صفحه 107 از 318 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

با سلام؛ دوستان من یه سوال مهم واسم پیش اومده، ممنون میشم راهنماییم کنید...
    ویزای من آخر دسامبر 2013 تموم میشه ولی استادی پرمیتم تا ژون 2014 معتبره...درسم هم همون حدود آپریل باید تموم بشه... فعلن هم قصد خروج از کانادا ندارم تا دفاع کنم و ورک پرمیت اپلای کنم(شایدم هم برم ایران از ایران بهمراه ویزای خانومم با هم اقدام کنیم)... میشه راهنماییم کنید که آیا واسه خروج از کانادا بعد تحصیلم بدون ویزا مشکل پیدا میکنم یا نه؟ دوم اینکه اگر از ایزان واسه ویزای خودم و خانومم (یعنی ورک پرمیت رو بگیرم و برم)اقدام کنم بهتره یا اول برم ایران و ورک رو هم همراه حانومم اقدام کنم...(لازم به ذکره من مستر میخونم خانومم هم 2بار رد شده ویزاش)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام آقا توروخدا بهم کمک کنید،من تو ایران ۳ سالو نیم معماری خوندم در دانشگاه تهران مرکز آزاد،چون داشت پی‌ آار کارتم تموم میشد اومدم تورنتو،حالا می‌خوام تو ۱۵ فبریه امتحان بدم،نمیدونم میذارن دانشگاها اول اپلی‌ کنم کامل و بعدش براشون آیلتس رو بفرستم یا نه،در مورد مشروطی ثبت نام کردن شنیدم ولی‌ کجای سایتشون باید پیدا کنمو موندم،می‌خوام به دانشگاه تورنتو،واترلو،کارلتن،داله وسی بدم بیشتر تو ژانویه و فبریه هستن،الان نزدیک ۱ سال می‌شه که اینجام اگر نتونم برای لیسانسمم پذیرش نگیرم تا ۱ سالو نیمه دیگم عقب میفتم،پورتفولیو و چیزی دیگمم می‌تونم تموم کنم و اینم بگم که ۱۰۸ واحد تخصصی معماری پس کردم،بجز واترلو همه کمیشو قبول میکنن،هرکی‌ هم تو تورنتو داره لیسانس یا فوق لیسانس میخونه هم بگه تا باهاشون آشنا شم،ممنون اگه جواب بدید،لطفا

سلام دوستان
    کسی میدونه نتیجه پذیرش دانشگاه UBC واسه ترم فال معمولا چه زمانی اعلام میشه؟(دانشکده مهندسی شیمی)
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    بهترین کار اینه که به منشی تحصیلات تکمیلی دپارتمان مورد نظرتون ایمیل بزنید و بپرسید که آیا آیلس رو قبول دارن یا نه. ولی تا جایی که من اطلاع دارم همه دانشگاهها هم تافل رو قبول دارن هم آیلس رو.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط farnoush1689 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز اکثر دانشگاههای کانادا هم آیلتس رو قبول دارند و هم تافل، اما برای مک گیل برای دکترا، فقط اسم تافل رو ذکر کرده و چیزی در مورد آیلتس نگفته؟
    می شه با مدرک آیلتس و جی آر ای اقدام کرد؟ ریجکت نمی کنن در چنین شرایطی؟

ممنونم

سلام دوست عزیز
    به نظرم اگه به قسمت های مرتبط تر در فروم مراجعه کنید جواب بهتری میگیرید. مثلا بخش هزینه های زندگی در قسمت زندگی در کانادا.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeidasgari نمایش پست ها
    سلام
    هزینه دو نفر (زن و شوهر جوون برای یک زندگی متوسط در جای متوسط) که یکیشون فاند بگیره و دیگری به صورت همراه بیاد چقدر میشه تقریبا؟ یعنی تقریبا با چقد فاند هر دو نفر کاور میشه (هزینه تحصیل شوهر و زندگی هر دو)؟ اصلا همچین فاندی میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه نتیجه پذیرش دانشگاه UBC واسه ترم فال معمولا چه زمانی اعلام میشه؟(دانشکده مهندسی شیمی)
    با تشکر
    سلام
    یکی از دوستان من واسه Fall 2013 از UBC گرفت. دقیقا همین سوال رو من ازش پرسیدم و گفتن که اولین پذیرش ها حدود اوایل ژانویه می آد و زودتر از اون پذیرش نمی دن.
    موفق باشید

Junior Member

سلام.
    هزينه ي تحصيل (در مقطع كارشناسي ارشد) و زندگي دانشجويي در كانادا چقدره؟
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_khani نمایش پست ها
    سلام.
    هزينه ي تحصيل (در مقطع كارشناسي ارشد) و زندگي دانشجويي در كانادا چقدره؟
    ممنون.
    سلام،
    این سوال تو فروم بارها پرسیده شده و جوابش رو می تونستید با گشتن تو فروم پیدا کنید.
    حدودا از 450 تا 700 اجاره خونه هست. 300 تا حدودا هزینه خورد و خوراک. 150 تا هم هزینه های جانبی و خرید چیزای لازم رو در نظر بگیرید.
    با حدود 1000 تا در ماه میشه زندگی خوبی داشت.
    البته شهریه دانشگاه رو باید بسته به دانشگاهی که می خواین خودتون پیدا کنید(رشته به رشته و دانشگاه به دانشگاه متفاوت هست).
    البته هزینه ها با توجه به شهری که هستید ممکنه یکم کمتر یا بیشتر بشه.
    موفق باشید

سلام دوستان
    اگر پذیرش فوق لیسانس از یه دانشگاه کانادایی با فاند 12000 دلار بگیریم میتونیم همسرمونو با خودمون ببریم؟ به اونم همراه با من ویزا میدن؟ مشکلی تو گرفتن ویزا نداره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر پذیرش فوق لیسانس از یه دانشگاه کانادایی با فاند 12000 دلار بگیریم میتونیم همسرمونو با خودمون ببریم؟ به اونم همراه با من ویزا میدن؟ مشکلی تو گرفتن ویزا نداره؟
    موضوع ویزا به فاند خیلی ارتباط نداره. بعضی ها راحت برای همسرشون ویزا میگیرند و بعضی ها هم موفق نمیشوند. تاپیک های ویزای همسر و ویزای دانشجویی را نگاه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)