صفحه 102 از 318 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی هست بدونه که چطوری میشه یه نفر برای خوندن دییرستان بیاد کانادا؟؟ کلا میشه؟ کسی هست تاپیک مرتبط اینو به نن معرفی کنه؟ مت هرچی میگردم پیدا نمیکنم. ممتون.
    برای دبیرستانهای خصوصی اگر بتوانید پذیرش یگیرید ممکن است. ولی شهریه و هزینه هایتان از تحصیل دانشگاه هم گرانتر در خواهد آمد. فقط بچه های مهاجران یا کسانی که با ویزای دانشجویی یا کاری در کانادا هستند میتوانند در مدارس دولتی رایگان تحصیل کنند.

Junior Member

سلام
    کسی از رشته مدیریت هتلداری یا آشپزی و قنادی توی کانادا خبر داره؟
    چه دانشگاه هایی ارائه میدن و آیا مدرک ایران رو قبول دارن؟

Junior Member

سلام.
    ميخواستم بپرسم پذيرش روانشناسي از دانشگاه هاي كانادا به طور كلي چه جوريه. (يعني اگه ليسانسو اينجا بگيرم و براي مستر و phd) اقدام كنم.
    اصولن پذيرش براي روانشناسي در مقايسه با رشته هاي ديگه چه جوريه؟ آسونتره؟ سخت تره؟ من اينجا هركيو ديدم مهندسي ميخونه.
    اقدامات خاصي درمورد روانشناسي هست كه براي رشته هاي ديگه نيست؟

(اينو هم ميدونم كه روانشناسي جزو ليست مشاغليه كه براي گرفتن پي آر و سيتيزنشيپ پوئن مثبت به حساب مياد، پس فكر كنم روانشناسي اصولن شغليه كه ميخوان تو كشورشون ديگه. )

+زبانم همين الان هم خيلي خوبه و تا دوسه سال ديگه كه من بخوام اقدام كنم ميتونم بيشتر هم روش كار كنم، پس زبان مساله اي نيست. چون ميدونم روانشناسي زبان خيلي بالا ميخواد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emanon65 نمایش پست ها
    سلام، ممنون میشم اگه به رزومه من نگاه بندازید و بگید احتمال فاند گرفتنم از University of Toronto یا سایر دانشگاه های کانادا چقدره؟
    کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه سراسری سمنان (معدل 2 سال آخر 18)
    ارشد مهندسی شیمی دانشگاه سراسری اراک (معدل 19/50)

2 مقاله ISI و یک مقاله داخلی
    چند تا International Certificate در زمینه هایسیس و متخصص مهندسی فرآیند (Process Engineer)
    TOEFL ibt: 100
    شانس شما که عالیه، باید بگیم اون چه استاد خوش شانسیه که شما دانشجوش باشی
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Junior Member

دوستان --کسی که pr داره برای پذیرش در مقطع لیسانس چه شرایطی رو باید دارا باشه ؟ سطح معدل دیپلم ?آیلتس؟ محدودیت سنی؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید خیلی برام مهمه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arash154m نمایش پست ها
    دوستان --کسی که pr داره برای پذیرش در مقطع لیسانس چه شرایطی رو باید دارا باشه ؟ سطح معدل دیپلم ?آیلتس؟ محدودیت سنی؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید خیلی برام مهمه
    آیلتس که باید داشته باشید. برای دانشگاههای کانادا پیش دانشگاهی ایران لازم است و پذیرش دانشگاههای خوب هم بسته به رشته و دانشکده موردنظرتان ممکنه رقابتی باشد. رزومه تان چیست و چه رشته ای در مدنظر دارید؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من به تازگی مسترمو از انگلیس گرفتم و یه پذیرش برای دکترا تو رشته برق از کانادا گرفتم. متاسفانه نامه ی پذیرشی که دانشگاه به من داده Provisional acceptance هستش چون هنوز مدرک فوق لیسانسم اماده نشده و طی مکاتبات گفتن که تا 24 اکتبر اماده میشه ( تقریبا یک ماه دیگه). من شروع ترمم برای ژانویه 2014 هستش. تمامی مدارک دیگه هم اماده هستش برای سابمیت کردن. میخواستم بدونم به نظرتون میتونم با همین Provisional acceptance اقدام بکنم و بگم که تا یک ماه دیگه به دستم میرسه؟ چون اگه من یک ماه دیگه تازه اقدام بکنم فکر میکنم ویزا دستم نرسه برای ژانویه.
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

من PR دارم برای مستر MBA به Rayson and york ایمیل دادم میگن 2 recommendation letter لازمه من تورنتو ام ار کجا بیارم ؟ البته لبه خورشون هم گفتم ؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط slmz نمایش پست ها
    من PR دارم برای مستر MBA به Rayson and york ایمیل دادم میگن 2 recommendation letter لازمه من تورنتو ام ار کجا بیارم ؟ البته لبه خورشون هم گفتم ؟؟؟
    باید از استادان سابقتون یا رییستون در محل کار بگیرید. اگر امکانش نیست یک راهش اینه که ببینید میتونید مثلا یکی دو تا درس در این دانشگاهها بعنوان تک درس یا مستمع آزاد بگذرانید و از استاد درس توصیه نامه بگیرید (البته در این حالت مجبور میشوید اپلیکیشن را عقب بیندازید).

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    باید از استادان سابقتون یا رییستون در محل کار بگیرید. اگر امکانش نیست یک راهش اینه که ببینید میتونید مثلا یکی دو تا درس در این دانشگاهها بعنوان تک درس یا مستمع آزاد بگذرانید و از استاد درس توصیه نامه بگیرید (البته در این حالت مجبور میشوید اپلیکیشن را عقب بیندازید).
    مرسي راه حل عاليه اينجا من ٢ تا درس برداشتم ولي يكيش مال كالجه يكيشم ماله يه سازمان ميشه ؟ و نامه سابقه كار هم از شركتي اينجا كار ميكنم ميتونم بگيرم )) پس حله براي osapكي ميتونم اقدام كنم ؟ ielts o tofel هم گفت لازم نيست ميتونم امتحان زبان خود دانشگاه و بدم . تجربه اي داريد سخته اسونه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)