صفحه 121 از 318 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131171221 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان
    من برای کبک اقدام کردم. منتظر فایل نامبر فدرال هستم و تصمیم دارم به مونترال برم. فوق لیسانس عمران دارم. اونجا میخوام یه فوق لیسانس مشابه بگیرم تا سریع تر وارد بازار کار بشم. دوستانی که در مورد ادامه تحصیل در رشته عمران در مقطع فوق لیسانس اطلاعاتی دارند لطفا من را راهنمایی کنند. در ظمن من زبان فرانسم خیلی خوبه. ادامه تحصیل در دانشگاه های فرانسه زبان برام مزیتی داره؟ آیا اونجا میتونم ار بورس یا وام تحصیلی استفاده کنم.
    ممنون

دوستان چرا اینجا در مورد دانشگاه memorial چیزی ننوشته؟ مموریال جزو 4،5 تا دانشگاه نفتی کانادا هست و برای ما که مهندسی نفت خوندیم مهمه. من حقیقتش توی سایت مموریال رفتم ولی چیزی راجب faculty and staffش پیدا نکردم. چجوری میتونم آدرس ایمیل اساتید نفتیشو پیدا کنم که باهاشون مکاتبه کنم؟ کسی میتونه کمک کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    دوستان چرا اینجا در مورد دانشگاه memorial چیزی ننوشته؟ مموریال جزو 4،5 تا دانشگاه نفتی کانادا هست و برای ما که مهندسی نفت خوندیم مهمه. من حقیقتش توی سایت مموریال رفتم ولی چیزی راجب faculty and staffش پیدا نکردم. چجوری میتونم آدرس ایمیل اساتید نفتیشو پیدا کنم که باهاشون مکاتبه کنم؟ کسی میتونه کمک کنه؟
    تاپیک های دانشگاه مموریال اینجاست:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...d-and-Labrador

سلام
    due date کالجی که من ادمیشن دارم 25 روز دیگست و من هنوز ویزام نیومده. به نظرتون من باید شهریه رو واریز کنم یا میشه ایمیل زد و گفت که قضیه ویزای من معلوم نیست و مهلت پرداخت شهریه رو تمدید کنید؟
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام
    دانشگاه لیسانسم غیرانتفاعی بوده.حالا میخواستم برای فوق اقدام کنم.میخواستم ببینم مشکلی وجود داره یعنی بخاطر اینکه غیرانتفاعی هست کلا برای پذیرش کانادا مشکلی دارم یا نه؟

ممنون از راهنماییتون پیشاپیش

Junior Member

سلام، اكثر مطالب مربوط به كانادا(البته جاها ديگه رو نديدم) تاريخاى قديمى داره، آيا بازم كاربردى هستن؟ يعنى بخاطر همين هنوز هستن؟ چيزي تغير نكرده؟

سلام دوستان، آیا برای دانشگاه‌های کانادا، باید ترجمه مدارک با مهر دادگستری باشه، و یا با مهر دارالترجمه کافیه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط alaleh460 نمایش پست ها
    سلام دوستان، آیا برای دانشگاه‌های کانادا، باید ترجمه مدارک با مهر دادگستری باشه، و یا با مهر دارالترجمه کافیه؟
    سلام

بستگی به دانشگاه داره و مدرکی که می فرستید. بعضی دانشگاه ها برای اپلای مدرک به صورت آنلاین هم قبول می کنن که خوب لازم نیست مهر داشته باشه، و بعدش اگه قبول بشید می گن مدرک اصلی رو بفرست. منظور اینکه قاعده کلی نداره. اما معمولا اگه پذیرش بگیرید باید به اون دانشگاه مدارک رو با مهر دادگستری و وزارت خارجه بدید.

موفق باشی

سلام دوستان
    من قصد دارم برای اخد پذیرش مقطع دکترا در دانشگاه های کانادا (البته با گرفتن فاند) اقدام کنم و مشغول جستجو و مطالعه شرایط دانشگاه های مختلف بودم که متوجه شدم در برخی از سایت دانشگاه ها نوشته : جز شرایط پذیرش دانشجو ارائه شماره حساب بانکی در موقع اپلای است که سه ماه قبل از اخذ ویزا 40000دلار پول در آن باشه!! لطفا راهنمایی کنید این موضوع شامل همه کسانی که می خواهند پذیرش بگیرند در همه مقاطع میشه؟؟ اگر کسی درخواست فاند هم داشته باشه بازهم باید این شماره حساب بانکی را ارائه بدهد؟؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anyasemani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد دارم برای اخد پذیرش مقطع دکترا در دانشگاه های کانادا (البته با گرفتن فاند) اقدام کنم و مشغول جستجو و مطالعه شرایط دانشگاه های مختلف بودم که متوجه شدم در برخی از سایت دانشگاه ها نوشته : جز شرایط پذیرش دانشجو ارائه شماره حساب بانکی در موقع اپلای است که سه ماه قبل از اخذ ویزا 40000دلار پول در آن باشه!! لطفا راهنمایی کنید این موضوع شامل همه کسانی که می خواهند پذیرش بگیرند در همه مقاطع میشه؟؟ اگر کسی درخواست فاند هم داشته باشه بازهم باید این شماره حساب بانکی را ارائه بدهد؟؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با سپاس
    کدام دانشگاه چنین چیزی از شما خواسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)