صفحه 132 از 318 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142182232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Her3by نمایش پست ها
    بنده امسال که پذیرش برام از یکی از دانشگاه های ontario اومد اخر may بود
    به نظر 3 ماه زمان خوبی باید باشه برای اماده شدن ویزا، یا به نظرتون inform این دانشگاه نسبت به دانشگاه های دیگه کانادا دیر بوده؟؟؟!
    پذیرشها معمولا بین اپریل و جون میاید. نرمال بوده.

Junior Member

سلام
    برای ایمیل به اساتید و بیشتر هم برای مبحث فاند گرفتن باید
    بعد از فهمیدن زمینه های مشترک تحقیقاتی به استاد چه جوری میل بزنیم ؟ فقط بگم من در زمینه ایکس دارم کار میکنم تمایل به همکاری با شما دارم ؟بعد بعد از پذیرش برای فاند چی باید بگیم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Artiiist نمایش پست ها
    سلام
    برای ایمیل به اساتید و بیشتر هم برای مبحث فاند گرفتن باید
    بعد از فهمیدن زمینه های مشترک تحقیقاتی به استاد چه جوری میل بزنیم ؟ فقط بگم من در زمینه ایکس دارم کار میکنم تمایل به همکاری با شما دارم ؟بعد بعد از پذیرش برای فاند چی باید بگیم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید .
    http://www.applyabroad.org/forum/for...AF%D8%A7%D9%86

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

سلام

من سال 2012 حدود 7 ماه اومدم کانادا ولی بدلیل اینکه نتونستم کار پیدا کنم برگشتم. حالا دوباره شاید بخوام برگردم و از طریق درس خوندن به بازار کار برگردم. مهندسی الکترونیک خوندم با بیش از ده سال سابقه کار.... از دوستان کسی هست که مدت زیادی کانادا بوده باشه و نظر سازنده ای داشته باشه یا راهنمایی بکنه. ممنون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل بعد از اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط moreza نمایش پست ها
    سلام

من سال 2012 حدود 7 ماه اومدم کانادا ولی بدلیل اینکه نتونستم کار پیدا کنم برگشتم. حالا دوباره شاید بخوام برگردم و از طریق درس خوندن به بازار کار برگردم. مهندسی الکترونیک خوندم با بیش از ده سال سابقه کار.... از دوستان کسی هست که مدت زیادی کانادا بوده باشه و نظر سازنده ای داشته باشه یا راهنمایی بکنه. ممنون
    سابقه کار و علاقه تون در چه زمینه ایه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی رشته IT هستم و برای مقطع ارشد میخوام در کانادا در یک رشته ای ادامه تحصیل بدم که از زیر شاخه های Computer Sci هست . حالا یک مسئله ای هست که برام مبهم و نگران کننده است :
    اونم اینکه من سه تا درس کلیدی و اصلیم رو با 10 پاس کردم ، ولی جزو 60 واحد آخر دوران لیسانسم نیست ( جزو دو سال آخر نیست ) ولی خوب از طرفی چون رشته ی IT چند تا درس مدیریتی جزو دروس تخصصیش هست بعیده که توی اون 60 واحد حسابشون کنن ( با توجه به اینکه رشته مورد نظر من در کانادا مدیریتی نیست ) !!
    لذا ممکنه یه نگاهی به این سه تا بندازن ، یعنی حتما میندازن . میخواستم ببینم چقدر میتونه این سه تا درس تاثیر گذار باشه توی دید استاد ، و اینکه چطور میتونم جبرانش کنم تا پوشش پیدا کنه ؟؟

مرسی بابت وقتی که میزارین

سلام به همه.دوستانی که با دانشگاه sfu آشنا هستن لطفا بگن این لینک مربوط به صفحه ی اساتید دپارتمان کامپیوتر هست یا من پیدا نمیکنم؟آخه اگه اینجوری باشه که این دانشگاه فقط 4 تا هیت علمی داره برای کامپیوتر!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    سلام به همه.دوستانی که با دانشگاه sfu آشنا هستن لطفا بگن این لینک مربوط به صفحه ی اساتید دپارتمان کامپیوتر هست یا من پیدا نمیکنم؟آخه اگه اینجوری باشه که این دانشگاه فقط 4 تا هیت علمی داره برای کامپیوتر!!
    سلام، راستش زیاد از رشته شما سر در نمیارم اما فکر کنم این مرتبط باشه
    http://www.sfu.ca/computing/research...ml#programming

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    سلام نیما جان
    این لینکی که شما گذاشتی ( http://www.sfu.ca/engineering/people/faculty.html ) شامل 32 تا استاد میشه که اتفاقا سه تا از اساتید این دپارتمان ایرانی هستند . خودتون هم میتونید جست و جو کنید !!
    این لینک شما مربوط میشه به دپارتمان مهندسی کامپیوتر دانشگاه SFU که با دپارتمان الکترونیک وجه اشتراک زیادی داره . من خودم میخوام برای ارشد Computer Sci این دانشگاه اقدام کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط csw نمایش پست ها
    سلام نیما جان
    این لینکی که شما گذاشتی ( http://www.sfu.ca/engineering/people/faculty.html ) شامل 32 تا استاد میشه که اتفاقا سه تا از اساتید این دپارتمان ایرانی هستند . خودتون هم میتونید جست و جو کنید !!
    این لینک شما مربوط میشه به دپارتمان مهندسی کامپیوتر دانشگاه SFU که با دپارتمان الکترونیک وجه اشتراک زیادی داره . من خودم میخوام برای ارشد Computer Sci این دانشگاه اقدام کنم .
    دوست عزیز اگه توجه کنید غیر از 4-5 تا از اساتید مابقی فیلد کاری متفاوت با رشته ی ما دارن.به هر حال لینکی که در جواب من گذاشتن خوب هست.ی سوال دیگه اینکه دانشگاه ubc نوشته حتما برای ددلاین باید مدرک زبان هم بفرستید وگرنه پذیرش قبول نمیشه.من که نمیرسم به ددلاین برای آیلتس.کسی از دوستان بوده که بعد از ددلاین بفرسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)