صفحه 114 از 318 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Member Mana_R آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اطلاعات زیادی در رابطه با تحصیل در کانادا بخصوص استان کبک ندارم
    همینطور که از امضا من مشخص است من مصاحبه مهاجرتی کبک را قبول شدم و تا سال دیگه انشالله به کبک می روم می خوام اونجا یک کالج با دانشگاه کوتاه مدت بگذرونم که بتونم سریع جذب بازار کار بشوم و برایم مهم هست که بتونم بورس بگیرم برای هزینه تحصیلم و اینکه من دیپلم کاربرد کامپیوتر دارم و دانشگاه نرفتم ممنون می شوم من را راهنمایی کنید
    که از کجا شروع کنم ؟
    کدوم کالج یا دانشگاه بهتر است؟
    چگونه بورس بگیرم ؟
    برای بازار کار کالج بهتر است یا دانشگاه (از دید بازار کار می گم ) و شغل خوب برایم مهم است و نه مدرک تحصیلی بالا چون متاهل هستم و با یک فرزند و طبعا برایم کار و خرج زندگی ارجح تر است
    درود بر شما،
    متاسفانه من اطلاعات كمى در اين زمينه دارم ولى همونو در اخيارتون قرار ميدم.
    كالجهاى مونترال مانند دانشگاههاش به دو دسته انگليسى و فرانسوى زبان تقسيم ميشن كه شما با توجه به تسلطتون ميتونيد هر كدومو انتخاب كنيد.
    اينطور كه من از دوستان "پى آر" شنيدم براى دوره هاى كالج به شما وام و بورس داده ميشه. البته براى جذب بازار كار شدن در مونترال آشنايي با زبان فرانسه يكى از فاكتورهاى بسيار مهم محسوب ميشه.

Junior Member

سلام دوستان.
    یک فارغ التحصیل لیسانس دانشگاه سراسری برای ارشد کانادا میخواد اپلای کنه! دانشگاه مورد نظر ریز نمرات رسمی بعلاوه دانشنامه میخواد!
    اون فارغ التحصیل که بدون خریدن مدرک و داشتن کارت پایان خدمت نمیتونه این دو مدرک رو داشته باشه. پس الان بچه ها برای این کانادا که واسه اپلای دانشنامه میخواد چی کار میکنن؟
    من ریز نمرات انگلیسی غیر رسمی دارم(که خود دانشگاه داد) + گواهی موقت که به هیچ وجه قابل ترجمه نیست
    من چی کار کنم؟ پس بچه هایی که اصلاً درسشون تموم نشده چیکار میکنن؟
    به دانشگاه ای میل زدم و توضیح دادم اما جواب ندادن هنوز. از طرفی میگن تا مدارک کامل نباشه پرونده بررسی نمیشه.
    ببخشید اگر مربوط نبود. من جاهای دیگه پرسیدم جواب نگرفتم.

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان کدوم دانشگاه های کانادا هستن که برای پذیرش دادن و فاند دادن برای دکتری فقط معدل ارشد براش مهم باشه برای ارزیابی و معدل لیسانس رو مد نظر قرار ندن؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان کدوم دانشگاه های کانادا هستن که برای پذیرش دادن و فاند دادن برای دکتری فقط معدل ارشد براش مهم باشه برای ارزیابی و معدل لیسانس رو مد نظر قرار ندن؟
    ممکن است دپارتمان ها شرایط متفاوتی داشته باشند اما من در مورد دپارتمان عمران میدونم که دانشگاه های آلبرتا و وسترن اونتاریو به 60 واحد آخر توجه می کنند. پیشنهاد میکنم که وبسایت دپارتمان مورد نظرتان را چک کنید

Junior Member

سلام
    کارشناسی مکانیک سراسری 13.15 و ارشد آزاد بالای 17 . (البته معدل ترمهای آخر کارشناسیم هم بالای 15 بودا ... اینم بگما ... )
    مقاله ندارمو آیلتس دور و بر 6 ~ 6.5 میتونم و دوباره برای مستر میخوام اقدام کنم و فرض کنید دنبال فاند و این داستانا هم نباشم و پولشم موشکلی نباشه ...
    نظرتون راجع به داستان ما چیه ؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WHY نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسی مکانیک سراسری 13.15 و ارشد آزاد بالای 17 . (البته معدل ترمهای آخر کارشناسیم هم بالای 15 بودا ... اینم بگما ... )
    مقاله ندارمو آیلتس دور و بر 6 ~ 6.5 میتونم و دوباره برای مستر میخوام اقدام کنم و فرض کنید دنبال فاند و این داستانا هم نباشم و پولشم موشکلی نباشه ...
    نظرتون راجع به داستان ما چیه ؟
    شما اگه قصدتون دکترا نباشه..میتونین برای meng اقدام کنید که معمولا یه دوره ی یه ساله و course-based هست..از اونجا که ریسرچ نداره فاندی هم شاملش نمیشه ولی خوب خیلی از کسانی که بعد از تحصیل صرفا قصد کار دارن همین دوره کفایت میکنه...شرایطش هم دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه..برای masc باس استاد پیدا کنید که اینکارتون رو سخت میکنه چون با توجه به رزومتون رقیبهای قوی زیادی خواهید داشت

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

سلام دوستان عزیز
    3 هفته پیش نامه فول فاندم از دانشگاه ساسکچون کانادا اومد! که 22000 هزارتا سالیانه است و بیمه رایگان!
    امروز نامه اسکولار شیپ من از یونی ولنگونگ اومد که شامل(25392هزینه زندگی) UPA و IPTA (معاف از شهریه) میشه! یعنی بیمه رو که فکر کنم 2600 میشه باید پرداخت کنم! گفته باید 31 مارچ هم اونجا باشم! فکر نمی کنم دیفر کنن چوون گفتن اگه نمیاید اطلاع بدید تا بدیمش یکی دیگه! آخه مگه میشه به این زودی ویزا گرفت؟
    حالا نمی دونم چکار کنم! می خواستم از دوستان صاحب نظر خواهش کنم راهنمایی کنند!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s_alimora نمایش پست ها
    سلام به دوستان

دانشگاه واترلو شرط معدل کارشناسی 75% داره (تو دپارتمان عمران).
    معدل من 71% ،عمران صنعتی اصفهان، هست، با تافل 97، مقاله ی خارجی ندارم ولی داخلی چرا.
    سابقه کاری هم دارم، هم TA, هم RA, و هم در زمینه کاری هدفم (حمل و نقل، تو یه شرکت خصوصی و شهرداری اصفهان).
    از خیلی ها شنیدم این دانشگاه حالی به حالین و الکی ریجکت می کنن.
    می خواستم ببینم راسته؟
    با توجه به قدرت مالی محدودم می خواستم ببینم تقاضای پذیرش بفرستم برای این دانشگاه (برای Fall 2014) یا برم سر وقت بقیه دانشگاه ها کانادا؟
    ممنون

خوب اگرشرایط مینیمم دانشکده را ندارید طبعا شانستون هم پایینه. جایی تقاضا بفرستید که شانس داشته باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام
    من واسه UWO اپلای کردم... امروز ایمیل زدن و گفتن preassessment شروع شد. یه سری لینک هم فرستادن که یه آدرس ایمیل دانشگاهی هم واسم ساخته بودن... کی جوابش می آید؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

با سلام.. من دنبال یه لینکی میگردم که همه رشته ها کالج ها و دانشگاههای کانادا توی سطوح مختلف رو توی دیتابیسش داشت و میشد راحت رشته مورد علاقه رو پیدا کرد.. کسی از دوستان میتونه اون لینک رو بذاره؟
    باتشکر
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)