صفحه 127 از 318 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137177227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ممنون از راهنماييتون، به طور كل با مدرك عمومي از ايران، شانس موفقيت بيشتر است يا از اول خواندن در كانادا؟ چون اين جور كه من شنيدم از اول خوندن اونجا خيلي سخته!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadabkh نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون، به طور كل با مدرك عمومي از ايران، شانس موفقيت بيشتر است يا از اول خواندن در كانادا؟ چون اين جور كه من شنيدم از اول خوندن اونجا خيلي سخته!
    بستگی به توانایی شما داره ولی اگر احساس میکنید از پسش برمیایید منطقی تر اینه که در کانادا بخوانید بخصوص اینکه تازه اول راه هستید. من خیلی افراد کمی را دیدم که با مدرک پزشکی و دندانپزشکی ایران موفق به ادامه تحصیل یاکار درکانادا شده باشند.

درود بر همگی
    راستش این سوالم خیلی ابتدایی و کلی هست ولی هرچقدر تو فروم گشتم جواب مناسبی بر اساس معیارهای مشخصی پیدا نکردم
    هر کسی برای تحصیل در کانادا یه نقطه شروع داره که به نظر من اول انتخاب شهر و دانشگاه هست
    اگر ملاک را رنک دانشگاه قرار ندیم و بر اساس شهر بخواهیم دانشگاهمون رو انتخاب کنیم چه شهرهایی در اولویت هستند؟به طور کلی تو چه شهرهایی آینده تحصیلی بهتر خواهد بود؟آیا شهری هست که هم ارزون باشه هم پیشرفت تحصیلی داشته باشه؟
    این سوال رو برای این میپرسم چون کسی که قصد ادامه تحصیل در مقطع مستر رو داره هنوز دکترا را پیش رو داره و برای دکترا باید از مستر راه را هموار کرد مخصوصا برای تحصیل دکترا در امریکا.
    دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    2 سوال:
    1: دانشگاه های مطرح کانادا در بازاریابی (به طور مشخص بازاریابی اینترنتی) در مقطع دکتری کدامند؟
    2: من گرایش ارشدم بازاریابی هست. موضوع پایان نامه هم بازاریابی اینترنتی خواهد بود. آیا امکان گرفتن پذیرش برای من در رشته بازاریابی در مقطع دکتری وجود داره؟
    دوستان این سوالات من رو یکی لطف می کنه جواب بده. مخصوصا دومی رو. چقدر این کار مرسوم و شدنی هست؟

Junior Member

سلام، دوستان من ساکن کانادا هستم. برادرم امسال کنکور داده و الان وقت انتخاب رشتشه. می خوام لیسانسش رو ایران بگیره و بعد بیارمش اینجا.
    الان مجازه که از دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی و پیام نور و نیمه حضوری(این دیگه چیه!) انتخاب کنه. کدوم یکی از این دانشگاها به ترتیب مورد قبولند؟
    ضمنا رشتش انسانیه، به نظرتون کدوم رشته هادر انسانی امکان پذیرش بیشتری دارند؟ حسابداری؟ مدیریت؟ روانشناسی؟ من فکر کردم خوبه حسابداری بخونه و 4 سال دیگه واسه فوق مدیریت حسابداری پذیرش بگیره.
    لطفا نظراتتون رو بگید.
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_canada نمایش پست ها
    سلام، دوستان من ساکن کانادا هستم. برادرم امسال کنکور داده و الان وقت انتخاب رشتشه. می خوام لیسانسش رو ایران بگیره و بعد بیارمش اینجا.
    الان مجازه که از دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی و پیام نور و نیمه حضوری(این دیگه چیه!) انتخاب کنه. کدوم یکی از این دانشگاها به ترتیب مورد قبولند؟
    ضمنا رشتش انسانیه، به نظرتون کدوم رشته هادر انسانی امکان پذیرش بیشتری دارند؟ حسابداری؟ مدیریت؟ روانشناسی؟ من فکر کردم خوبه حسابداری بخونه و 4 سال دیگه واسه فوق مدیریت حسابداری پذیرش بگیره.
    لطفا نظراتتون رو بگید.
    ممنون
    سلام
    دانشگاه ازاد سابقه بیشتری داره نسبت به بقیه و دیگه کمتر واحدی رو پیدا می کنید که زیر 20 یا 25 سال سابقه داشته باشند. برعکس خیلی از غیر انتفاعی ها که که عمرشون به 10 سال هم نمیرسه. امکاناتش هم بهتر هست. پیام نور هم که تقریبا نیمه حضوری هست و تا چند سال قبل که من یادم میاد به ازای هر واحد 3 جلسه کلاس می گذاشتن. یعنی مثلا یه درس 2 واحدی 6 جلسه تو یه ترم کلاس داشت. الان نمی دونم همینجوریه یا تغییر کرده. البته در این دانشگاه قید خیلی چیزها رو باید بزنید مثل استاد، کلاس، معدل خوب، کار گروهی و ... . کلا گزینه خوبی نیست به نظر من. نیمه حضوری نمی دونم چیه ولی تو دفترچه انتخاب رشته حتما توضیح داده.
    در مورد رشته ها هم من متوجه نشدم منظورتون پذیرش در ایران هست یا بعدا برای کانادا. اگه منظورتون پذیرش در این دانشگاه هایی که ذکر کردید هست باید بگم فکر نکنم مشکلی باشه با توجه به ظرفیت هایی که هست. فقط در مورد مدیریت بگم که در انتخاب گرایش خیلی دقت کنید. گرایشی که من می خونم بازار کار خیلی خاص و محدودتری داره در قیاس با گرایش برای مثال بازرگانی.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه ازاد سابقه بیشتری داره نسبت به بقیه و دیگه کمتر واحدی رو پیدا می کنید که زیر 20 یا 25 سال سابقه داشته باشند. برعکس خیلی از غیر انتفاعی ها که که عمرشون به 10 سال هم نمیرسه. امکاناتش هم بهتر هست. پیام نور هم که تقریبا نیمه حضوری هست و تا چند سال قبل که من یادم میاد به ازای هر واحد 3 جلسه کلاس می گذاشتن. یعنی مثلا یه درس 2 واحدی 6 جلسه تو یه ترم کلاس داشت. الان نمی دونم همینجوریه یا تغییر کرده. البته در این دانشگاه قید خیلی چیزها رو باید بزنید مثل استاد، کلاس، معدل خوب، کار گروهی و ... . کلا گزینه خوبی نیست به نظر من. نیمه حضوری نمی دونم چیه ولی تو دفترچه انتخاب رشته حتما توضیح داده.
    در مورد رشته ها هم من متوجه نشدم منظورتون پذیرش در ایران هست یا بعدا برای کانادا. اگه منظورتون پذیرش در این دانشگاه هایی که ذکر کردید هست باید بگم فکر نکنم مشکلی باشه با توجه به ظرفیت هایی که هست. فقط در مورد مدیریت بگم که در انتخاب گرایش خیلی دقت کنید. گرایشی که من می خونم بازار کار خیلی خاص و محدودتری داره در قیاس با گرایش برای مثال بازرگانی.
    موفق باشید
    خيلي ممنون براي جوابگويي
    پس فكر مي كنيد دانشگاه ازاد از غيرانتفاعي براي گرفتن پذيرش بهتره؟
    منظورم از رشته اين بود كه اگر در ايران مثلا مديريت بخونه يا حسابداري بخونه، با كدوماش مي تونه راحت تر براي فوق پذيرش بگيره

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_canada نمایش پست ها
    خيلي ممنون براي جوابگويي
    پس فكر مي كنيد دانشگاه ازاد از غيرانتفاعي براي گرفتن پذيرش بهتره؟
    منظورم از رشته اين بود كه اگر در ايران مثلا مديريت بخونه يا حسابداري بخونه، با كدوماش مي تونه راحت تر براي فوق پذيرش بگيره
    واحدهای دانشگاه آزاد سابقه بالاتری نسبت به غیرانتفاعی ها دارند. ضمن اینکه دانشگاه هستند(university) ولی غیر انتفاعی ها به غیر از چندتا موسسه هستند(institute) و بعدها در ترجمه مدرک لحاظ میشن. در مورد سوال دومتون متاسفانه من اطلاعی ندارم.

سلام دوستان
    یک سوالی داشتم.
    میخواست بدونم برای تحصیل Kinesiology تو دانشگاههای کانادا کدوم دانشگاه از نظر هزینه بهتره؟ و اینکه بطور کلی شرایط کار و تحصیل همزمان رو چجوری میبینید؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد میخوام بیام کانادا
    رشته لیسانسم زبان و ادبیات انگلیسی بوده و تصمیم دارم برای فوق لیسانس تربیت بدنی بخونم
    آیا دانشگا ههای کانادا با این تغییر رشته ی من موافقت میکنن؟
    و اینکه کدوم دانشگاه از نظر هزینه ها مناسب تره؟
    یه دنیا ممنون میشم که سریع پاسخ بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)