صفحه 276 از 318 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط aliaryan نمایش پست ها
    سلام اگر دوستان لطف کنن در مورد خوابگاه متاهلی هم توضیح بدن... هزینه و اینکه شرایط زندگی چطوریه در خوابگاها و اینکه ایا همه دانشگاهها خوابگاههای متاهلی دارن؟؛
    چیزی به شکل خوابگاه متاهلی ایران در کانادا نیست. برخی دانشگاهها آپارتمان برای افرادی که با خانواده اقامت میکنند دارند که برای آن می توان درخواست داد. هزینه های آنهم مشابه اجاره باید پرداخت شود و اصولا ممکن است در برخی کیسها بیشتر یا کمتر از مشابه اجاره در اطراف دانشگاه باشد. برخی دانشگاهها هم این امکانات را ندارند ولی خود فرد می تواند در اطراف دانشگاه با کمک دپارتمان مربوطه در دانشگاه از امکانات مشابهی برخوردار شود. در هر حال از نظر بودجه ممکن است با شرایط خوابگاههای متاهلی ایران و تفاوت عمده محیط آن و هزینه ها با مشابه آف کمپس متفاوت باشد و تقریبا شبیه و در مقایسه با اجاره عادی یک واحد در سطح شهر باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    برای لیسانس امکان تحصیل در رشته دیگر وجود دارد و اصولا ارتباطی با داشتن یا نداشتن مدرک بالاتر ندارد. مساله کارشناسی هزینه های بالای شهریه دانشگاهها و عدم ساپورت مالی و نیز مشکل در خصوص دریافت ویزا با شرایط سنی و وقفه تحصیلی است. اگر از این مسایل بتوان گذر کرد مساله همراه داشتن خانواده و صدور ویزا پروسه جداگانه ای است که می توان برای آن اقدام کرد و ممکن است بتوان برای خود فرد به تنهایی یا همراه خانواده یا هیچکدام ویزا دریافت نمود. مساله شانس دریافت ویزاست که در این شرایط شانس بالایی نخواهد داشت چرا که عموما هدف از تحصیل مجدد و امکان برگشت پس از تحصیل را مورد تشکیک قرار میدهد. سوالاتان را در خصوص ویزا در تاپیک تخصصی آن مطرج کنید اگر اطلاعات بیشتری لازم دارید ولی در خصوص تحصیل و امکان آن به لحاظ تکنیکال پاسخ مثبت است.
    با درود و ارادت بابت پاسخ شما
    واقعیت هدف از این تلاش بازنگشتن هست ولا غیر بی راهه چرا
    اما بی شک این پروسه هزینه بر است و من با توجه به شرایط حاکم و مشاوره دوستانی که در حال حاضر در کانادا دارم عاقلانه ترین راه را ، این روش دیدم و تصمیم به رفتن از طریق هزینه کردن برای تحصیل ، و نهایتا ماندن در کشور مقصد بواسطه داشتن دو کودک زیر 10 سال دیدم .
    فقط این نکته رو یاد آور شوم که طی تماسی که امشب داشتم پیشنهاد اپلای PHD رو یکی از دوستان به من داد که به جهاتی ممکن است آثار مثبت تری در آینده برایم به ارمغان آورد . نظرتان را ممکنه در خصوص PHD بدونم بواسطه زمان بیشتر بابت ویزای صادره نسبت به MASTER با سپاس فراوان از شما

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadroshan نمایش پست ها
    با درود و ارادت بابت پاسخ شما
    واقعیت هدف از این تلاش بازنگشتن هست ولا غیر بی راهه چرا
    اما بی شک این پروسه هزینه بر است و من با توجه به شرایط حاکم و مشاوره دوستانی که در حال حاضر در کانادا دارم عاقلانه ترین راه را ، این روش دیدم و تصمیم به رفتن از طریق هزینه کردن برای تحصیل ، و نهایتا ماندن در کشور مقصد بواسطه داشتن دو کودک زیر 10 سال دیدم .
    فقط این نکته رو یاد آور شوم که طی تماسی که امشب داشتم پیشنهاد اپلای PHD رو یکی از دوستان به من داد که به جهاتی ممکن است آثار مثبت تری در آینده برایم به ارمغان آورد . نظرتان را ممکنه در خصوص PHD بدونم بواسطه زمان بیشتر بابت ویزای صادره نسبت به MASTER با سپاس فراوان از شما
    من هم برای شما دکتری در رشته خودتان را پیشنهاد میکنم. به لحاظ هزینه و امکان یافتن شغل در زمان تحصیل و انعطاف پذیری تا حدودی در زمان تحصیل برای انجام کارهای پارت تایم گرفته تا افزایش شانس ویزا و نیز دریافت پذیرش.
    برای دکتری به نظرم از این چهات شانس بیشتری دارید. امکان توجیه آن نیز با توجه به رشته و سابقه قبلی شما و ادامه تحصیل در فیلد خودتان برای ویزا به مراتب ساده تر است. در صورتی که بعدها در کانادا نیاز به ادامه تحصیل در رشته دیگری را دیدید می توانید تغییر دهید ولی الان به نظرم برای کارشناسی شانس بالایی نیست و ممکن است اقدام به آن برای شما چندان مثمر ثمر نباشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام
    کسی هست که بتونه در خصوص مهاجرت تحصیلی دانش آموزی چیزی بدونه و منو راهنمایی کنه ؟

Junior Member

درود به همگی
    دوستان کسی با ویزای توریستی از داخل کانادا اقدام به پذیرش دانشگاه و گرفتن استادی پرمیت کرده؟!؟ مراحل کار از بعد از پذیرش دانشگاه به چه صورت هست و آیا نیاز به خروج از خاک کانادا هست؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MoFarzan نمایش پست ها
    درود به همگی
    دوستان کسی با ویزای توریستی از داخل کانادا اقدام به پذیرش دانشگاه و گرفتن استادی پرمیت کرده؟!؟ مراحل کار از بعد از پذیرش دانشگاه به چه صورت هست و آیا نیاز به خروج از خاک کانادا هست؟
    سلام.
    ویزای توریستی از داخل کانادا فقط در صورتی قابل تبدیل به ویزای دیگه هست که همسر شخصی باشین که ویزای تحصیلی یا کاری داره (به اصطلاح ویزای همراه)
    در غیر این صورت باید از کانادا خارج شد و در خواست ویزا داد‌. البته به دلیل اینکه یکبار ویزا گرفتین پروسه ویزا قاعدتا راحت تر هست.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک علم و صنعت

سلام دوستان.
    ترم زمستون برای phd چه معایبی نسبت به پاییز داره؟
    فاند کلا نمیدن یا تعدادش کمه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من 25 سالمه
    فوق دیپلم نرم افزار دارم با معدل 13.5
    ایلتش 6
    ده سال سابقه بیمه نجاری هم دارم
    میخواستم بپرسم برای رفتن به کانادا از طریق اسکیلد وورکر اقدام کنیم بهتره یا تحصیلی؟
    و پروسه کدوم کمتر زمان میبره
    من میخوام برای اموزش زبان یه ساله (ESL) در یک اموزش کده بین المللی در ونکوور اقدام کنم
    که فورم ثبت نام رو قراره برام بفرستن
    یکی از فامیل های مقیم در ونکوور پیگیر کار هست و مشکل جا هم ندارم اونجا
    دو تا سوال در این مورد دارم
    در صورتی بتونم ویزا بگیرم و برم کانادا و اونجا بتونم بعد پایان دوره زبان ایلتس 7 بگیرم میتونم در یه کالج یا دانشکاه ثبت نام کنم برای ادامه تحصیل؟
    یا امکان تقییر کاربری ویزا به ویزای کاری هست؟
    و اینکه اجازه کار در دوره زبان میدن یا نه ؟
    مرسی
    ویرایش توسط arefjoon : October 2nd, 2018 در ساعت 12:10 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سلام.
    ویزای توریستی از داخل کانادا فقط در صورتی قابل تبدیل به ویزای دیگه هست که همسر شخصی باشین که ویزای تحصیلی یا کاری داره (به اصطلاح ویزای همراه)
    در غیر این صورت باید از کانادا خارج شد و در خواست ویزا داد‌. البته به دلیل اینکه یکبار ویزا گرفتین پروسه ویزا قاعدتا راحت تر هست.
    درود بر شما
    یعنی تا مرز باید بریم یا کوبا یا ترکیه؟!؟ کجا باید رفت و‌ چقدر زمان میبره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MoFarzan نمایش پست ها
    درود بر شما
    یعنی تا مرز باید بریم یا کوبا یا ترکیه؟!؟ کجا باید رفت و‌ چقدر زمان میبره؟
    باید برید کنسولگری. ترکیه یا امریکا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)