صفحه 13 از 318 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

درود

اونایی که فول فاند می گیرند، باید هزینه ماه اول و همچنین شهریه ترم اول رو خودشون بدن یا نه ؟؟ یعنی چه طوریاست ؟؟ فاندو کی میدن ؟؟
    ممنون
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

Junior Member

سلام
    من دانشگاه شیراز مهندسی نرم افزار خوندم. معدلم 16.2 هست. نمره تافلم 108. دو سال سابقه کار دارم (زمان دانشجویی برنامه نویسی می کردم تو یه شرکت). مقاله ندارم. واسه ارشدم دانشگاه شیراز قبول شدم. اما ترجیح میدم که ساله دیگه برم کانادا واسه فوقا. اما به هر حال تا اون موقع 2 ترم فوق رو اینجا خوندم (نمی دونم ابن تو رزومم نکته مثبتی هست یا نه؟). اگه نمره GRE بالا بشه، چقدر شانس فاند واسه فوقا دارم؟ رشته مورد نظرم هوش مصنوعی هست.
    ممون

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohaqeqf نمایش پست ها
    درود

اونایی که فول فاند می گیرند، باید هزینه ماه اول و همچنین شهریه ترم اول رو خودشون بدن یا نه ؟؟ یعنی چه طوریاست ؟؟ فاندو کی میدن ؟؟
    ممنون

سلام
    نوع پرداخت کمک هزینه به شما بسته به نوع کمک هزینه و دانشگاه فرق می‌کنه! اما لازم نیست که شهریه ترم اول رو خودتون بدید.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط a_mshri نمایش پست ها
    سلام
    من دانشگاه شیراز مهندسی نرم افزار خوندم. معدلم 16.2 هست. نمره تافلم 108. دو سال سابقه کار دارم (زمان دانشجویی برنامه نویسی می کردم تو یه شرکت). مقاله ندارم. واسه ارشدم دانشگاه شیراز قبول شدم. اما ترجیح میدم که ساله دیگه برم کانادا واسه فوقا. اما به هر حال تا اون موقع 2 ترم فوق رو اینجا خوندم (نمی دونم ابن تو رزومم نکته مثبتی هست یا نه؟). اگه نمره GRE بالا بشه، چقدر شانس فاند واسه فوقا دارم؟ رشته مورد نظرم هوش مصنوعی هست.
    ممون
    خوب از کدوم دانشگاه دوست عزیز ؟

قطعا باید اسم دانشگاه رو مشخص کنین . دانشگاهی که GRE نخواد . شما 1600 هم باشین فرقی واسشون نمیکنه .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام دوستان
    کسی می دونه برای گرفتن ویزا از سفارت کانادا چه نمره تافلی قبوله؟ (هم pbt و هم ibt)
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی می دونه برای گرفتن ویزا از سفارت کانادا چه نمره تافلی قبوله؟ (هم pbt و هم ibt)
    ممنون
    فقط آیلتس جنرال واسه اداره مهاجرت لازمه مگر اینکه ویزای تحصیلی شرایط متفاوتی با پروسه مهاجرتی و مدارک ارسالی ما داشته باشه چک می کنم خبر دقیق بهتون می دم!
    http://www.parscanada.com/_919-نکاتی...لمللی-د
    ویرایش توسط mo_eini : October 1st, 2010 در ساعت 12:48 AM
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

سلام دوستان. یک سوال داشتم. اگر کسی یک مدرک phd داشته باشه و بخواد دوباره برای phd کانادا در همون رشته اقدام کنه مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا نمیگن overqualify شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    فقط آیلتس جنرال واسه اداره مهاجرت لازمه مگر اینکه ویزای تحصیلی شرایط متفاوتی با پروسه مهاجرتی و مدارک ارسالی ما داشته باشه چک می کنم خبر دقیق بهتون می دم!
    دوست عزیز
    با تشکر از جواب شما
    یکی از دوستای من رفتش کانادا و به من گفت که تا نمره تافل نبرده بودم بهم ویزا نمی دادن. اون با یکی از استادا هماهنگ کرده بود. فقط هم گیر ویزا بودش. حالا با این مقدمه اگه مطلبی دارین بفرمایین.
    ویرایش توسط mo_eini : October 1st, 2010 در ساعت 12:20 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط nmir نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال داشتم. اگر کسی یک مدرک phd داشته باشه و بخواد دوباره برای phd کانادا در همون رشته اقدام کنه مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا نمیگن overqualify شده؟
    http://www.parscanada.com/_815-نکاتی...ع-دکتری
    کار مشکل میشه معمولا قبول نمی کنند اگر تحت لوای دوره های موسوم به advanced standing تونین اقدام کنین خیلی بهتر و راحتتره!
    http://www.parscanada.com/_722_%D9%8...85%D9%87-.aspx
    http://www.parscanada.com/_741-معرفی...یل-دامپ
    ویرایش توسط mo_eini : October 1st, 2010 در ساعت 12:35 AM
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

یکی از دوستان من قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو داره
    این دوستم امسال مدال طلای المپیاد نجوم رو اورد می خواستم بدونم با این مدرک احتمال بورس شدنش توی دانشگاههای کانادا برای لیسانس هست ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)