صفحه 136 از 318 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    دوستان میشه کمکم کنید؟
    من کل دانشگاه های کانادا رو گشتم. اونایی که مستر مهندسی مکانیک داشتن فقط 18تا دانشگاه بودن! (البته انگلیسی زبان!)
    این درسته یا من دارم اشتباه میکنم؟ :|

ارادتمند
    کانادا کلا 50-60 تا دانشگاه بیشتر نداره که همه شون هم فنی نیستند. من نشمردم ولی تعدادی که شما بهش رسیدید خیلی هم غیرعادی نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کانادا کلا 50-60 تا دانشگاه بیشتر نداره که همه شون هم فنی نیستند. من نشمردم ولی تعدادی که شما بهش رسیدید خیلی هم غیرعادی نیست.
    آهان خیلی ممنون.
    من از لیستی که تو ویکیپدیا بود دانشگاه هارو پیدا کردم. گفتم شاید اشتباه کرده باشم...

ارادتمند

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان
    بنده قصد دارم سال دوم دبیرستان را در یکی از دبیرستان های دولتی ونکوور کانادا تحصیل کنم. از عزیزان متخصص و تجربه دار
    خواهشنمد هستم اطلاعات دقیق و کاملی در اختیار بنده قرار بدهند. طبق بررسی ها و تحقیقاتی که انجام دادم مشخص شد که هزینه ای حدود
    2 میلیون تومان در ماه هزینه ماهیانه ام می شود در ونکوور که مشکلی ندارد. میماند هزینه های اولیه که باید با خود ببرم غیر از بلیط هواپیما. از نظر قیم هم پس خاله بنده
    در ونکوور هستند که می تونند قیم من بشوند و مشکلی نیستش. تا جایی که بررسی کردم دیدم مدارس دولتی ونکوور رایگان هستند و در یک سری شرایط خاص هزینه ای حدود 500 تا 800
    هزار تومان سالانه دریافت می کنند. در این مورد کمی توضیح دهید.؟ از نظر زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم و در سطح حرفه ای هستم و همچنین معدل تحصیلی من هم 18.5 به بالا هستش.از عزیزان خواهشنمدم که مقدار هزینه ای که باید با خود به آنجا ببرم چقدر هستش و چه کارهایی باید انجام بشه و چه مدت زمان میبرد تا کار ویزای تحصیلی و...
    بنده درست بشود(بیشتر از 10 تا 12 ماه زمان میبرد؟) در کل در مورد هزینه ای که باید با خود به ونکوور ببرم کمی توضیح دهید

با تشکر از تمامی عزیزان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bcca نمایش پست ها
    بنده قصد دارم سال دوم دبیرستان را در یکی از دبیرستان های دولتی ونکوور کانادا تحصیل کنم. از عزیزان متخصص و تجربه دار
    خواهشنمد هستم اطلاعات دقیق و کاملی در اختیار بنده قرار بدهند. طبق بررسی ها و تحقیقاتی که انجام دادم مشخص شد که هزینه ای حدود
    2 میلیون تومان در ماه هزینه ماهیانه ام می شود در ونکوور که مشکلی ندارد. میماند هزینه های اولیه که باید با خود ببرم غیر از بلیط هواپیما. از نظر قیم هم پس خاله بنده
    در ونکوور هستند که می تونند قیم من بشوند و مشکلی نیستش. تا جایی که بررسی کردم دیدم مدارس دولتی ونکوور رایگان هستند و در یک سری شرایط خاص هزینه ای حدود 500 تا 800
    هزار تومان سالانه دریافت می کنند. در این مورد کمی توضیح دهید.؟ از نظر زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم و در سطح حرفه ای هستم و همچنین معدل تحصیلی من هم 18.5 به بالا هستش.از عزیزان خواهشنمدم که مقدار هزینه ای که باید با خود به آنجا ببرم چقدر هستش و چه کارهایی باید انجام بشه و چه مدت زمان میبرد تا کار ویزای تحصیلی و...
    بنده درست بشود(بیشتر از 10 تا 12 ماه زمان میبرد؟) در کل در مورد هزینه ای که باید با خود به ونکوور ببرم کمی توضیح دهید

با تشکر از تمامی عزیزان
    من در مورد ایالت بریتیش کلمبیا نمی دانم ولی دقت کنید بطور کلی مدارس کانادا برای کانادایی ها و مهاجرین رایگان هستند نه برای دانش آموزان بین المللی. بسیاری از مدارس اصولا دانش آموز بین المللی قبول نمی کنند. قبل از هر گونه اقدام اول با مدرسه موردنظرتان تماس بگیرید و ازشان سوال کنید آیا اصلا شما را ثبت نام می کنند یا نه و در صورتی که ثبت نام کنند چقدر شهریه تان خواهد بود. در ایالت انتاریو شهریه بین المللی ممکنست به 20-25 هزار دلار در سال هم برسد.

Junior Member

من در مورد ایالت بریتیش کلمبیا نمی دانم ولی دقت کنید بطور کلی مدارس کانادا برای کانادایی ها و مهاجرین رایگان هستند نه برای دانش آموزان بین المللی. بسیاری از مدارس اصولا دانش آموز بین المللی قبول نمی کنند. قبل از هر گونه اقدام اول با مدرسه موردنظرتان تماس بگیرید و ازشان سوال کنید آیا اصلا شما را ثبت نام می کنند یا نه و در صورتی که ثبت نام کنند چقدر شهریه تان خواهد بود. در ایالت انتاریو شهریه بین المللی ممکنست به 20-25 هزار دلار در سال هم برسد.
    طبق تحقیقاتی که داشتم قیمت سالانه دبیرستان ها در ونکوور حدود 20 میلیون تا 30 میلیون بود. ما جز دانش آموزان مهاجرین به حساب نمایم؟
    ----

با تشکر از تمامی عزیزان
    ویرایش توسط bcca : October 24th, 2014 در ساعت 01:59 AM

ApplyAbroad Guru

طبق تحقیقاتی که داشتم قیمت سالانه دبیرستان ها در ونکوور حدود 20 میلیون تا 30 میلیون بود. ما جز دانش آموزان مهاجرین به حساب نمایم؟
    ----

اگر کارت اقامت دائم کانادا ندارید و ویزای دانشجویی احتیاج دارید مهاجر بحساب نمی آیید و باید هزینه دانش آموز بین المللی پرداخت کنید.
    من وب سایت بخش بین الملل بورد آموزش ونکوور (که مدارس ونکوور زیر نظر آن است) را برایتان پیدا کردم میتوانید از روی آن جواب سوالهایتان را پیدا کند یا با آنها تماس بگیریدبرای اطلاعات بیشتر:
    http://intered.vsb.bc.ca/

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    آهان خیلی ممنون.
    من از لیستی که تو ویکیپدیا بود دانشگاه هارو پیدا کردم. گفتم شاید اشتباه کرده باشم...

ارادتمند
    اينم چك كن:
    4icu.org

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

بعد هزینه ای که برای اول کار با خودم باید ببرم چقدر هست؟ غیر از هزینه مدرسه و هزینه ماهانه؟

ApplyAbroad Guru

بعد هزینه ای که برای اول کار با خودم باید ببرم چقدر هست؟ غیر از هزینه مدرسه و هزینه ماهانه؟
    اگر قرارست نزد فامیلتان باشید که هزینه اولیه زیادی ندارید. مشکل اصلی شما گرفتن پذیرش و ویزاست.

Junior Member

اگر قرارست نزد فامیلتان باشید که هزینه اولیه زیادی ندارید. مشکل اصلی شما گرفتن پذیرش و ویزاست.
    پسر خاله ام اونجا هست اما خب زیاد نمیخوام سر بار کسی باشم. بالاخره همه اونجا برا خودشون مشکلاتی دارند برای راهنمایی و انجام اصلی کار هام مثل گرفتن sin number(مثال) و دیگر کارهام ازش کمک بگیرم
    مثلا قصد دارم یک سوئیت اجاره کنم و دیگر هزینه ها هم با خودم باشه نمیخوام زیاد هم خرج های اضافی داشته باشم . اما خب ماه اول هزینه ها کمی بیشتر هستش فکر می کنم اما خب هزینه ای که با خودم میخوام ببرم هم باید جدا باشه دیگه . چقدر باید باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)