صفحه 115 از 318 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

با سلام

دوستان برای دانشگاه های کانادا با داشتن استاد امکان هست که بدون نمره زبان یا با نمره ائی کمتر از رکوایرمنت اپلای کرد و کاندیشنال آفر گرفت و بعدا نمره زبان با سایر مدارک تا قبل ددلاین پست بشه به دپارتمان یا اینکه اپلیکیشن در این صورت کلا ریجکت میشه؟

با سپاس

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها
    با سلام

دوستان برای دانشگاه های کانادا با داشتن استاد امکان هست که بدون نمره زبان یا با نمره ائی کمتر از رکوایرمنت اپلای کرد و کاندیشنال آفر گرفت و بعدا نمره زبان با سایر مدارک تا قبل ددلاین پست بشه به دپارتمان یا اینکه اپلیکیشن در این صورت کلا ریجکت میشه؟

با سپاس
    اگر استاد به شما اوکی رو داده 100%، مواردی بودن که پذیرش کاندیشنال گرفتن و دوباره امتحان دادن. یا حتی کورس زبان برداشتن.
    همه چیز به اون دانشگاه بستگی داره و اینکه چقدر شما رو بخوان.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

سلام دوستان
    یه سوال :
    ترجمه رسمی مدرک و ریز نمرات با مهر دادگستری و آموزش عالی برای دانشگاه های کانادا ( کنکوردیا) چه مدت اعتبار داره ؟
    من دوسال پیش مدارکم را یه بار ترجمه کرده بودم الان که می خوام بفرستم دوباره باید ترجمه کنم ؟
    مرسی اگر اطلاعات یا تجربه ای اگر دارید کمکم کنید
    living and studying on Montreal

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cody نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال :
    ترجمه رسمی مدرک و ریز نمرات با مهر دادگستری و آموزش عالی برای دانشگاه های کانادا ( کنکوردیا) چه مدت اعتبار داره ؟
    من دوسال پیش مدارکم را یه بار ترجمه کرده بودم الان که می خوام بفرستم دوباره باید ترجمه کنم ؟
    مرسی اگر اطلاعات یا تجربه ای اگر دارید کمکم کنید
    البته دانشگاه باید خودش ریز نمرات رو برای کنکوردیا بفرسته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

سلام
    دوستان لطفاً راهنمایی کنید زمان لازم برای صدور ویزای دانشجویی برای ایرانیان چند هفته هست؟ چون در صفحه مربوطه اصلاً کشور ایران وجود نداره.

تلاش کانادا برای افزایش دانشجویان خارجی

دولت کانادا امیدوار است تعداد بیشتری از دانشجویان بین‌المللی را برای ادامه تحصیل در این کشور جذب کند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «اِد فست»، وزیر بازرگانی بین‌المللی کانادا در این رابطه اعلام کرد: دولت کانادا امیدوار است با یک برنامه جدید تا سال 2022 میلادی بتواند بیش از 450 هزار دانشجو و محقق بین‌المللی را در دانشگاه‌های کانادا پذیرش کند.

فست افزود: ما قصد داریم ضمن حفظ ظرفیت‌های فعلی برای دانشجویان کانادایی، تعداد دانشجویان خارجی را در این کشور افزایش دهیم.

هدف اصلی کانادا جذب دانشجویان بین‌المللی از شش کشور شامل چین، برزیل، هند، مکزیک، ترکیه و ویتنام است. در صورت موفقیت‌آمیز بودن این برنامه‌، شمار دانشجویان بین‌المللی که در کانادا در حال تحصیل هستند به دو برابر افزایش خواهد یافت.

دولت کانادا همچنین قصد دارد برای اجرای موفق این برنامه، سالانه پنج میلیون دلار بودجه اختصاص دهد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی یونیورسیتیزنیوز، یک بودجه 13 میلیون دلاری دیگر نیز طی دو سال آینده به برنامه موسوم به Globa link اختصاص داده خواهد شد که این برنامه به دانشجویان کانادایی کمک می‌کند تا در کشورهای دیگر به تحصیل بپردازند.

فست معتقد است، تشویق دانشجویان به تحصیل در کشورهای دیگر به ایجاد شغل کمک می‌کند. به گفته وی این خط مشی به کانادا کمک می‌کند تا سود تجاری این کشور در بازارهای مهم جهان افزایش یابد.

«جیم فلاهرتی»، وزیر امور دارایی کانادا نیز می‌گوید این طرح سبب تزریق میلیاردها دلار به اقتصاد کشور خواهد شد.

لينك منبع

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

سلام
    من کارشناسی ارشد اپیدمیولوزی هستم و رزومه تقریبا خوبی دارم (معدل 18.5و مقاله ISI). برای پذیرش دکتری البته با فاند میخوام اقدام کنم. با توجه به اینکه از شروع پروسه کار مهاجرت ما 3 سال میگذره و امیدورارم که تا یکسال دیگه به نتیجه برسه. سوالم این هست که به نظر شما امسال برای پذیرش و فاند اقدام کنم شانسم بیشتر هست یا صبر کنم نتیجه کار مهاجرت بیاد و بعد از لندینگ براش اقدام کنم. در کدوم زمان شانس بهتری دارم؟
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

با عرض سلام خدمت دوستان
    من لیسانس و فوق دانشگاه تهران بودم با معدل 16 و 16.5 و 3 تا ISI, ولی هرچی به استادای کانادا ایمیل زدم هیچکدوم جواب ندادن. حالا میخوام یه چند جا اپلای کنم و از اونجایی که برای مستر داشتن استاد مهم نیست میخوام تو یکی دو دانشگاه برای مستر اقدام کنم. حالا سوالم اینه که وقتی برای مستر اقدام میکنم تو پر کردن فرم ها بگم که قبلا هم مستر گرفتم یا نباید مسترم رو بیارم. و اینکه فیلد مورد علاقمو همونی انتخاب کنم که قبلا تو دوره مستر اینجا خونده بودم و روش مقاله دادم یا باید یه فیلد دیگه رو انتخاب کنم؟
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

سلام دوستان ، کسی میدونه تفاوت بین مستر MASc و MEng چی هستش ؟ چه فرقی دارن با هم ؟ کدوم بهتره؟
    چون به دومی فاند تعلق نمیگیره یا اصن گفته اینترنشنال نمیگیرن

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای کانادایی - معرفي، مقايسه، پيشنهاد

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangh91 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، کسی میدونه تفاوت بین مستر MASc و MEng چی هستش ؟ چه فرقی دارن با هم ؟ کدوم بهتره؟
    چون به دومی فاند تعلق نمیگیره یا اصن گفته اینترنشنال نمیگیرن
    در بیشتر دانشگاهها MASc و MSc معمولا تز دارند ولی MEng یک دوره بدون تز و فقط بر اساس درس یا پروژه است. به MEng معمولا فاند نمیدهند و بعضی دانشگاهها برای ادامه در مقطع دکترا مدارک ارشد بدون تز را قبول نمیکنند. ولی برای کار در صنعت با بیزینس تفاوتی ندارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)