صفحه 302 از 318 نخستنخست ... 202252292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,011 تا 3,020 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza90 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از یکی از یونی های خیلی معتبر کانادا ادمیشن فول فاند گرفته بودم، ویزا گرفتم و بلیت هم گرفتم. چند روز دیگه پروازمه. استادم 4 روز پیش ایمیل زده که گرنتش کنسل شده و بهم فاند نمیده! من الان چکار کنم اخه؟! تمام اپلیکیشن های دیگه ام رو ریجکت کردم چون ایم واسم تو اولویت بود. تو رو خدا یه راه حلی بهم پیشنهاد بدین....
    اگر در نامه رسمی پذیرش مدت و مبلغ فاند هم ذکر شده دانشگاه مسئوله و به این راحتی نمیتونه زیرش بزنه یا حداقل باید توجیه مجکمه پسندی داشته باشه. اگر استادتون جوابی نمیده با اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه و رئیس دانشکده تماس بگیرید و اعتراض کنید. اگر گرنتش کنسل شده احتمالا کار زیادی نمیتونه بکنه ولی ممکنه دانشکده کمکتون کنه که استاد دیگری پیدا کنید یا از طریق دیگری به شما فاند بدهند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر در نامه رسمی پذیرش مدت و مبلغ فاند هم ذکر شده دانشگاه مسئوله و به این راحتی نمیتونه زیرش بزنه یا حداقل باید توجیه مجکمه پسندی داشته باشه. اگر استادتون جوابی نمیده با اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه و رئیس دانشکده تماس بگیرید و اعتراض کنید. اگر گرنتش کنسل شده احتمالا کار زیادی نمیتونه بکنه ولی ممکنه دانشکده کمکتون کنه که استاد دیگری پیدا کنید یا از طریق دیگری به شما فاند بدهند.
    ممنونم. بله نامه رسمی فاند دارم 21000 تا در سال. باشه چشم
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

ApplyAbroad Guru

دانشگاه مونترال و استاد فکر کنم فرانسوی هست. اعتراض نمیشه زد؟ اخه یعنی چی 4 روزه خوابم نبرده
    تا نامه رسمی پذیرش را دریافت نکرده اید نمی توان روی حرف یا حتی قول حساب کرد. اگر نامه رسمی دریافت کرده اید مساله متفاوت است و معمولا چنین مساله ای رخ نمیدهد. در موارد بسیار نادر ممکن است چنین مساله ای بعد از نامه رسمی پذیرش اتفاق بیفتد که عمدتا خود دانشگاه برای این مساله برنامه ریزی میکند و با تامین فاند از منابع دانشگاه یا جایگزینی استاد راهنما و نظایر ان اپشنهای دیگری را برای دانشجو فراهم میکند. اگر کیس شما موردی است که نامه رسمی پذیرش دارید با تحصیلات تکمیلی دانشگاه تماس بگیرید در غیر این صورت واقعا کار خاصی نمی توان کرد. فاند اگر تامین نشده باشد استاد توان ساپورت مالی و تامین هزینه های پروژه را که ممکن است چندین دانشجو روی ان کار کنند را نخواهد داشت.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    تا نامه رسمی پذیرش را دریافت نکرده اید نمی توان روی حرف یا حتی قول حساب کرد. اگر نامه رسمی دریافت کرده اید مساله متفاوت است و معمولا چنین مساله ای رخ نمیدهد. در موارد بسیار نادر ممکن است چنین مساله ای بعد از نامه رسمی پذیرش اتفاق بیفتد که عمدتا خود دانشگاه برای این مساله برنامه ریزی میکند و با تامین فاند از منابع دانشگاه یا جایگزینی استاد راهنما و نظایر ان اپشنهای دیگری را برای دانشجو فراهم میکند. اگر کیس شما موردی است که نامه رسمی پذیرش دارید با تحصیلات تکمیلی دانشگاه تماس بگیرید در غیر این صورت واقعا کار خاصی نمی توان کرد. فاند اگر تامین نشده باشد استاد توان ساپورت مالی و تامین هزینه های پروژه را که ممکن است چندین دانشجو روی ان کار کنند را نخواهد داشت.
    ببینید بله نامه رسمی دارم که نوشته دکتر فلانی به عنوان ریسرچ سوپروایزر من سالی 21000 تا پرداخت می کنن. زیرش هم رییس دانشگاه و مسول ادمیشن امضا کردن. این الان یعنی دانشگاه کمکم می کنه یه استاد دیگه حداقل واسم هماهنگ کنن؟
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

واقعا احساس شما را درک میکنم.

با این مشخصات پذیرش که میفرمایید من تقریبا مطمین هستم با پیگیری شما دانشگاه ورود خواهد کرد و زاویه مالی را به عهده خواهد گرفت.

امید که هر چه زودتر رفع مشکل شود.

پایدار باشید

ببینید بله نامه رسمی دارم که نوشته دکتر فلانی به عنوان ریسرچ سوپروایزر من سالی 21000 تا پرداخت می کنن. زیرش هم رییس دانشگاه و مسول ادمیشن امضا کردن. این الان یعنی دانشگاه کمکم می کنه یه استاد دیگه حداقل واسم هماهنگ کنن؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

در این صورت برای لغو ان هم برایتان باید نامه ای ارسال شود. معمولا پس از اینکه ادمیشن ارسال میشود چنین مساله ای معمول نیست. همانطور که عرض کردم می توانید از گراجوییت افیس این مساله راجویا شوید و توضیح دهید که ادمیشنهای دیگر را کنسل و مقدمات سفر را هم فراهم کرده اید و اپشنهای دیگری را اگر برای این مساله دارند اعلام کنند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان سوالی داشتم،من یه لیسانس میکروبیولوژی دارم از ایران و الان ساکن کانادا هستم،به نظرتون میشه مدرک ایرانم رو ترنسفر کنم و برای دنتال اسکول اپلای کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی داشتم،من یه لیسانس میکروبیولوژی دارم از ایران و الان ساکن کانادا هستم،به نظرتون میشه مدرک ایرانم رو ترنسفر کنم و برای دنتال اسکول اپلای کنم؟
    منظورتان رشته های دندانپزشکی دانشگاه است یا دوره های فوق دیپلم بهداشت دهان و دندان کالج ها؟ برای دانشگاه باید از دانشکده دندانپزشکی موردنظرتان بپرسید چه مدارکی برای اپلای لازم است و اینکه آیا لیسانس تان قابل قبول است یا نه. ممکنست امتحاناتی مثل MCAT یا DAT هم لازم باشد. بهرحال پذیرش دانشکده های پزشکی در کانادا خیلی رقابتی و بمراتب مشکل تر از ایران است.
    برای دوره های کالج معمولا بدون مشکل میتوانید اپلای کنید.

بله منظورم دانشگاه هستش.بله باید آزمون DAT رو بدم.پس هر دانشگاه فرق میکنه ممکنه یکی‌قبول کنه ارنسفر رو و یکی‌قبول نکنه

Banned

دوستان کسی هست بدون استاد اپلای کرده‌ باسه دکتری و پذیرش فول فاند گرفته باشه؟ منظور استاد بعد اپلای پیدا بشه یا پیدا کنه؟ واقعا اپلای همینطوری فایده نداره واقعا ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)