صفحه 123 از 318 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133173223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران - خاک وپی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

با سلام خدمت همه عزیزان ایران زمین وارزوی موفقیت برای همه عزیزان
    یه سوالی داشتم که ج.ابش خیلی برام مهم هست وخواهش می کنم عزیزانی که تجربه دارند در انی زمینه به بنده راهنمئی بفرمایند. الته من دقیقا نمی دونستم این سوال رو باید در کدوم قسمت بپرسم بخاطر همین از مدیر محترم معذرت می خواهم .

سوال بنده این هست که شرایط تحصیل در خارج چجوری هست درواقع منظورم این هست که زمانی که پذیرش یا بورس می گیری و می روی برای تحصیل حالا در هر کشوری ایا اونحا هم عین دکتری در ایران باید ابتدا چندین واحد بگذرونی وبعد با استادی که بهت پذیرش داد عین ایران کار تحقیقاتی عین همون پایان نامه خودمون در ارشد انجام بدهیم یا باید سر ساختما ن ویا مثلا سر پروژه سد وتحقیقاتی واجرائی هم بروی . بنده خیلی دید ندارم از لحاظ نوع کارهایی که توی دکتری در اونجا انجام می دهیم درست هست که هر کدوم از ما پایان نامه ارشد داشتیم وانجام دادیم .ولی من می ترسم اونجا در صورت گرفتن پذیرش نتونم از عهده کارهایی که استادم اونجا ازم می خواست انجام بدهم بر ایم و اون ردم کنه ومن اونجا هیچی به هیچی دست از پا درزاتر برگردم کشور خودم .ممنون میشوم دوستنی که تجربه دارند بیشتر بنده رو راهنمایی کنند در رابطه با رابطه استاد و دانشجو برای کسانی که می خواهند پذیرش بگیرند ودر دوره دکتری در اونجا چجوری هست ؟

Banned

دوستان من یک سوالی دارم. من به یک موضوعی علاقه دارم دوست دارم دکترا رو تو اون زمینه انجام بدم. مشکل من تو نوشتن ریسرچ پروپوزال اینه که ممکنه استاد فکر کنه من فقط محدود به همون تایتل پروپزال هستم د صورتی ک من توانایی انجام دکترا در موضوعات دیگر در رابطه با همون دانش رو داشته باشم. سوال من اینه که ایا ممکنه استاد تایتل دیگری رو بعد خوندن پروپوزال خودش پیشنهاد بده؟ یا اینکه نمیشه اصلا پروپزال نداد و گفت من این کارها را کردم و انتخاب موضوع دکترارو به عهده ی خودش گذاشت؟ با تشکر

چه دانشگاهی در استان کبک وام خوب میده و برای مهاجران بهتر است؟
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    چه دانشگاهی در استان کبک وام خوب میده و برای مهاجران بهتر است؟
    هیچ دانشگاهی وام نمیده. وام را باید از دولت یا بانک بگیرید.

Junior Member

سلام به همه دوستان. یه سوال سخت دارم
    بنده موقع دانشگاه نتونستم معدل خوبی کسب کنم و معدل کارشناسی 14.5 و ارشد 15.5 فارغ شدم. حالا به مشکل خوردم و دارم با مقاله و نمره زبان جبران می کنم. به نظرتون با دو تا مقاله ISI و 4 تا کنفرانس داخلی و بین المللی و آیلتس 6.5 می تونم امیدی به گرفتن پذیرش با فاند داشته باشم؟
    ممنون می شم راهنماییم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1988ss نمایش پست ها
    بنده موقع دانشگاه نتونستم معدل خوبی کسب کنم و معدل کارشناسی 14.5 و ارشد 15.5 فارغ شدم. حالا به مشکل خوردم و دارم با مقاله و نمره زبان جبران می کنم. به نظرتون با دو تا مقاله ISI و 4 تا کنفرانس داخلی و بین المللی و آیلتس 6.5 می تونم امیدی به گرفتن پذیرش با فاند داشته باشم؟
    به نظر من که جوینده یابنده است.
    سختی های اپلای رو اگه به جون بخرید و با حوصله به تعداد فراوون اپلای کنید و مکاتبه داشته باشین و لزوما دنبال دانشگاه رنک فلان و بهمان نباشید چرا نشه؟ فاند هم گیرتون میاد. چرا نیاد؟ مهم موازنه است. موازنه بین رنک و فاند و رزومه شما.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_reyhani نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزیزان ایران زمین وارزوی موفقیت برای همه عزیزان .ممنون میشوم دوستنی که تجربه دارند بیشتر بنده رو راهنمایی کنند در رابطه با رابطه استاد و دانشجو برای کسانی که می خواهند پذیرش بگیرند ودر دوره دکتری در اونجا چجوری هست ؟
    اینقدر ناامید نباشید. چیز محیر العقولی نیست.

از نظر نوع پروژه شما ممکنه یه کاری انجام بدین که از شرکت و صنعت بخصوصی فاند نداشته باشه و در نتیجه بازدید از جایی رو هم نخواهید داشت.
    و یا با یه شرکت باشه که باهاشون جلسه هفتگی و اینا هم داشته باشین و حتی بعضی دانشجوها مرتب شرکت میرن و عملا وقتشون هر دو جا درگیره.

رابطه با استاد هم همه جورش پیدا میشه و بسته به استاده.
    یه استادی اصلا یک کلمه مفید هم به دانشجو کمک نمیکنه. یه استادی با درایت خط میده به دانشجو. یکی دیگه از دانشجو انتظار داره مثل ۴ تا آدم موازی کار کنه و روی شصت تا چیز وقت بذاره همزمان. یه استادی دائم نظرش عوض میشه و پدر دانشجوی بدبخت درمیاد بسکه هر روز مجبوره یه چیز جدید یاد بگیره و یه کار جدید بکنه. یه استادی اصرار داره هر هفته میتینگ گروهی بذاره با همه بچه های گروهش و اعصاب همه سرویس میشه از وقت عظیمی که توی چنین میتینیگی تلف میشه. یه استادی هر از گاهی میره سری به بچه های گروه میزنه و یه آپدیتی میگیره. یکی میگه بهم ریپورت کتبی بدین ماهانه یا هفتگی.

و خلاصه تموم مدلهایی که نوشتم رو مثلا توی دپارتمانمون داریم ما.
    خیلی متفاوت از ایران نیست. ولی خوبیش اینه که اگه استادی موجی باشه و بخواد واقعا دانشجو رو اذیت کنه معمولا میشه از طریق مراکزی که توی هر دانشگاه مختص اینکار هستن پیگیری کرد و اعصاب بیش از یه حدی سرویس نشه.

خیلی مهمه استاد خوب گیرتون بیاد. یعنی اگه از کسی ادمیشن گرفتین حداقل اگه بتونید با چند تا از دانشجوهاش ایمیلی صحبت کنید ببینید چطور استادیه و آیا بدقلقه یا نه خیلی کمکتون خواهد کرد.

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

سلام. با توجه به معدلاتون شما فقط گزینه کانادا رو دارید برای پذیرش و فاند. دانشگاه های کانادا صرفا معدل دو سال آخر تحصیلی رو مد نظر قرار میدن(اکثرا) برای پذیرش. برای فاند هم باید با اساتید دانشگاه ها در تماس باشید. بنده رشته تحصیلی تون رو نمیدونم که راهنهمائی تون کنم در این زمینه. رکورد مقالاتتون اگه این باشه، به نسبت میتونه خوب باشه (البته به رشته تحصیلی هم بستگی داره!). در رابطه با نمره زبانم سعی کنید 7.0 رو حتما بگیرید.
    شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها
    سلام. با توجه به معدلاتون شما فقط گزینه کانادا رو دارید برای پذیرش و فاند. دانشگاه های کانادا صرفا معدل دو سال آخر تحصیلی رو مد نظر قرار میدن(اکثرا) برای پذیرش. برای فاند هم باید با اساتید دانشگاه ها در تماس باشید. بنده رشته تحصیلی تون رو نمیدونم که راهنهمائی تون کنم در این زمینه. رکورد مقالاتتون اگه این باشه، به نسبت میتونه خوب باشه (البته به رشته تحصیلی هم بستگی داره!). در رابطه با نمره زبانم سعی کنید 7.0 رو حتما بگیرید.
    شاد باشید
    ممنون از وقتی که بابت پاسخ دهی گذاشتید
    رشته من مهندسی عمران هستش. مقاله هایی که دادم یکی IF 2.8 داره یکی هم 1.5. از ژورنال های معتبر الزویر هستن. می خوام بگم که وزن علمی خوبی دارن.

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

ممنون از وقتی که بابت پاسخ دهی گذاشتید
    رشته من مهندسی عمران هستش. مقاله هایی که دادم یکی IF 2.8 داره یکی هم 1.5. از ژورنال های معتبر الزویر هستن. می خوام بگم که وزن علمی خوبی دارن.
    خواهش میکنم. متاسفانه آشنایی با رشته شما ندارم، ولی تا اینجا اطلاع دارم که اگه زمینه تحقیقاتی تون مدلسازی(DEM) یا ویست واتر باشه، پوزیشن های خوبی تو کانادا واسش هست. رکورد مقالاتتون خوبه. سعی کنید ظرف جند ماه آیلتس رو حتما بدید و واسه 7.0 برنامه ریزی کنید. در رابطه با سایر گزینه ها پست خصوصی ارسال کنید. جوابگو هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)