایا میتوانم از ترم سوم به بعد در انجا بخوانم (چون تا اون موقع 2 یا 3 ترم توی ایران میخونم ) یا باید از اول بخوانم
    4)اگر یک ترم انجا خواندم و مثلا معدلم 18.5 شد ایا به من برای لیسانس کمک هزینه میدن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaaaa نمایش پست ها
    سلام اینها وضعیت درسی من هستن اگر میشه به سوالاتم جواب بدیدالان سال دوم کنکورمه و میخواستم برای لیسانس اقدام کنم
    ریز نمرات:
    معدل سال اول:18.20
    سال دوم:18.25
    سال سوم:18.80
    سال چهارم:14.5
    نمرات اختصاصی دیپلم:
    حسابان18.75 هندسه 19.5 جبر:19 شیمی:19.75 فیزیک:17.5 زبان:19
    IELTS:7.5
    دانشگاه مورد نظر: UBC OR UNIVERSITY OF BRITISH CLOMBYA
    1)ایا رتبه ی کنکور تاثیر داره و احتمالا حول وحوش 1000 میشم و معدل سال چهارم چقدر تاثیر داره؟
    2)اگر پذیرش گرفتم حدودا ماهیانه چقدر می توانم در بیاورم (گیتار کلاسیک هم تدریس میکنم)
    3)ایا میتوانم از ترم سوم به بعد در انجا بخوانم (چون تا اون موقع 2 یا 3 ترم توی ایران میخونم ) یا باید از اول بخوانم
    4)اگر یک ترم انجا خواندم و مثلا معدلم 18.5 شد ایا به من برای لیسانس کمک هزینه میدن؟
    روی این تاپیک پاسخ تون رو دادم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2390290

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ورک پرمیت بر اساس طول رسمی دوره تحصیلی شماست نه اینکه چقدر طولش میدهید. اگر مستر شما یکساله است ورک پرمیت شما هم یکساله خواهد بود. ولو اینکه شما در دوسال تمام اش کنید.
    سلام قلوب جان... من ۲۰ ماهه تموم میکنم درسم رو... میدونید که به من ۲۰ ماه ورک پرمیت میدن یا سه سال؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام
    من الان آلبرتا رو دیدم و برای زمستان 2018 داره. deadline هم برای دانشجویان international اول march هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tandis27 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    ممنون می شم بفرمایید که کدوم دانشگاههای کانادا رو می شناسید که برای ترم زمستان 2018 ( نه سپتامبر 2017) برای دکتری مدیریت پذیرش بدهند و رتبه خوبی هم داشته باشند ؟ با توجه به اینکه معدل و موارد دیگه متقاضی خوب باشه .....
    با سپاس

دوستان آیا امکان داره کسی با ویزای توریستی به کانادا بیاد و بعد برای ویزای تحصیلی اقدام کنه؟ سوال دیگه اینکه کسی که مدتها پیش درسش تو ایران تموم شده با وجود گپ طولانی چقدر شانس داره که بتونه پذیرش تحصیلی بگیره؟ متشکرم

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

سلام
    اگه ویزای دانشجویی کانادا رو الان بزنن تو پاسپورت من ولی ترم رو به سپتامبر 2017 دیفر کرده باشم مشکلی برای ورود به کانادا ندارم؟
    بعضی ها میگن 6 ماه زمان داری بری. تا سپتامبر 8 ماه مونده.
    اینجا مثل امریکا قانونی نداره که زودتر از 1 ماه قبل از شروع I20 نمیشه وارد شد؟

ضمنا پاس من 3 سال اعتبار داره. دکترا قاعدتا 4 سال طول میکشه. استادی پرمیت 4 سال صادر میشه درسته؟ وقتی پاس اعتبارش تموم بشه برای تمدید چکار باید بکنم؟
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

سلام دوستان
    ميخوايتم بپرسم واسه فرستادن official transcrpts به دانشگاها، حتما بايد ترجمه اصلي مدارك رو بفرستيم؟ يا اينكه ميشه از روترجمه اصلي كپي بگيريم و اون كپي رو ببريم دانشگاه مهر و موم كنه بفرستيم؟
    اگه نميشه كپي رو فرستاد، ميشه ترجمه فقط با مهر مترجم باشه و ديگه مهر دادگستري و وزارت امور خارجه رو نداشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)